do kasy suma: 0,00 zł

-10% na wszystko! Kod: CZERWIEC24. Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Jan Kochanowski

Produkty inspirowane twórczością Jana Kochanowskiego. Koszulka bawełniana NIE MA LIPY z wizerunkiem Jana Kochanowskiego - oryginalny prezent urodzinowy dla chłopaka. Koszulka z nadrukiem TRENING CZYNI MISTRZA - prezent dla miłośnika literatury polskiej jak znalazł. Kartka miłosna z cytatem Kochanowskiego KIEDY CIĘ POCAŁUJĘ - prezent walentynkowy dla niej i dla niego. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (3)

Polszczyzna — nasz piękny, ukochany język, stanowi bezcenne dziedzictwo wielu pokoleń. Choć pierwsze zachowane zapisy polskich słów i pieśni pochodzą jeszcze ze średniowiecza, to język polski zaczął naprawdę rozkwitać dopiero w epoce renesansu, czasach bardzo odległych z perspektywy człowieka XXI wieku. Pomimo upływu lat nie zapominamy o jednej z najwybitniejszych postaci renesansu: Janie Kochanowskim, którego twórczość walnie przyczyniła się do rozwoju języka polskiego.

Wybierając prezent dla fana Kochanowskiego, można oczywiście pokusić się o zakup nowego wydania „Odprawy posłów greckich”, czy antologii poezji renesansowej. Z drugiej strony należy brać pod uwagę, że upominek może okazać się zdublowany. Jeśli chcesz znaleźć bardziej oryginalny prezent dla polonistki zakochanej w XVI wiecznej poezji, wybierz dla niej KOSZULKĘ NIE MA LIPY. Przyda się jak znalazł, gdy uczniowie przedstawią pani profesor kolejny wydumany powód dla przełożenia sprawdzianu.

Związany z Kochanowskim prezent dla nauczyciela to nie tylko prezent dla polonistki. Męska KOSZULKA NIE MA LIPY to również doskonały prezent dla nauczyciela techniki, a nawet dla pana od przysposobienia obronnego. Z dumą zaprezentuje się w nim na szkolnym apelu.

Twórczość Kochanowskiego zapadła nam w pamięć głównie dzięki trenom ku czci ukochanej Orszulki (nikt nam nie wmówi, że rodzice nie mają swojego ulubionego dziecka). Poeta miewał jednak także weselsze oblicze. Prezent dla fana Kochanowskiego — bądź od niego — to niepowtarzalna KARTKA NA WALENTYNKI KIEDY CIĘ POCAŁUJĘ. Jak kochać, to tylko z Kochanowskim!

Dla studenta, pani bibliotekarki, z okazji urodzin i na Boże Narodzenie (zamiast tradycyjnych skarpet) — wybierz nad wyraz doskonały prezent dla fana Kochanowskiego. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium