do kasy suma: 0,00 zł

Wszystkie produkty do -50%! Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Filtry
Cena
  • od
    do
Promocja

Narodziny dziecka

Kartki na Narodziny Dziecka

Pomysłowe kartki na narodziny dziecka. Kartka gratulacyjna BOCIAN - śmieszny prezent dla młodych rodziców. Zabawna kartka NOWY ŁAD - najlepszy prezent z okazji narodzin dziecka. Kartka okolicznościowa GRATULACJE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH RODZICÓW - oryginalny pomysł na prezent dla młodej mamy. Zobacz inne kartki z okazji narodzin dziecka i skomponuj trafiony upominek!

Znalezione produkty (4)

BOCIAN / GRATULACJE / kartka na narodziny dziecka BOCIAN / GRATULACJE / kartka na narodziny dziecka
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 11,69 zł 12,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -10%

NOWY ŁAD / kartka na narodziny dziecka NOWY ŁAD / kartka na narodziny dziecka
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 10,39 zł 12,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -20%

ZESTAW SPECJALNY / kartka z okazji narodzin dziecka ZESTAW SPECJALNY / kartka z okazji narodzin dziecka
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 11,69 zł 12,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -10%

Narodziny dziecka to jedno z tych wydarzeń, które wywracają całe życie do góry nogami. Wiąże się z nimi ogromna radość, ale też nieopisana ilość nowych wyzwań i obowiązków. Przez dziewięć miesięcy pochłaniasz całe stosy literatury związanej z opieką nad niemowlęciem i wychowywaniem dzieci. Potem przekonujesz się, że dobre rady nijak mają się do rzeczywistości, z którą przychodzi się zmierzyć. Dlatego też świeżo upieczeni rodzice potrzebują mnóstwa życzliwości i otuchy. Kartka z okazji narodzin dziecka jest nie tylko piękną pamiątką, ale jednocześnie wyrazem wsparcia dla młodych rodziców.

KARTKA GRATULACJE w uroczy sposób nawiązuje do uświęconej prawdy o tym, skąd się biorą dzieci. Zgadza się! Chodzi rzecz jasna o niezmordowaną bocianią pocztę. Jak również doskonale wiadomo, czasami bywa, że listonosz zostawia przesyłkę w paczkomacie, jakim jest nie mniej słynne pole kapusty. Chyba nie myślałeś, że chodzi o coś innego, prawda?

KARTKA GRATULACJE — NOWY ŁAD W WASZYM DOMU znakomicie odzwierciedla nadchodzącą (dobrą?) zmianę, która wkrótce czeka młodych rodziców. Nie do wiary, jak wielu rzeczy potrzebuje tak mała istotka. Równie zaskakująca jest ilość przedmiotów, które udaje się upchnąć nawet w najciaśniejszym, wydawać by się mogło, mieszkanku.

Świeżo upieczeni rodzice już wkrótce będą mieć wystarczająco dużo materiału, aby móc spisać własne baśnie tysiąca i jednej nieprzespanej nocy. Kawa stanie się nieodłączną częścią każdego poranka i najlepszym sprzymierzeńcem w batalii o bodaj odrobinę sił witalnych. KARTKA NA NARODZINY DZIECKA ZESTAW SPECJALNY znakomicie oddaje te realia. Nie zapomnij dopisać w środku kilku wyrazów otuchy — w chwilach kryzysu młodzi rodzice na pewno będą do nich chętnie wracać.

Na szczęście wszystkie trudne momenty uda się wreszcie przetrwać, bo w końcu powiększenie rodziny to przede wszystkim źródło wielkiego szczęścia. Przyłącz się do świętowania! Niech urocza KARTKA GRATULACJE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH RODZICÓW przekaże najszczersze wyrazy radości z okazji pojawienia się na świecie młodego człowieka.

Do każdej wyjątkowej kartki dołączamy elegancką kopertę. Czas szybko mija, maluchy dorastają, ale wyjątkowa kartka z okazji narodzin dziecka pozostaje na zawsze miłą pamiątką, do której z sentymentem wraca się po wielu latach. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium