do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do
Promocja

Dzień Dziadka

Kartki na Dzień Dziadka

Oryginalne kartki okolicznościowe dla dziadka z okazji Dnia Dziadka i nie tylko! Kartka TAKI DZIADEK TO SKARB! - uniwersalny prezent na Dzień Dziadka. Kartka DZIĘKUJĘ! - laurka dla dziadka bez okazji. Kartka okolicznościowa POSYŁAM KWIATY - pomysł na urodzinowy prezent dla seniora. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (3)

Nauka wbijania gwoździ, naprawa zepsutego roweru (ten płot sam wyrósł przede mną, przysięgam), a nawet wymiana sflaczałej opony w Twoim pierwszym samochodzie — wszystko tak, żeby mama nie widziała. Komu można powierzyć tajemnice i na czyją pomoc można zawsze liczyć? Tylko dziadek ma takie supermoce. Wyjątkowa kartka na dzień dziadka pomoże Ci wyrazić miłość i wdzięczność. Do każdej kartki dołączamy elegancką kopertę — Twoje życzenia wymagają idealnej oprawy.

KARTKA DLA DZIADKA TAKI DZIADEK TO SKARB to wyjątkowy pomysł na prezent na dzień dziadka. Pamiętasz, jak snuliście razem opowieści o piratach? Może nawet bawiliście się w statek piratów, ku przerażeniu babci, zdumionej tym, co na litość boską zrobiliście z prześcieradłami i dlaczego wszystkie guziki trafiły do starego pudełka po butach. Kartka na dzień dziadka przypomni te magiczne chwile. Nie zapomnij dopisać wyjątkowych, zabawnych życzeń dla swojego najlepszego kamrata i towarzysza emocjonujących wypraw. Ahoj, przygodo!

Choć prostych słów się boi największy nawet twardziel, czasami wystarczą one, by wyrazić to, co najważniejsze. KARTKA DLA DZIADKA DZIĘKUJĘ została stworzona właśnie z tą myślą. Nie trzeba długo zastanawiać się nad tym, za co można złożyć dziadkowi wyrazy wdzięczności. Dopisz je do swoich życzeń! Dzięki temu kartka na dzień dziadka stanie się naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna.

KARTKA DLA DZIADKA POSYŁAM KWIATY przypomni dziadkowi dawne potańcówki, na które zabierał babcię i przywiodą na myśl dźwięki starej płyty winylowej. Wspomnienia to bezcenny skarb. Może uda Ci się rozbudzić je jeszcze mocniej? Kartka na dzień dziadka będzie się świetnie prezentować z płytą Krzysztofa Krawczyka. Dodaj od siebie jeszcze najlepsze życzenia płynące prosto z serca, a sprawisz, że kartka dla dziadka będzie naprawdę niezapomnianym prezentem.

Zadzwoń do dziadka, umówcie się na wspólny spacer i kawę. Pora stworzyć nowe, wspaniałe wspomnienia. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium