do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 99 zł! Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Filtry
Cena
  • od
    do
Promocja

Walentynki

Kartki na Walentynki

Oryginalne kartki walentynkowe inspirowane literaturą. Słodka kartka miłosna KIEDY CIĘ POCAŁUJĘ z cytatem Jana Kochanowskiego - idealna laurka z okazji walentynek dla mola książkowego. Romantyczna kartka KOCHAM CIĘ BARDZIEJ NIŻ KSIĄŻKI - prezent dla ukochanego od miłośniczki literatury. Minimalistyczna kartka walentynkowa NA DOBRE, NA NIEDOBRE z cytatem Wisławy Szymborskiej - prezent dla niego jak znalazł! Zainspiruj się!

Znalezione produkty (11)

Kochać — jak to łatwo powiedzieć, szczególnie gdy może w tym pomóc niepowtarzalna kartka walentynkowa. Kartka miłosna wręczana w dniu świętego Walentego nie musi obowiązkowo wiązać się z różowo – brokatowym kiczem. Doskonała i elegancka kartka na walentynki to świetny dodatek do upominku dla ukochanej osoby.

Literatura chyba od zawsze próbuje zgłębić i opisać tajemnicę miłości. Oczywiście bez trudu da się znaleźć multum podniosłych i górnolotnych cytatów, dotyczących niezbadanych wyroków Amora. Proponujemy jednak inne literackie kartki walentynkowe, śmieszne i jednocześnie niezwykle gustowne. KARTKA WALENTYNKOWA KIEDY CIĘ POCAŁUJĘ udowadnia, że Jan Kochanowski pisał nie tylko ponure treny i był kimś więcej niż dendrologiem – samoukiem. KARTKA MIŁOSNA Z CYTATEM WISŁAWY SZYMBORSKIEJ to z kolei świetny prezent dla męża, który nie przepada za różowym klimatem dnia świętego Walentego.

Miłośnikom minimalizmu poleca się oryginalna KARTKA NA WALENTYNKI PERFEKCYJNIE DOPASOWANI: w końcu czasem nie potrzeba długo rozwodzić się nad tym, jak wyrazić swoje uczucie. Tym, dla których słowa w ogóle są zbędne, wystarczy KARTKA MIŁOSNA SERCE, choć oczywiście w środku wypada dopisać przynajmniej parę prostych słów.

Kilka spojrzeń rzuconych ukradkiem spomiędzy regałów w czytelni, pierwsze spotkanie w maleńkiej księgarni na rogu ulicy — nawet najbardziej oderwane od rzeczywistości mole książkowe odczuwają czasem gorące porywy serca. Czy istnieje dla nich lepszy sposób na wyznanie uczuć, niż KARTKA WALENTYNKOWA KOCHAM CIĘ BARDZIEJ NIŻ KSIĄŻKI? Nieco bardziej nieśmiałą sympatię pomoże okazać KARTKA MIŁOSNA JESTEŚ JAK KSIĄŻKA lub nieoczywista KARTKA RAZEM NAJLEPIEJ.

Wszystkie nasze kartki są puste, dzięki czemu można umieścić w nich własne życzenia — oczywiście te płynące z głębi serca. Może warto dopisać do nich cytat z ulubionej książki, lub kilka strof utworu poetyckiego? Być może nawet za natchnieniem Muzy skomponujesz swój własny sonet? Wszystko zależy od Ciebie. My możemy już tylko dodać elegancką kopertę. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium