do kasy suma: 0,00 zł

3 kartki świąteczne GRATIS od 149 zł! Do końca okazji zostało: Sprawdź >>

Maturzysta

Prezent dla maturzysty

Oryginalne pomysły na prezent dla maturzystów na zakończenie szkoły. Koszulka APK / AKADEMIA PANA KLEKSA - śmieszny prezent dla klasy maturalnej. Kolorowe skarpetki ADAM MICKIEWICZ - prezent dla maturzystów z klasy o profilu humanistycznym. Kubek do kawy TAM SIĘGAJ, GDZIE WZROK NIE SIĘGA - elegancki prezent na pożegnanie klas maturalnych. Zobacz inne wyjątkowe propozycje i zainspiruj się!

Znalezione produkty (221)

KOŁDRIAN / torba bawełniana KOŁDRIAN / torba bawełniana
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 64,99 zł
szt.
zobacz więcej
SZARE KOMÓRKI / skarpety SZARE KOMÓRKI / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 29,69 zł 32,99 zł
zobacz więcej
  • -10%

ADAM MICKIEWICZ / przypinka ADAM MICKIEWICZ / przypinka
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 13,59 zł 16,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -20%

PARSZYWA 10 / notatnik PARSZYWA 10 / notatnik
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 59,99 zł
zobacz więcej
PONIEDZIAŁEK – JA / WITOLD GOMBROWICZ / plakat B2 PONIEDZIAŁEK – JA / WITOLD GOMBROWICZ / plakat B2
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 34,99 zł 69,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -50%

JAK ŻYĆ? / skarpety JAK ŻYĆ? / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
MÓL KSIĄŻKOWY / skarpety MÓL KSIĄŻKOWY / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 32,99 zł
zobacz więcej

Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera, a gdy już została zaliczona, mamy powód do świętowania. Kilka lat ciężkiej pracy należy nagrodzić, wręczając niezapomniany prezent na zakończenie szkoły i prezent z okazji zdania matury. Nadwyraz rozumie to nad wyraz dobrze i dostarcza wielu inspiracji na prezent dla maturzysty i prezent na koniec roku.

Ileż to lektur przeszło przez ręce młodego człowieka od początku jego edukacji. Jedne wspomina się lepiej, inne gorzej, a niektóre nawet udało się przeczytać. Prezent na koniec roku, który przypomni spotkania z Fredrą to KOSZULKA PAPKIN. KOSZULKA LALKA odkryje nieznane oblicze Izabeli Łęckiej, a KOSZULKA PANA ZAGŁOBY to prezent dla maturzysty, przydatny podczas nadchodzących imprez studenckich.

Prezent na zakończenie szkoły może też przypomnieć, że znani ze szkoły artyści o dziwo też byli ludźmi. Na prezent z okazji zdania matury nada się KSIĄŻKA SEKRETNE ŻYCIE AUTORÓW LEKTUR SZKOLNYCH i KSIĄŻKA NIEZNANE LOSY AUTORÓW LEKTUR SZKOLNYCH.

Podczas najdłuższych wakacji w życiu przyda się praktyczny prezent dla maturzysty. Na zagranicznych wakacjach wyróżni ich prezent na zakończenie roku szkolnego: bawełniana TORBA SZCZEBRZESZYN i TORBA I SPEAK POLISH.

Koniec pewnego etapu edukacji skłania do refleksji. KUBEK FILIŻANKA NOWY DZIEŃ, NOWY ROZDZIAŁ to dobry pomysł na prezent na zakończenie szkoły. Kolorowy PLAKAT STAŃCZYK ilustruje wątpliwości, które ogarniają duszę niejednego młodego człowieka, ale KUBEK NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA to prezent z okazji zdania matury, który pomoże zaakceptować nieuniknione zmiany w dotychczasowym życiu. Optymizmu dodadzą SKARPETY PRZYGODA CZEKA!

Praktyczny prezent dla maturzysty, przyszłego studenta polonistyki, to KSIĄŻKA POLSZCZYZNA autorstwa Jana Miodka. Aspirujący student fizyki doceni prezent z okazji zdania matury, TORBĘ LEM Z RAKIETĄ, a student filozofii z dumą zaprezentuje swój prezent na zakończenie szkoły średniej: TORBĘ DZIEŃ DOBRY.

Przekaż maturzyście swoje najlepsze życzenia w KARTCE NOWY ROZDZIAŁ. Oby prezent z okazji zdania matury dodał mu sił na nowej drodze edukacji! Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium