do kasy suma: 0,00 zł
Prezent dla maturzysty? Najlepsze pomysły na prezent dla ucznia na zakończenie roku szkolnego!
54.jpg
100 dni do matury już dawno za nami, lecz zaklinam – niech żywi nie tracą nadziei! Matura, uchodząca za symbol przekroczenia progu dorosłości, tak naprawdę jest wstępem do nie mniej szalonego i nie bardziej odpowiedzialnego okresu dorosłości, jakim są studia. Spokojnie, wbrew temu, co mówią nauczyciele, istnieje życie pozamaturalne! Nie zmienia to faktu, że egzamin dojrzałości stanowi jedno z najważniejszych wyzwań i spędza sen z powiek sporej liczbie licealistów, jeszcze zanim przekroczą próg klasy maturalnej. Dlatego jeśli bliski Ci maturzysta nie śpi po nocach, strasznie się boi, warto pomyśleć nad rzeczami, które choć odrobinę mogłyby umilić czas wytężonej nauki. Z pomocą przychodzi marka Nadwyraz.com i prezentuje najlepsze pomysły na prezent dla maturzysty, a także prezent na zakończenie roku szkolnego.

 

1. Kubek LIRYKA, EPIKA, DRAMAT

 

Twój przyjaciel nie ma koszmarów związanych z maturą? Nic dziwnego, skoro w ogóle nie śpi! „Bez bólu i cierpień nie istniejemy” – głosił Sofokles. Jeśli kawa to niezbędny towarzysz nauki bliskiego Ci maturzysty, warto postarać się o to, żeby pił ją w iście instagramowym kubku, który w dodatku będzie kontrolować nastrój; w końcu im bliżej dna kubka i im bliżej matury, tym większy poziom grozy rodem z Zamku kaniowskiego. Nasza propozycja to LIRYKA, EPIKA, DRAMAT – zdecydowanie niezbędny gadżet maturalny!

 

 

 

2. Skarpetki SZARE KOMÓRKI 

 

W Internecie roi się od magicznych amuletów i maturalnych prezentów „na szczęście”. Dominują słonie i wieczne pióra, jednak tym, co naprawdę może pomóc maturzystom w ich majowych zmaganiach, zdecydowanie są SZARE KOMÓRKI – choćby te schowane w bucie i pod nogawką spodni. Zapewniamy, że dzięki nim nic dwa razy się nie zdarza – i nie zdarzy! Idealny prezent dla maturzysty istnieje.

 

 

 

3. Torba WŚCIEKŁE WIESZCZE 

 

Okres przedmaturalny to młodość spędzona w bibliotekach, dlatego posiadanie praktycznej i wygodnej torby, która pomieści opasłe tomy Potopu jest absolutną koniecznością. Polecamy tę z przystojnymi gentlemanami – marynara i fryzura to ich znaki rozpoznawcze. WŚCIEKŁE WIESZCZE (i Norwid jeszcze) uniosą każdy ciężar i bagaż traumatycznych doświadczeń. Idealnie sprawdzi się również jako prezent na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy. 

 

 

 

4. Torba NAPRAWDĘ / NA PEWNO 

 

Chociaż w każdej sali maturalnej znajduje się słownik ortograficzny, z którego można skorzystać, rzadko kiedy maturzyści dysponują wystarczającą pulą czasu, aby zweryfikować poprawną pisownię danego słowa. Zainspirowani wynikami naszego najnowszego raportu najczęściej popełnianych błędów w Internecie, stworzyliśmy torbę edukacyjną korygującą wyrażenia, które kolejny rok z rzędu znalazły się w czołówce. NAPRAWDĘ i NA PEWNO – jeśli te słowa wypisane na torbie będą towarzyszyły Twojemu przyjacielowi w zmaganiach z codziennością, NA PEWNO na maturze użyje poprawnych form! Nasza torba to idealny pomysł na prezent na zakończenie szkoły.

 

 

 

5. Koszulka BEZBŁĘDNA

 

Miłość można wyrażać na tysiąc sposobów. Twoja sympatia jest BEZBŁĘDNA pod każdym względem, ale mimo to nadal błędnie uważa, że nie poradzi sobie na maturze? Sprezentuj jej tę koszulkę, bo kto, jak nie ona?

 

 

 

6. Koszulka WŻTR

 

Pomiędzy maturą z poszczególnych przedmiotów istnieją chwile wytchnienia, w których można, a nawet trzeba odpocząć! Niektórzy w tym czasie chodzili na piwo, inni na kremówki. Tymczasem Ty miałeś się uczyć i masz już te sto wersów w notatkach, ale dalej nie wiesz, co ze sobą zrobić? Hej, użyj żywota! Wszak żyjem tylko raz! Koszulka WŻTR idealnie sprawdzi się jako prezent na zakończenie roku szkolnego.

 

 

 

7. Świeca sojowa MALINOWY CHRUŚNIAK

 

Świeca pachnąca dzikimi malinami i dusznym, sierpniowym powietrzem? Czemu nie. Nasze wegańskie świece sojowe inspirowane literaturą polecamy jako prezent dla polonistki na zakończenie roku szkolnego. A także każdego ucznia z profilu humanistycznego.

 

 

 

 

Koszulka POZYTYWNIE

 

Konopnicka, Sienkiewicz, Orzeszkowa i Prus - brzmi jak idealna ekipa, z którą można ruszyć w wakacyjną podróż dookoła świata. Pozytywne emocje gwarantowane! Koszulka POZYTYWNIE poleca się na prezent dla wychowawcy.

 

 

 

 

 

_article_author 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl