do kasy suma: 0,00 zł

-10% na WSZYSTKO! Kod: DAMA10. Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Mól książkowy

Prezent dla miłośnika książek

Oryginalne pomysły na prezent dla mola książkowego. Śmieszne skarpetki JULIUSZ SŁOWACKI - prezent dla polonisty. Torba TRIATLON MOLA KSIĄŻKOWEGO - prezent dla bibliotekarki jak znalazł. Koszulka CZYTAM - prezent dla blogerki książkowej. Zobacz inne nietypowe propozycje upominkowe i zainspiruj się!

Znalezione produkty (99)

  • nowość
KSIĄŻKI I KAWA / skarpety KSIĄŻKI I KAWA / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 26,39 zł 32,99 zł
zobacz więcej
  • Do

    -20%

MÓL KSIĄŻKOWY / czapka zimowa MÓL KSIĄŻKOWY / czapka zimowa
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 47,99 zł 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -20%

MÓL KSIĄŻKOWY / brelok MÓL KSIĄŻKOWY / brelok
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 24,99 zł
szt.
zobacz więcej
CZYTANIE / etui na okulary CZYTANIE / etui na okulary
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 39,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -40%

MÓL KSIĄŻKOWY / skarpety MÓL KSIĄŻKOWY / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
KOŁDRIAN / koszulka damska / grafitowa KOŁDRIAN / koszulka damska / grafitowa
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 84,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
  • -15%

Minęły dwa dni od wypłaty, a konto już prawie wyczyszczone — większość pieniędzy została w księgarni: w końcu nie wszystkie nowości wydawnicze można znaleźć w bibliotece. Znasz kogoś, czyja biblioteczka pęka w szwach? My poznaliśmy nad wyraz wiele takich osób, więc dobrze wiemy, jaki prezent dla mola książkowego ucieszy go najbardziej.

Drobny, acz szczególnie użyteczny prezent dla książkoholika, to eleganckie zakładki. ZAKŁADKA ABIBLIOFOBIA definiuje największy lęk każdego czytelnika, a ZAKŁADKA DEFINICJA KSIĄŻKI doskonale określa, na czym polega piękno lektury. ZAKŁADKA JESZCZE TYLKO JEDEN ROZDZIAŁ i CZYTAM DNIAMI I NOCAMI nadają się idealnie dla bibliofili świadomych swego nałogu.

Kubki i filiżanki to ważny i praktyczny prezent dla miłośnika książek, który bywa tak pochłonięty lekturą, że zapomina o przyjmowaniu płynów. Uratuj mola od odwodnienia, podaruj mu KUBEK TRIATLON MOLA KSIĄŻKOWEGO. Jeśli jest miłośnikiem współczesnej poezji, zachwyci go KUBEK Z CYTATEM WISŁAWY SZYMBORSKIEJ. Bardzo przydatny prezent dla miłośnika książek, to KUBEK CZYTAM — NIE PRZESZKADZAĆ, ostrzegający osoby trzecie, by pod żadnym pozorem nie zakłócać spokoju czytelnika.

Absolutnie niezbędny prezent dla mola książkowego to bawełniana torba, która pomoże w dźwiganiu książek do biblioteki i z powrotem. Prezent dla książkoholika, który ma w sobie nutę romantyczności, to TORBA ROMANTYZM POLSKI lub TORBA O CO W ŻYCIU CHODZI, a także bawełniana TORBA KOŁDRIAN.

Odpowiednią atmosferę do pogrążenia się w lekturze zapewni ŚWIECA SOJOWA BIESZCZADZKI ZIELNIK albo zapachowa ŚWIECA WIECZÓR Z KSIĄŻKĄ. Warto też zadbać o wystrój czytelni wybierając znakomity prezent dla książkoholika jakim jest PLAKAT TAM SIĘGAJ, GDZIE WZROK NIE SIĘGA i PLAKAT NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA.

Nie samą książką żyje człowiek. Dobry pomysł na prezent dla mola książkowego nie zawsze oznacza zakup kolejnej lektury do kolekcji bibliofila. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium