do kasy suma: 0,00 zł

Powrót do szkoły

Prezent na powrót do szkoły

Przygotuj się na rozpoczęcie roku szkolnego i powrót do szkoły w wielkim stylu! W naszej sadybie znajdziesz ciepłe bluzy, koszulki i kolorowe skarpety - w sam raz na wrześniowe poranki. KOŁDRIAN - stylowa torba do szkoły. LALKA - notatnik na lekcje języka polskiego. LIRYKA, EPIKA DRAMAT - kubek dla polonisty, który sprawdzi się w pokoju nauczycielskim. Zobacz oryginalne akcesoria do szkoły i zainspiruj się!

Znalezione produkty (271)

CZASEM PRZESADZAM / notatnik CZASEM PRZESADZAM / notatnik
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 50,99 zł 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -15%

NAUCZYCIELKA / kubek dla nauczycielki / czarny z uchem NAUCZYCIELKA / kubek dla nauczycielki / czarny z uchem
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 43,99 zł 54,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -20%

  • -10%

NAUCZYCIEL / kubek dla nauczyciela / czarny z uchem NAUCZYCIEL / kubek dla nauczyciela / czarny z uchem
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 38,49 zł 54,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -30%

KAWKI / KAWKA / kubek biały z uchem KAWKI / KAWKA / kubek biały z uchem
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 54,99 zł
szt.
zobacz więcej
KOŁDRIAN / torba bawełniana KOŁDRIAN / torba bawełniana
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 64,99 zł
szt.
zobacz więcej

Wszystko, co dobre szybko się kończy, a wakacje zawsze trwają zdecydowanie za krótko. Co ciekawe, pogląd ten podzielają nie tylko uczniowie, ale i grono pedagogiczne. Aby nieco osłodzić ten trudny czas, warto przygotować prezent na powrót do szkoły.

Bawełniane torby to praktyczne gadżety dla nauczyciela do szkoły. Zmieszczą się w nich książki, zeszyty i różne akcesoria do szkoły. Pierwszego września doskonale będzie się prezentować TORBA DZIEŃ DOBRY, ale dobrym wyborem będzie też TORBA NIOSĘ KAGANEK OŚWIATY. TORBA WZIĄĆ, lub bardziej poetycko TORBA NA DOBRE, NA NIEDOBRE I NA LITOŚĆ BOSKĄ to obowiązkowa wyprawka szkolna dla pani polonistki.

Bawełniane SKARPETKI DZIECIĘCE XD, SKARPETKI MÓL KSIĄŻKOWY, a dla tęskniących za wakacjami SKARPETKI OBIEŻYŚWIAT to zabawne gadżety dla ucznia do szkoły. Świetny pomysł na prezent na powrót do szkoły to bawełniana KOSZULKA CZARNA KROWA W KROPKI BORDO i klasyka wierszyka KOSZULKA CHRZĄSZCZ BRZMI W TRZCINIE.

Wyprawka szkolna nie może obyć się bez pomocy naukowych. Do plecaka warto spakować KSIĄŻKĘ BEZECNIK GRAMATYKI POLSKIEJ, a bardziej nowoczesny prezent na powrót do szkoły to e-booki 50 PUŁAPEK JĘZYKOWYCH i GDZIE POSTAWIĆ PRZECINEK? Wieczorami dobrze zatopić się w pouczającej, acz zabawnej KSIĄŻCE NIEZNANE LOSY AUTORÓW LEKTUR SZKOLNYCH.

Obowiązkowe akcesoria do szkoły i przydatne gadżety zarówno dla ucznia jak i nauczyciela, to niepowtarzalne kubki. Jedni i drudzy muszą wzmacniać swoje siły mocną herbatą lub kawą. Polonistka zakocha się w KUBKU PARSZYWA 10, a KUBEK NAUCZYCIEL to prezent na powrót do szkoły, który uszczęśliwi każdego wychowawcę. Dla tych, którzy łatwo się zniechęcają nada się KUBEK WELTSCHMERZ, KUBEK TRUDNA SYTUACJA LIRYCZNA lub KUBEK KOŁDRIAN.

Taka wyprawka szkolna gwarantuje, że nowy rok szkolny będzie wyjątkowy. Powodzenia! Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium