do kasy suma: 0,00 zł

-10% na wszystko! Kod: MAMA10. Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Władysław Reymont

Ubrania i akcesoria nawiązujące do twórczości Władysława Reymonta. Koszulka bawełniana EKIPA REYMONTOWA - najlepszy pomysł na prezent dla murarza. Koszulka z nadrukiem ZIEMIA OBIECANA - prezent dla współpracownika jak znalazł. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (4)

„Ja nie będę robił, robił, robił! bo ja chcę żyć, żyć, żyć!”. Każdemu należy się odrobina rozrywki. Czasem okazja nadarza się sama, gdy nadchodzą urodziny przyjaciela, ślub ulubionej kuzynki, czy huczne obchody rocznicy ślubu rodziców. Nie wypada też pokazać się na imprezie z pustymi rękami, a gdy potrzebny Ci prezent dla fana Reymonta, właśnie trafiłeś w nad wyraz dobre miejsce. 

KOSZULKA ZIEMIA OBIECANA nie tylko nadaje się na świetny pomysł na prezent dla nauczyciela przedsiębiorczości, a jej damska wersja to coś więcej niż kreatywny prezent dla polonistki. To również doskonały prezent dla fana Reymonta, początkującego przedsiębiorcy, oraz dla dziewczyny, prawdziwej kobiety biznesu. Nie trzeba być wyłącznie miłośnikiem literatury lub wielbicielem polskiego kina, by docenić ten wyjątkowy upominek.

Ze ściany sypie się tynk, klepki wypadają z podłogi, a z kranu wycieka dziwna ciecz. Trzeba czasem odłożyć książkę i zauważyć, że nie do końca wszystko jest w porządku i pora sprowadzić fachowca. Po gruntownym remoncie należy oczywiście wyprawić huczne przyjęcie i świętować uratowanie mieszkania przed ruiną. Możliwe, że po imprezie konieczny będzie kolejny remont… ale cóż, raz się żyje. Damska KOSZULKA EKIPA REYMONTOWA i jej męski odpowiednik, to właściwy w tym wypadku prezent dla fana Reymonta. Oczywiście remonty nie dotyczą wyłącznie mieszkań prywatnych. Kolejne pokolenia uczniów przewijających się po korytarzach skutecznie niszczą budynki szkół. Z tego powodu nasza koszulka doskonale nadaje się na prezent dla nauczyciela, który w czynie społecznym zgodził się na nowo położyć podłogi. Dyrektor nalegał tylko trochę. Damskie wydanie koszulki to z kolei świetny prezent dla polonistki, która właśnie odkrywa swój talent malarski. Zaczyna od ścian na korytarzu, klasami zajmie się później. „W gromadzie żyję, to i z gromadą trzymam!”

Nie czekaj na koniec remontu i już dziś wybierz najlepszy prezent dla fana Reymonta. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium