do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do
Promocja

Gratulacje

Prezent gratulacyjny

Sukces zawodowy, ślub, ukończenie studiów, a nawet rzucenie palenia (nie szkodzi, że to już dziesiąty raz) to wyjątkowa okazja, którą warto uczcić, na przykład poprzez wręczenie prezentu gratulacyjnego. Prezentem na gratulacje mogą być tradycyjnie kwiaty lub czekoladki, a czasami prezent gratulacyjny bywa znacznie bardziej wyrafinowany. Bez względu na jego formę, zwykle każdemu prezentowi na gratulacje towarzyszy kartka okolicznościowa. Jeśli więc szukasz eleganckiego uzupełnienia prezentu gratulacyjnego, zapoznaj się z naszymi propozycjami.

Znalezione produkty (5)

Prezent, gratulacje, kwiaty, zabawa do rana — sukces zasługuje na odpowiednią oprawę

W życiu przychodzi nam przezwyciężać wiele trudów, ale z drugiej strony odnosimy także liczne zwycięstwa. Doceniajmy każde radosne wydarzenie i tak samo świętujmy swoje osiągnięcia, jak i sukcesy naszych przyjaciół, krewnych, czy kolegów z pracy. Pierwsze słowo, jakie ciśnie się wtedy na usta to po prostu „gratulacje”. Często towarzyszy mu upominek upamiętniający dany sukces. Prezent na gratulacje może przybrać różną formę. Często jest to kartka gratulacyjna, zawierająca właściwy prezent gratulacyjny — specjalną „wkładkę” w wizerunkami polskich monarchów. W środku bileciku można zapisać mniej lub bardziej oryginalne życzenia. Sama zaś kartka z gratulacjami powinna prezentować się wyjątkowo. Oczywiście najbardziej niepowtarzalne są własnoręcznie wykonane kartki gratulacyjne, ale dobrze wiemy, że nie każdemu po drodze z rękodziełem. Jeśli jesteś jedną z tych osób, dla których lepienie laurek w dzieciństwie nadal stanowi nieprzepracowaną traumę, nie musisz się już dłużej martwić. Podpowiemy Ci, która kartka z gratulacjami najlepiej uzupełni prezent na gratulacje od Ciebie.

Jaki wybrać prezent gratulacyjny z okazji awansu?

Droga do sukcesu zawodowego bywa wyboista i kręta. Czasem trzeba przetrwać wiele upadków, kryzysów, przelać morze potu i łez. Cały ten wysiłek niemal natychmiast odchodzi w niepamięć, gdy tylko udaje się spełnić zawodowe cele. Dostrzeż i doceń cały trud spełniania ambicji. Pamiętaj o złożeniu szczerych gratulacji awansu. Posłuży Ci w tym celu czarująca, minimalistyczna kartka okolicznościowa „Gratulacje”. Oby praca w nowej roli przyniosła wiele satysfakcji oraz inspiracji do dalszego wspinania się po stromych szczeblach kariery.

Prezent gratulacyjny dla naszej wychowawczyni

Koniec roku szkolnego to czas pożegnań i wzruszeń. Wszystkich ogarnia ogólne poczucie błogiej ulgi — znowu jakimś cudem udało się dotrwać do kolejnych wakacji. Na końcówkę czerwca czekają z utęsknieniem nie tylko przepracowani uczniowie. Nauczyciele, umęczeni dziesięcioma miesiącami orki na ugorze, też z radością myślą już o wypoczynku. Uczniowie w prezencie na gratulacje otrzymują swoje świadectwa i nagrody szkolne. Nauczycielom i wychowawcom zaś należą się inne wyrazy podzięki. Mogą nimi być drobny prezent gratulacyjny i wyjątkowa kartka z gratulacjami — dowód uznania za mężne zmagania z odpornymi na wiedzę wychowankami, podstawą programową i zapachem w sali chemicznej (do dziś nikt się nie przyznaje kto i co tu rozlał). Powinszowania będą prezentować się znakomicie w eleganckiej kartce gratulacyjnej „Podziękowanie”, zaprojektowanej szczególnie z myślą o nauczycielach.

Prezent na gratulacje z okazji narodzin dziecka

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu człowieka, a pojawienie się na świecie pierworodnego potomka to szczególnie doniosłe wydarzenie. Nowy członek rodziny dostaje na start całe mnóstwo różnych praktycznych upominków, a i jego rodzice mogą spodziewać się otrzymania prezentów gratulacyjnych, uzupełnionych pamiątkową kartką okolicznościową „Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców”. Będą oni potrzebować wiele wsparcia i serdecznych myśli, teraz gdy cała ich dotychczasowa rzeczywistość wywraca się do góry nogami.

Młodzi rodzice bardzo często dostają od doświadczonych par bardzo osobliwe gratulacje: „Czemu mielibyście mieć lepiej od nas?”, do których wyśmienicie pasuje inna kartka gratulacyjna. W pierwszej chwili ten rodzaj powinszowań wydaje się świeżo upieczonym rodzicom sucharowo zabawny, ale stopniowo zaczynają coraz lepiej rozumieć, o co chodziło w tamtych słowach. Już jako bardziej doświadczeni rodzice, znajdując przypadkowo pamiątkową kartkę gratulacyjną „Zestaw specjalny”, przypominają sobie z nostalgią pierwsze tygodnie spędzone w poszerzonym gronie rodziny i tamte osobliwe życzenia. Później nieświadomie powtarzają je, wręczając prezenty gratulacyjne od siebie.

Carpe diem! Naucz się świętować wszystkie dobre chwile, a na te naprawdę wyjątkowe miej przygotowaną elegancką kartkę gratulacyjną

Na nieco mniej konkretne, większe i mniejsze okazje, przydają się piękne, uniwersalne kartki okolicznościowe. Należy do nich kolorowa kartka z gratulacjami „Posyłam kwiaty”. Stworzyliśmy ją, czerpiąc inspirację z poezji Adama Asnyka. Do skomponowanych przez siebie życzeń możesz dopisać również fragment tego wiersza (albo nawet zacytować jego całość, po co się ograniczać). Dobrym pomysłem jest dodanie do kartki na gratulacje bukietu kolorowych kwiatów.

Trwaj chwilo, trwaj! Otwieramy szampana — warto cieszyć się każdym sukcesem i dzielić się radością z całym otaczającym nas światem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium