do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do

Podziękowanie

Prezent na podziękowanie

Oryginalne pomysły na prezent - PODZIĘKOWANIE na każdą okazję. Plakaty i kartki okolicznościowe. Minimalistyczny plakat MIEJ SERCE I PATRZAJ W SERCE z cytatem Adama Mickiewicza - uniwersalny pomysł na prezent dla osoby, której chcesz za coś podziękować. Kartka okolicznościowa DZIĘKUJĘ z motywem polskich kwiatów. Kartka dla nauczyciela PODZIĘKOWANIE - dodatek do prezentu z okazji Dnia Nauczyciela lub zakończenia roku szkolnego. Zobacz więcej nietuzinkowych pomysłów i zainspiruj się!

Znalezione produkty (12)

CHWILA WYTCHNIENIA / kubek biały z uchem / 500 ml CHWILA WYTCHNIENIA / kubek biały z uchem / 500 ml
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 53,99 zł 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • -10%

  • Do

    -20%

BAŚNIOWY OGRÓD / herbata owocowa BAŚNIOWY OGRÓD / herbata owocowa
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 34,99 zł
zobacz więcej
ELIKSIR SZCZĘŚCIA / herbata liściasta ELIKSIR SZCZĘŚCIA / herbata liściasta
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 34,99 zł
zobacz więcej

W każdym języku istnieją bardzo ważne i z pozoru łatwe, ale tak naprawdę niezwykle trudne słowa. Należy uczyć się ich od najmłodszych lat. Niektórzy niestety nie opanowują ich nawet w wieku dorosłym. Mowa o „dzień dobry”, „do widzenia”, „przepraszam”, „proszę” oraz „dziękuję”. Czasami wydaje się jednak, że samo magiczne słowo to za mało.

Zwykle w dniu ślubu państwo młodzi chcą złożyć podziękowania dla rodziców, prezent za wszystkie lata ich ciężkiej pracy i wysiłku. Część młodych okazuje wdzięczność na sali weselnej, inni w bardziej kameralnym gronie, ale wszyscy pragną wyrazić swoją miłość. Pomoże w tym wyjątkowy prezent na podziękowanie: PLAKAT MIEJ SERCE I PATRZAJ W SERCE.

Kolejna częsta okazja, by wyrazić swoją wdzięczność, to dzień nauczyciela oraz koniec roku szkolnego. Zaraz po rodzicach, to nauczyciele i wychowawcy, pomagają rozwijać pasje i talenty młodych ludzi. Prezent na podziękowanie dla nauczyciela będzie wyglądał doskonale, gdy dodamy do niego KARTKĘ DZIĘKUJĘ, stworzoną specjalnie z myślą o pedagogach.

Okazji do wyrażenia swojej wdzięczności jest całe mnóstwo. Mogą dotyczyć dużej lub drobnej przysługi, opieki w chwilach choroby — okazanego dobra i miłości. Każdy prezent na podziękowanie jest dla obdarowanego czymś niezwykłym. Gdy składamy za coś podziękowania dla rodziców, prezent z każdej, nawet wydawać by się mogło błahej okazji, może stanowić HERBATA BAŚNIOWY OGRÓD, która rozgrzeje ich serca. Piękna, minimalistyczna KARTKA DZIĘKUJĘ mieści w sobie więcej niż tylko słowa. Cytat z wiersza Asnyka posłużył nam jako inspiracja do stworzenia KARTKI POSYŁAM KWIATY. Wpisany w dedykacji wiersz poety uzupełni prezent na podziękowanie, który chcemy podarować.

Warto używać magicznych słów, odpłacać dobrem za dobro, a często wystarczy do tego nawet drobiazg, niewielki prezent na podziękowanie.

Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium