do kasy suma: 0,00 zł

Narodziny dziecka

Prezent na narodziny dziecka

Wyjątkowe pomysły na prezent z okazji narodzin dziecka i baby shower. Komplet niemowlęcy CUD, MIÓD, MALINA - praktyczny prezent dla młodych rodziców. Urocze body niemowlęce PROSZĘ PAŃSTWA, OTO MIŚ - słodki prezent dla maluszka. Kartka GRATULACJE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH RODZICÓW na narodziny dziecka. Zobacz oryginalne pomysły na prezent dla małego dziecka i świeżo upieczonych rodziców stworzone z miłości do literatury polskiej i poprawnej polszczyzny!

Znalezione produkty (13)

BOMBKI / skarpetki świąteczne dziecięce BOMBKI / skarpetki świąteczne dziecięce
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 11,99 zł 19,99 zł
zobacz więcej
 • -40%

CHRZĄSZCZ / skarpetki dziecięce CHRZĄSZCZ / skarpetki dziecięce
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 9,99 zł 19,99 zł
zobacz więcej
 • Do

  -50%

KOCIMIĘTKA / skarpetki dziecięce KOCIMIĘTKA / skarpetki dziecięce
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 9,99 zł 19,99 zł
zobacz więcej
 • Do

  -50%

OBIEŻYŚWIAT / skarpetki dziecięce OBIEŻYŚWIAT / skarpetki dziecięce
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 15,99 zł 19,99 zł
zobacz więcej
 • -20%

PIERNIKI / skarpetki świąteczne dziecięce PIERNIKI / skarpetki świąteczne dziecięce
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 13,99 zł 19,99 zł
zobacz więcej
 • -30%

PSIA KOŚĆ / skarpetki dziecięce PSIA KOŚĆ / skarpetki dziecięce
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 11,99 zł 19,99 zł
zobacz więcej
 • Do

  -40%

XD / skarpetki dziecięce XD / skarpetki dziecięce
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 19,99 zł
zobacz więcej

Po miesiącach żmudnych przygotowań: zakupie łóżeczka, wózka, pieluszek, całej masy ubranek i bardziej lub mniej niezbędnych akcesoriów — nareszcie nadszedł ten długo wyczekiwany dzień. Witamy na świecie! Oto niecodzienna okazja do świętowania, a wobec tego należy przygotować wyjątkowy prezent z okazji narodzin dziecka.

Prezent na narodziny dziecka warto uzupełnić pamiątkową kartką. Jeśli dumni rodzice świętują przyjście na świat swojej pierwszej pociechy, dobrze podarować im KARTKĘ GRATULACJE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH RODZICÓW. Oczywiście, jak powszechnie wiadomo, wszystkie dzieci, te pierwsze i wszystkie kolejne, przynosi wytrwały bocian. KARTKA BOCIEK to znakomity wybór, który uzupełnia doskonale prezent na urodzenie dziecka. Początkowa euforia ostatecznie musi ustąpić miejsca prozie życia, o czym przypomina KARTKA ZESTAW SPECJALNY. Dobrze, by rodzice zdali sobie sprawę, że ich życie właśnie wywróciło się do góry nogami. Subtelnie przypomina o tym także KARTKA NOWY ŁAD.

Obok licznych zabawek, najpopularniejszy prezent na narodziny dziecka to ubranka niemowlęce. Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się maluchem, zdaje sobie sprawę, że dziecięce ubranka brudzą się ze zdumiewającą prędkością. Praktyczny prezent dla noworodka to kolorowe BODY NIEMOWLĘCE GAWORZENIE lub BODY ZWIERZĘTA. Nieodłącznym atrybutem dzieciństwa są pluszowe niedźwiadki, zatem BODY MISIE to jednocześnie uroczy i przydatny prezent z okazji narodzin dziecka.

Trzeba dbać o ciepełko i wygodę małych stópek. Jako prezent dla noworodka sprawdzą się SKARPETKI TUPTUŚ lub SKARPETKI DZIECIĘCE CHRZĄSZCZ. Mama, miłośniczka kotów, będzie zachwycona, gdy na prezent na narodziny dziecka wybierzesz SKARPETKI KOCIMIĘTKA. Tata, zagorzały wielbiciel psów, z uznaniem przyjmie inny prezent z okazji narodzin dziecka, SKARPETKI PSIA KOŚĆ.

Można również zdecydować się na przyszłościowy prezent na narodziny dziecka. Do pięknie ilustrowanej książeczki dla dzieci, dodaj SKARPETKI MÓL KSIĄŻKOWY. Pomóż wychować nowe pokolenie czytelników! Ostatecznie, wszystkie dzieci nasze są. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium