do kasy suma: 0,00 zł

Mól książkowy

Prezent dla mola książkowego

Wyjątkowe pomysły na prezent dla mola książkowego. Produkty inspirowane literaturą polską i z motywem książki. Koszulki, kubki, skarpety, torby na książki, świece, zakładki do książek oraz wiele innych. Skarpety MÓL KSIĄŻKOWY - uniwersalny prezent dla miłośnika książek. KALENDARZ LITERACKI 2023 - prezent noworoczny dla mola książkowego. Kubek LIRYKA, EPIKA, DRAMAT - prezent dla książkoholika. Zobacz inne oryginalne propozycje!

Znalezione produkty (142)

MÓL KSIĄŻKOWY / skarpety MÓL KSIĄŻKOWY / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
LITERACKIE KARTY DO GRY / klasyczna talia kart LITERACKIE KARTY DO GRY / klasyczna talia kart
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 55,99 zł 69,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -20%

CZYTANIE / etui na okulary CZYTANIE / etui na okulary
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 39,99 zł
szt.
zobacz więcej
KALENDARZ LITERACKI 2024 / kalendarz KALENDARZ LITERACKI 2024 / kalendarz
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 39,99 zł 79,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -50%

MÓL KSIĄŻKOWY / czapka zimowa MÓL KSIĄŻKOWY / czapka zimowa
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 47,99 zł 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -20%

Na pewno znasz kogoś, kto ciągle chodzi z nosem w książce. Prezent dla mola książkowego nie musi być kolejnym tomem na półkę jego biblioteczki. Pora wybrać bardziej oryginalny prezent dla książkoholika!

Zapaleni czytelnicy krążą między księgarnią i biblioteką. Przyda im się więc bawełniana TORBA ZA DUŻO KSIĄŻEK lub TORBA Z DEFINICJĄ KSIĄŻKI, czy TORBA CZYTAM NIE PRZESZKADZAĆ.

Zakładka do książki: oto kolejny praktyczny prezent dla miłośnika książek. ZAKŁADKA JESZCZE TYLKO JEDEN ROZDZIAŁ, PARAGON KSIĄŻKOWY, czy POCIĄG DO KSIĄŻEK to przydatny prezent dla mola książkowego.

By wybrać doskonały prezent dla książkoholika, należy zrozumieć jego sytuację. Osoba zaczytana nie pamięta o tak prozaicznych czynnościach jak dokładanie drewna do kominka, a przecież potrzeba jej przede wszystkim ciepła i komfortu. Dobrany prezent dla miłośnika książek może okazać się w tym wypadku pomocny. Stopy należy otulić w SKARPETY STOPKI MÓL KSIĄŻKOWY lub SKARPETY CZYTAM NIE PRZESZKADZAĆ. Przydadzą się też DRESY DO CZYTANIA, kolejny idealny prezent dla mola książkowego. Do tego BLUZA UŚMIECHNIĘTA KSIĄŻKA. Czego chcieć więcej?

Kawy i herbaty oczywiście! Te najlepiej smakują z KUBKA LIRYKA EPIKA DRAMAT lub KUBKA ŚWIĘTY SPOKÓJ. Jeśli do tego zapalimy SOJOWĄ ŚWIECĘ WIECZÓR Z KSIĄŻKĄ, to prezent dla mola książkowego zachwyci nawet najbardziej wymagających czytelników.

Świetny prezent dla książkoholika, który lubi czasem posłuchać audiobooka i zająć czymś ręce to PUZZLE STAŃCZYK lub KOŁDRIAN. Gdy zaś mól książkowy zatęskni za towarzystwem innych bibliofili, mogą zagrać razem w LITERACKIE KARTY DO GRY.

Jeśli jednak uważasz, że najlepszy prezent dla miłośnika książek to kolejny okaz w jego księgozbiorze, wybierz dla niego KSIĄŻKĘ NIEZNANE LOSY AUTORÓW LEKTUR SZKOLNYCH lub SEKRETNE LOSY AUTORÓW LEKTUR SZKOLNYCH.

Prezent dla mola książkowego spakowany w PUDEŁKO UBIERZ SIĘ W SŁOWA? Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium