do kasy suma: 0,00 zł
Produkty licencjonowane

Czy wiesz, że w Nadwyraz.com tworzymy kolekcje licencjonowane poświęcone wybitnym polskim poetom, pisarzom i kompozytorom przy współudziale spadkobierców ich twórczości? Kupując produkt z takiej kolekcji masz pewność, że jest on na oficjalnej licencji.

Produkty na licencji

Kolekcje z licencją

Jesteśmy odpowiedzialną polską marką, tworzącą produkty wyłącznie na podstawie oficjalnych licencji oraz za zgodą autorów bądź spadkobierców ich dzieł. Wiele innych firm działa bez tych stosownych pozwoleń, a co za tym idzie - nieetycznie, często wprost nielegalnie. Kupując nasze produkty, masz pewność, że powstały one zgodnie z obowiązującą literą prawa. Zobacz nasze licencjonowane kolekcje poświęcone Wisławie Szymborskiej, Fryderykowi Chopinowi, Witoldowi Gombrowiczowi, Janowi Brzechwie oraz Stanisławowi Lemowi!

Kolekcja #Tata Też Czyta

Kolekcja #TataTeżCzyta, stworzona we współpracy z Fundacją Powszechnego Czytania, to nasza odpowiedź na wyzwanie promowania czytelnictwa wśród ojców w Polsce. Wierzymy, że czytanie książek to nie tylko sposób na rozwój, ale także doskonała zabawa i sposób na budowanie relacji. Nasze unikatowe produkty, takie jak koszulki, skarpetki, breloki, a nawet etui na okulary są stworzone z myślą o mężczyznach, którzy nie boją się eksplorować światów literackich razem z dziećmi. Dołącz do naszej inspirującej misji #TataTeżCzyta!

tatateżczyta
Produkty na licencji

Kolekcja Wisława Szymborska

Żaden dzień - ani rok - się nie powtórzy. Dlatego kiedy decyzją Senatu 2023 rok został ogłoszony Rokiem Wisławy Szymborskiej, nie mogliśmy przegapić takiej sposobności do świętowania. Nasza kolekcja WISŁAWA SZYMBORSKA powstała we współpracy z Fundacją Wisławy Szymborskiej w stulecie urodzin poetki. Znajdziesz w niej wyjątkowe torby, kubki, plakaty, kartki okolicznościowe oraz wiele innych akcesoriów z fragmentami najpiękniejszych wierszy Szymborskiej.

Kolekcja Fryderyk Chopin

Muzyka to nieodłączna towarzyszka poezji. Wracamy do korzeni liryki, dlatego w naszej ofercie pojawiają się polscy muzycy, wśród których nie mogło zabraknąć najwybitniejszego z nich. Kolekcja FRYDERYK CHOPIN powstała w 2022 roku z okazji Roku Romantyzmu Polskiego przy współudziale Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina. Zobacz bawełniane koszulki, stylowe torby, zabawne skarpetki oraz przypinkę z wizerunkiem najważniejszego polskiego kompozytora!

Produkty na licencji

Kolekcja Witold Gombrowicz

„Słowacki wielkim poetą był”, ale i Gombrowicz był niemniej wielkim pisarzem. To właśnie z myślą o tym drugim jesienią 2022 roku wypuściliśmy kolekcję WITOLD GOMBROWICZ. Na proces tworzenia naszej kolekcji miała wpływ także Rita Gombrowicz - literaturoznawczyni, spadkobierczyni dzieł pisarza i jego żona. Koszulka GĘBA PUPA ŁYDKA, torba z cytatem ZRZUĆCIE MASKI, plakat PONIEDZIAŁEK - JA, a może inny produkt z wizerunkiem pisarza ? Chyżo zajrzyj do kolekcji WITOLD GOMBROWICZ i zainspiruj się!

Kolekcja Jan Brzechwa

Teksty Jana Brzechwy nigdy się nie starzeją i zachwycają kolejne pokolenia. Chcecie bajki? Oto bajka - jesienią 2021 roku we współpracy ze spadkobiercami dzieł pisarza stworzyliśmy wyjątkową kolekcję poświęconą dziełom Jana Brzechwy! Oryginalne ubrania zarówno dla małych, jak i dla dużych. Bo u nas każdy niezależnie od wieku może dołączyć do Akademii Pana Kleksa! Zobacz ciepłe bluzy i koszulki APK oraz wyjątkowe ubrania i akcesoria dla osób, które są dzikie jak DZIK!

Produkty na licencji
Produkty na licencji

Kolekcja Stanisław Lem

W 2021 roku z okazji Roku Stanisława Lema oraz 100. rocznicy urodzin tego wybitnego polskiego futurologa stworzyliśmy kolekcję STANISŁAW LEM. Powstała ona we współpracy z Wydawnictwem Literackim oraz spadkobiercami dzieł pisarza. W ofercie mamy koszulki z kultowymi grafikami Przemka Dębowskiego, wizerunkiem Lema oraz jego autorskimi rysunkami. W kolekcji znalazła się też przypinka z portretem Lema zaprojektowana przez jego wnuczkę Annę Lem. Zobacz wyjątkowe produkty stworzone od A do Ż w Polsce z myślą o miłośnikach polskiej fantastyki!

Wszystkie powyższe kolekcje licencjonowane, które stworzyliśmy do tej pory to tylko namiastka tego, co mamy w planach! W przyszłości chcemy poszerzyć nasz asortyment o kolejne kolekcje poświęcone polskim poetom, pisarzom, kompozytorom oraz innym wybitnym osobistościom, które wpłynęły na świat, jaki dziś znamy. Masz pomysł, z kim powinniśmy podjąć współpracę? A może sam(a) jesteś takim autorem? Skontaktuj się z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium