do kasy suma: 0,00 zł
Prezent dla maturzysty? Najlepsze pomysły na prezent dla ucznia na zakończenie roku szkolnego!
Prezent dla maturzysty? Najlepsze pomysły na prezent dla ucznia na zakończenie roku szkolnego!
100 dni do matury już dawno za nami, lecz zaklinam – niech żywi nie tracą nadziei! Matura, uchodząca za symbol przekroczenia progu dorosłości, tak naprawdę jest wstępem do nie mniej szalonego i nie bardziej odpowiedzialnego okresu dorosłości, jakim są studia. Spokojnie, wbrew temu, co mówią nauczyciele, istnieje życie pozamaturalne! Nie zmienia to faktu, że egzamin dojrzałości stanowi jedno z najważniejszych wyzwań i spędza sen z powiek sporej liczbie licealistów, jeszcze zanim przekroczą próg klasy maturalnej. Dlatego jeśli bliski Ci maturzysta nie śpi po nocach, strasznie się boi, warto pomyśleć nad rzeczami, które choć odrobinę mogłyby umilić czas wytężonej nauki. Z pomocą przychodzi marka Nadwyraz.com i prezentuje najlepsze pomysły na prezent dla maturzysty, a także prezent na zakończenie roku szkolnego.

 

1. Kubek LIRYKA, EPIKA, DRAMAT
Twój przyjaciel nie ma koszmarów związanych z maturą? Nic dziwnego, skoro w ogóle nie śpi! „Bez bólu i cierpień nie istniejemy” – głosił Sofokles. Jeśli kawa to niezbędny towarzysz nauki bliskiego Ci maturzysty, warto postarać się o to, żeby pił ją w iście instagramowym kubku, który w dodatku będzie kontrolować nastrój; w końcu im bliżej dna kubka i im bliżej matury, tym większy poziom grozy rodem z Zamku kaniowskiego. Nasza propozycja to LIRYKA, EPIKA, DRAMAT – zdecydowanie niezbędny gadżet maturalny! Prezent dla maturzysty na zakończenie roku szkolnego jak znalazł. 

 

image

LIRYKA, EPIKA, DRAMAT / kubek biały z uchem

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla maturzysty, ten kubek z nadrukiem będzie niebanalnym rozwiązaniem. W końcu LIRYKA to najbardziej oryginalny i najczęściej wybierany kubek do kawy w naszej sadybie!

 

 

2. Skarpetki ADAM MICKIEWICZ
W internecie roi się od magicznych amuletów i maturalnych prezentów „na szczęście”. Dominują słonie i wieczne pióra, jednak tym, co naprawdę może pomóc maturzystom w ich majowych zmaganiach, zdecydowanie jest ADAM MICKIEWICZ – choćby ten schowany w bucie i pod nogawką spodni. Zapewniamy, że dzięki niemu nic dwa razy się nie zdarza – i nie zdarzy! Idealny prezent dla maturzysty na pożegnanie klas maturalnych istnieje.

 

image

Skarpety ADAM MICKIEWICZ

Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli romantyzmu, bard słowiański, poeta przeobrażeń, mesjanista. Przed Wami śmieszne skarpetki z Adamem Mickiewiczem we własnej osobie!

 

 

3. Torba TRIATLON MOLA KSIĄŻKOWEGO 
Okres przedmaturalny to młodość spędzona w bibliotekach, dlatego posiadanie praktycznej i wygodnej torby, która pomieści opasłe tomy Potopu jest absolutną koniecznością. Polecamy TRIATLON MOLA KSIĄŻKOWEGO - bawełnianą torbę z nadrukiem, która uniesie każdy ciężar i bagaż traumatycznych doświadczeń. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla humanistów z klasy maturalnej. 

 

image

Torba TRIATLON MOLA KSIĄŻKOWEGO

Dementujemy popularny stereotyp, jakoby MÓL KSIĄŻKOWY był organizmem skomplikowanym. Cykl życia tego gatunku składa się tylko z trzech faz, wśród których najbardziej intensywną jest faza pierwsza - CZYTAJ.

4. Torba PARSZYWA 10 
Chociaż w każdej sali maturalnej znajduje się słownik ortograficzny, z którego można skorzystać, rzadko kiedy maturzyści dysponują wystarczającą pulą czasu, aby zweryfikować poprawną pisownię danego słowa. Zainspirowani wynikami naszego najnowszego raportu najczęściej popełnianych błędów w internecie, stworzyliśmy torbę edukacyjną korygującą wyrażenia, które kolejny rok z rzędu znalazły się w czołówce. Nasza torba PARSZYWA 10 to idealny pomysł na prezent na pożegnanie klas maturalnych.

 

image

Torba PARSZYWA 10

Torba edukacyjna PARSZYWA 10 to najlepszy prezent dla miłośnika polszczyzny, mistrza ortografii, językoznawcy, a także każdej osoby, która chciałaby już nigdy nie mieć wątpliwości, jaka jest poprawna pisownia „na razie”, „na co dzień”, „poszedłem”, „wziąć”, „poza tym”, „w ogóle”, „co najmniej”.

  

5. Koszulka APK
Życie pozamaturalne istnieje! Co jeśli zabraknie nam punktów, żeby dostać się na uczelnię? Zawsze można spróbować swoich sił w Akademii Pana Kleksa! Koszulka APK to śmieszny pomysł na prezent dla klasy maturalnej. 

  

image

Koszulka APK / AKADEMIA PANA KLEKSA

Harvard? Oksford? Cambridge? Mierz wyżej! Studiuj z nami w Akademii Pana Kleksa! APK otwiera rekrutację na nowy rok akademicki! Wymagania: imię zaczynające się na literę A. Pamiętaj, aby dokonać zmiany w urzędzie odpowiednio wcześniej, i nie pozwól zaskoczyć się kolejkom do dziekanatu. Dokumenty należy złożyć w gmachu przy ul. Czekoladowej.

  

6. Koszulka dla maturzysty JAK ŻYĆ?
JAK ŻYĆ? to nieśmiertelne pytanie, zarówno przed, jak i po maturze. JAK ŻYĆ? to pytanie na trudne czasy, wciąż pozostające bez odpowiedzi, które jest głównym motywem stylowej koszulki z wizerunkiem Stańczyka. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla maturzysty na zakończenie roku szkolnego!

  

  

7. Świeca sojowa MALINOWY CHRUŚNIAK
Świeca pachnąca dzikimi malinami i dusznym, sierpniowym powietrzem? Czemu nie. Nasze wegańskie świece sojowe inspirowane literaturą polecamy jako prezent dla maturzystki na zakończenie roku szkolnego. A także każdego ucznia z profilu humanistycznego.

 

image

Świeca sojowa MALINOWY CHRUŚNIAK

Ręcznie wykonana naturalna świeca sojowa MALINOWY CHRUŚNIAK o intensywnym aromacie dzikich malin to kwintesencja lata. Jeśli chcesz przywołać wspomnienia dusznych sierpniowych wieczorów, spacerów po leśnej polanie o świcie i burzliwych uczuć towarzyszących Ci podczas poznawania pierwszej miłości, ten zapach jest stworzony dla Ciebie.

 

8. Koszulka LEARN POLISH! IT'S EASY!
Źdźbło, chrząszcz, gżegżółka, żółć... Językowy uniform jak znalazł! Szczególnie na nową drogę życia po zakończeniu edukacji w szkole średniej. Koszulka z nadrukiem LEARN POLISH! IT'S EASY poleca się na prezent dla maturzysty na koniec roku szkolnego.  

 

image

Koszulka LEARN POLISH! IT'S EASY!

Koszulka bawełniana z kolekcji LEARN POLISH powstała z myślą o wszystkich darzących sympatią szeleszczącą, skrzypiącą i świszczącą polszczyznę. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla nauczyciela (zwłaszcza polonisty) czy prezent dla maturzysty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium