do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do
Promocja

Gratulacje

Prezent gratulacyjny

Prezenty gratulacyjne na każdą okazję. Wyjątkowe pomysły na prezent gratulacyjny z okazji ślubu, narodzin dziecka, pracy w oświacie, obrony pracy magisterskiej oraz wiele innych. Uniwersalna kartka okolicznościowa GRATULACJE. Elegancka kartka POSYŁAM KWIATY - dodatek do prezentu gratulacyjnego, koniecznie w zestawie z bukietem kwiatów! ZESTAW SPECJALNY - prezent gratulacyjny z okazji narodzin dziecka. Zobacz inne oryginalne produkty stworzone z najwyższą starannością!

Znalezione produkty (5)

Sukces zawodowy, ślub, ukończenie studiów, a nawet rzucenie palenia — nie szkodzi, że to już dziesiąty raz — to wyjątkowa okazja do świętowania. Otwieramy szampana, cieszymy się chwilą, a na pamiątkę wręczamy wyjątkowy prezent gratulacyjny.

Prezent na gratulacje może przybrać różną formę. Często jest to kartka z życzeniami, zawierająca właściwy prezent gratulacyjny: specjalną „wkładkę” w wizerunkami polskich monarchów. W środku bileciku można zapisać mniej lub bardziej oryginalne życzenia. Sama zaś kartka powinna prezentować się wyjątkowo, ale nie każdemu po drodze z rękodziełem, a lepienie laurek w dzieciństwie nadal stanowi nieprzepracowaną traumę. Spieszymy z pomocą!

Koniec roku szkolnego to czas pożegnań, wzruszeń i ogólnego uczucia ulgi, że udało się dotrwać do kolejnych wakacji. Ta okazja aż prosi się o prezent gratulacyjny. Pamiętajmy o równie umęczonych co uczniowie nauczycielach i wychowawcach: należą im się szczególne wyrazy podzięki. Można je przekazać za pomocą KARTKI PODZIĘKOWANIE, zaprojektowanej szczególnie z myślą o nauczycielach.

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu człowieka, który wywraca do góry nogami całą dotychczasową rzeczywistość. Pojawienie się na świecie pierworodnego to szczególnie niezwykłe wydarzenie. Na tę okazję dobrze jest uzupełnić prezent na gratulacje kolorową KARTKĄ GRATULACJE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH RODZICÓW. Gdy pierwszy entuzjazm i euforia lekko ostygną, KARTKA ZESTAW SPECJALNY okaże się jak najbardziej uzasadnionym prezentem gratulacyjnym.

Na nieco mniej konkretne, acz niemniej piękne okazje, można wykorzystać uniwersalne kartki. Pierwsza z nich, POSYŁAM KWIATY, jest inspirowana poezją Asnyka. Fragment wiersza, który zainspirował nas do jej stworzenia, będzie pięknie wyglądał dodany do życzeń, które możesz umieścić w środku.

Każdy, bez wyjątku, prezent gratulacyjny nabierze wyjątkowego charakteru, gdy doda się do niego czarującą, minimalistyczną KARTKĘ GRATULACJE.

Trwaj chwilo, trwaj! Warto cieszyć się każdym wielkim i małym sukcesem i dzielić się radością z innymi. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium