do kasy suma: 0,00 zł

Nagrody i prezenty na zakończenie roku szkolnego

Nagrody i prezenty na zakończenie roku szkolnego

Nagrody konkursowe i prezenty dla uczniów oraz nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego inspirowane literaturą, kulturą polską i poprawną polszczyzną. Stylowy notatnik O CO W ŻYCIU CHODZI? z Adamem Mickiewiczem - nagroda w konkursie literackim. Książka 497 BŁĘDÓW - nagroda na zakończenie roku szkolnego za osiągnięcia z języka polskiego. Zakładka do książek CIĄG DALSZY NASTĄPI - upominek dla ucznia z okazji zakończenia etapu edukacji. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (284)

  • -15%

NAUCZYCIELKA / kubek dla nauczycielki / czarny z uchem NAUCZYCIELKA / kubek dla nauczycielki / czarny z uchem
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 49,49 zł 54,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -10%

NAUCZYCIEL / kubek dla nauczyciela / czarny z uchem NAUCZYCIEL / kubek dla nauczyciela / czarny z uchem
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 49,49 zł 54,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -10%

NAUCZYCIEL NA MEDAL / skarpety dla nauczyciela NAUCZYCIEL NA MEDAL / skarpety dla nauczyciela
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 28,04 zł 32,99 zł
zobacz więcej
  • -15%

LITERAKI / skarpety LITERAKI / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej

Lato, lato, lato czeka, ale zanim wszyscy rozbiegną się po świecie z uczuciem nieopisanej ulgi w sercach, należy się pożegnać. Prezent na koniec roku szkolnego powinien być zabawny i wyjątkowy. Czas wybrać pamiątkowe nagrody dla uczniów i niezapomniany prezent dla nauczyciela na pożegnanie.

Tradycyjny prezent na zakończenie roku szkolnego i najczęściej wybierane nagrody dla uczniów, to bez wątpienia książki z dedykacją. Prezent na koniec roku dla genialnego fizyka i matematyka, który jakoś niekoniecznie ma po drodze z ortografią i składnią to KSIĄŻKA 497 BŁĘDÓW. Młody przyrodnik z ciekawością odkryje KSIĄŻKĘ ZWIERZYNIEC. Interesujący i intrygujący prezent na zakończenie roku szkolnego to KSIĄŻKA NOBLIŚCI I SKANDALIŚCI oraz wycieczka w krainę słynnych bohaterów literatury, KSIĄŻKA 1600 POSTACI LITERACKICH.

Prezent na koniec roku można także potraktować nieszablonowo i na nagrody dla uczniów wybrać coś zupełnie innego. Bawełniana TORBA PARSZYWA 10 lub TORBA LEARN POLISH to praktyczny i pouczający pomysł na prezent na zakończenie roku szkolnego. KUBEK Z CYTATEM SZYMBORSKIEJ i KUBEK TAM SIĘGAJ, GDZIE WZROK NIE SIĘGA podbiją serca uczniów. Niespotykany prezent na koniec roku to KOSZULKA WŚCIEKŁE WIESZCZE i egzystencjalna KOSZULKA O CO W ŻYCIU CHODZI.

Nie zapominajmy o tym, by wybrać także prezent dla nauczyciela na pożegnanie. Świetnie nadaje się na niego KUBEK NIOSĘ KAGANEK OŚWIATY lub KUBEK FILIŻANKA MIEJ SERCE I PATRZAJ W SERCE. Praktyczny upominek dla nauczyciela to bawełniana TORBA LEM Z RAKIETĄ. TORBA ZRZUĆCIE MASKI przypomina, że w wakacje warto trochę wyluzować. Niespotykany prezent dla nauczyciela na pożegnanie stanowi graficzny PLAKAT NA DOBRE, NA NIEDOBRE I NA LITOŚĆ BOSKĄ lub PLAKAT Z CYTATEM FREDRY. Upominek na dzień nauczyciela warto uzupełnić KARTKĄ PODZIĘKOWANIE.

Świadectwa już rozdane, łzy wylane na pożegnanie otarte, a galowy elegancki strój znowu nie wiadomo kiedy ubrudzony pierwszą wakacyjną porcją lodów. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium