do kasy suma: 0,00 zł

Dzień Ojca

Prezent na Dzień Ojca

Oryginalne pomysły na prezent z okazji Dnia Ojca inspirowane literaturą i poprawną polszczyzną. Bluzy, koszulki, kubki oraz wiele innych akcesoriów dla taty. Koszulka ZAGŁOBA - prezent dla ojca, który jest miłośnikiem piwowarstwa. Koszulka EKIPA REYMONTOWA dla taty - złotej rączki. Kubek na Dzień Ojca SMACZNEJ KAWUSI dla ojca obdarzonego nietuzinkowym poczuciem humoru. Oraz wiele innych pomysłów na prezent dla taty. Zajrzyj do naszej sadyby i zainspiruj się!

Znalezione produkty (179)

DZIK / skarpety DZIK / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 29,99 zł
zobacz więcej
PIWO / skarpety PIWO / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 29,99 zł
zobacz więcej
PSI TATA / skarpety PSI TATA / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 29,99 zł
zobacz więcej
BAJERANT / skarpety BAJERANT / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 26,99 zł 29,99 zł
zobacz więcej
  • -10%

Jest prawdziwym wzorem do naśladowania, złotą rączką, wymagającym, acz sprawiedliwym nauczycielem życia. To z nim chodzi się na najlepsze wycieczki i tylko z nim powstawały najlepsze konstrukcje z klocków i papierowe samoloty. Tata, ten pierwszy najważniejszy mężczyzna w życiu, zasługuje dziś na specjalną uwagę i na wyjątkowy prezent na dzień ojca.

Co powie tata, gdy w tym roku znowu podarujesz mu skarpety? Nareszcie będzie nimi zachwycony! Prezent dla taty SKARPETY NIEZŁE CIACHO i SKARPETY BAJERANT bez wątpienia spotka się z aprobatą. Na prezent dla ojca, z którym przebyło się niejeden szlak, nadają się SKARPETY PRZYGODA CZEKA i SKARPETY OBIEŻYŚWIAT. Prezent na dzień ojca dla taty, który lubi się od czasu do czasu zrelaksować przy kufelku to SKARPETY PIWO.

Prezent dla taty, który uwielbia naprawy, remonty i wszelkiego rodzaju zabawy z narzędziami to KOSZULKA NIE MA LIPY. Na pamiątkę momentów, kiedy zawsze podawałeś zły klucz i świeciłeś latarką tam, gdzie nie trzeba, podaruj kierownikowi wspólnych zadań bojowych KOSZULKĘ EKIPA REYMONTOWA. Do kompletu warto dodać kubek na dzień taty, MAJSTER-KLEPKA.

Praktyczny prezent dla taty, zapalonego działkowca, to NOTATNIK CZASEM PRZESADZAM. BLUZA Z KAPTUREM CZASEM PRZESADZAM przyda się na chłodne dni spędzone w ogrodzie. Prezent na dzień ojca, który wzbudzi zazdrość sąsiada zza płotu, to SKARPETY TRAWNIK — MOJA CHLUBA.

W wolnych chwilach tatusiowie chętnie oddają się lekturze. Prezent dla taty czytelnika to ZESTAW MOLA KSIĄŻKOWEGO i wygodne bawełniane SKARPETY KSIĄŻKA I KAWA. Doskonały prezent dla ojca, miłośnika prozy Sienkiewicza, to graficzny PLAKAT ZAGŁOBA, do którego można dodać kubek na dzień taty, MÓL KSIĄŻKOWY.

Prezent na dzień ojca nie będzie kompletny bez nawiązania do jego pierwszej ukochanej bryki, o której do dziś opowiada przy każdej możliwej okazji. Prezent dla taty, który będzie nosił z dumą to KOSZULKA BAJERANT i SKARPETY MALUCH. Kluczami z BRELOKIEM DEMON PRĘDKOŚCI będzie się chwalił w nieskończoność wszystkim kolegom z pracy.

Podobno faceci się nie przytulają, ale to chyba nieprawda. Mocno uściśnij swego tatę i nawet jeśli nie mówi tego zbyt często, wiesz przecież, że Cię kocha. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium