do kasy suma: 0,00 zł

Obcokrajowiec

Prezent dla obcokrajowca

Polska zachwyca przybyszów zza granicy i wielu z nich szuka niepowtarzalnych pamiątek z naszego kraju. Podaruj im prezent z Polski, który przywoła najlepsze wspomnienia. Niepowtarzalny prezent z Polski dla obcokrajowca to nie ciupaga z Sopotu i bryłka soli z Wieliczki. Odkryj oryginalne prezenty z Polski dla obcokrajowca, inspirowane kulturą i językiem polskim. Przemyślany prezent dla obcokrajowca może zachęcić do nauki polszczyzny, albo do opanowania sztuki klejenia pierogów. Wyjątkowy prezent z Polski dla obcokrajowca znajdziesz tylko u nas.

Znalezione produkty (93)

I LOVE PIEROGI / koszulka męska / czarna I LOVE PIEROGI / koszulka męska / czarna
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 89,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • -10%

I LOVE PIEROGI / czapka zimowa I LOVE PIEROGI / czapka zimowa
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 53,99 zł 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
 • -10%

PIEROGI / skarpety PIEROGI / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
I LOVE PIEROGI / kubek biały z uchem I LOVE PIEROGI / kubek biały z uchem
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 46,74 zł 54,99 zł
szt.
zobacz więcej
 • -15%

 • -10%

I LOVE PIEROGI / torba bawełniana / ecru I LOVE PIEROGI / torba bawełniana / ecru
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 51,99 zł 64,99 zł
zobacz więcej
 • -20%

POLSKIE LITERKI / skarpety POLSKIE LITERKI / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 23,09 zł 32,99 zł
zobacz więcej
 • Do

  -30%

I LOVE PIEROGI / brelok I LOVE PIEROGI / brelok
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 24,99 zł
szt.
zobacz więcej
I LOVE PIEROGI / etui na okulary I LOVE PIEROGI / etui na okulary
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 31,99 zł 39,99 zł
szt.
zobacz więcej
 • -20%

CHRZĄSZCZ / skarpety CHRZĄSZCZ / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 16,49 zł 32,99 zł
zobacz więcej
 • Do

  -50%

I LOVE PIEROGI / koszulka damska / czarna I LOVE PIEROGI / koszulka damska / czarna
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 89,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • -10%

ZIMNE NÓŻKI / skarpety ZIMNE NÓŻKI / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
LITERACKIE KARTY DO GRY / klasyczna talia kart LITERACKIE KARTY DO GRY / klasyczna talia kart
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 55,99 zł 69,99 zł
szt.
zobacz więcej
 • -20%

JEŻE / skarpety JEŻE / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 29,69 zł 32,99 zł
zobacz więcej
 • -10%

 • -15%

 • Do

  -30%

SZCZEBRZESZYN / torba bawełniana SZCZEBRZESZYN / torba bawełniana
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 64,99 zł
zobacz więcej
ŻUK / skarpety ŻUK / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 19,79 zł 32,99 zł
zobacz więcej
 • Do

  -40%

BRZDĄC / czapka zimowa dziecięca BRZDĄC / czapka zimowa dziecięca
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 54,99 zł
zobacz więcej

Niesamowita pamiątka z Polski

Twój znajomy z obcych stron poznając naszą Ojczyznę, nie może powstrzymać odgłosów zachwytu. Nic dziwnego — Polska jest przepięknym krajem, w którym nie sposób się nie zakochać. Oprowadzając zagranicznych gośćmi po dobrze znanych Ci miejscach, ponownie sam dajesz się oczarować urodą Polski. Gdy zbliża się pora wyjazdu przybysza z obcych stron, zaczynasz zastanawiać się, co na prezent dla obcokrajowca nada się najlepiej. Pamiątka z Polski musi być wyjątkowa i niepowtarzalna, a więc gipsowy smok wawelski made in China zdecydowanie odpada. Jeśli potrzebujesz podpowiedzi jak wybrać polski prezent dla Amerykanina, Włocha, Hindusa, lub jakiegokolwiek innego gościa z dalekich stron świata, służymy pomocą. Zapraszamy do naszego sklepiku z pamiątkami z polskim akcentem.

Prezent z Polski dla obcokrajowca, miłośnika polskiej kuchni

Strudzony wędrowiec musi odpowiednio odżywiać się w podróży. Słyszał wiele dobrego o polskiej kuchni i ma ochotę jej spróbować. Nie zdaje sobie sprawy, że gdy przekroczy próg pierwszej polskiej restauracji, spotka swoją największą kulinarną miłość od pierwszego ugryzienia. Każdy, kto skosztował arcydzieł polskiej kuchni, nigdy ich nie zapomni. Zagraniczny smakosz będzie zachwycony, gdy otrzyma wyśmienity prezent z Polski. Kulinarna pamiątka z Polski potrafi rozbudzić wspomnienia rozkosznych chwil spędzonych nad talerzem. Pierogi, ukochana potrawa wielu przybyszów z zagranicy, zainspirowały nas do stworzenia wielu wyśmienitych prezentów dla obcokrajowca. Znakomity prezent dla obcokrajowca może składać się z torby bawełnianej „I love pierogi” oraz spakowanych do niej pierogowych puzzli, breloka i kubka. Aby uniknąć pierogowego przejedzenia, można zaserwować inny kulinarny prezent z Polski: jarzynowo/jeżynowe skarpety, albo skarpetki „Zimne nóżki”. również rozważyć nietypowy i niezwykle oryginalny prezent z Polski: plakat w stylu retro, „Kuchnia polska”.

Pamiątka z Polski dla obcokrajowca obieżyświata

Trasa niektórych podróżników prowadzi przez różne kraje świata. Oryginalna pamiątka z Polski sprawi, że pobyt w kraju nad Wisłą szczególnie zapadnie w pamięć wędrowca z dalekich stron. Bawełniana torba „Szczebrzeszyn”, czy czapka „Dzień dobry” to świetny pomysł na prezent z Polski dla obcokrajowca, który lubi wyróżniać się z tłumu. Koszulki ze szwedzkim łamańcem językowym, dostępne w wersji męskiej, żeńskiej i dziecięcej, stanowią wyjątkowy prezent z Polski dla wędrowców w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem przybyszów ze Skandynawii. Mamy również prezent dla gościa zza granicy, który odwiedza nasz kraj w ramach podróży śladami słynnych kompozytorów. Chopinowska torba, koszulka, a nawet skarpetki to pamiątka z Polski, która ucieszy każdego melomana. Oryginalnym prezentem z Polski dla obcokrajowca, zdobywcy świata, jest jedyny w swoim rodzaju plakat „Przygoda”. Ten prezent z polskim akcentem stanie się ozdobą domu, gdy strudzony podróżnik zawinie na chwilę do rodzimej przystani.

Prezent z Polski dla obcokrajowca zakochanego w polszczyźnie

Jednych przeraża, innych zachwyca. Skomplikowana melodia szmerów, świstów i szelestów — nasz przepiękny język ojczysty. Nasi rodacy uwielbiają uczyć zagranicznych gości różnych słów i zwrotów. Cóż, nie wszystkie z nich nadają się do cytowania, a przecież można podejść do tego tematu od zupełnie innej strony. Ciekawą językową pamiątką z Polski będzie na przykład kubek przedstawiający wszystkie urocze znaki diakrytyczne, które królują w polskim alfabecie. Torba bawełniana z tym samym motywem, lub torba „Learn Polish! It’s easy” to kolejny ciekawy pomysł na prezent z Polski. Na pamiątkę pobytu w kraju nad Wisłą można również podarować gościom zza granicy inny prezent z polskim akcentem: piękną zieloną koszulkę „Chrząszcz brzmi w trzcinie”, dostępną w wydaniu dla pań, panów i dzieci. Pozostając w temacie robaczków, kolejnym niepowtarzalnym upominkiem dla obcokrajowca będą bawełniane skarpety „Żuk” i „Dżdżownica”.

Czasami pojedyncze słówka i wyjątkowe literki rozbudzają w przybyszu zza granicy ciekawość i miłość do polszczyzny. Entuzjazm do nauki i wysiłek włożony w tworzenie pierwszych polskich zdań zawsze budzą podziw i uznanie. Najlepszym prezentem z Polski dla obcokrajowca w tym przypadku są materiały i ciekawostki pomagające w nauce języka. Warto zacząć od podstaw, czyli od pięknych wydań słowników, albo i nawet od słynnego elementarza Falskiego. Inny praktyczny prezent z Polski dla obcokrajowca, który pragnie zgłębiać tajniki polszczyzny, to poradnik językowy profesora Bralczyka, albo książka „497 błędów”. Prezent dla obcokrajowca, który woli korzystać z tabletu lub czytnika, to nasz bogaty wybór e-booków stworzonych przez redakcję serwisu Polszczyzna.pl. W ramach nagrody za pilną pracę nad deklinacjami, koniugacjami i semantyką, wręcz pilnemu uczniowi zza granicy inny oryginalny prezent z polskim akcentem. Może być nim koszulka „How to say your in Polish”, zalotna torba „Mów do mnie brzydko” lub krzyżówkowe skarpety. Jednak najwyższym dowodem uznania i najbardziej motywującym prezentem dla obcokrajowca będą gadżety z linii „I speak Polish! What’s your superpower?”. Czy można wyobrazić sobie większy powód do dumy?

Viva Polonia! Pamiątki z Polski nie mają sobie równych!

Okazuje się, że wybór ciekawego i niespotykanego prezentu dla obcokrajowca wcale nie jest taki trudny, jak mogłoby się wydawać, a pamiątka z Polski nie musi mieć nic wspólnego z kiczowatymi gadżetami. Wyjątkowy prezent z Polski dla obcokrajowca sprawi, że zagraniczny gość będzie długo i mile wspominał pobyt w kraju nad Wisłą. Kto wie, może dzięki zachwycającej pamiątce z Polski zechce nas wkrótce odwiedzić ponownie?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium