do kasy suma: 0,00 zł

Eliza Orzeszkowa

Wyjątkowe produkty inspirowane życiem i twórczością Elizy Orzeszkowej. Zobacz ubrania i akcesoria nawiązujące do wybitnej polskiej artystki doby pozytywizmu! Koszulka POZYTYWNIE - idealny pomysł na prezent dla miłośnika literatury. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (2)

Panno Justyno! Skąd u panienki to smętne oblicze? Zapewne martwi się panienka nadchodzącym końcem roku szkolnego i brakiem pomysłu na prezent dla polonistki. Dlaczegóż panienka załamuje ręce? Ach, nie dziwota, wszak trudno dziś o przemyślany prezent dla nauczyciela. Panno Justyno, u nadmiar zasmęconych zmarszczki się robią na ciele i na duszy, niechże się, na Boga, panienka rozweseli.  Nie trzeba się nadmiar troskać i smęcić, gdy u Nadwyrazu znajdzie panienka najzacniejszy prezent dla fana Orzeszkowej.

Pani od polskiego uwielbia wyrażać się w podobnym stylu? Widać „Nad Niemnem” weszło jej mocno w krew. Do tego co roku w sierpniu odwiedza Litwę lub Białoruś. Czyż można zatem wybrać lepszy prezent dla polonistki niż KOSZULKA POZYTYWNIE w wakacyjnym, słomkowym kolorze? Wesoła ekipa pozytywistów będzie towarzyszyć pani profesor we wszystkich letnich wojażach, a pewnie i we wrześniu ciężko będzie się rozstać z ulubionym T-shirtem. Wybierając ten prezent dla fana Orzeszkowej, trzeba jednak liczyć się z tym, że już na początku nowego roku szkolnego przyjdzie zmierzyć się z kolejnym esejem na temat ulubionego pisarza epoki pozytywizmu. Domyślasz się już, kogo wybrać, by podnieść ocenę przynajmniej o pół stopnia?

Nie tylko poloniści czytają pozytywistyczną literaturę. Prezent dla nauczyciela, konesera dzieł Orzeszkowej, Prusa, Sienkiewicza czy Konopnickiej, to beżowa męska KOSZULKA POZYTYWNIE. Gdy nadejdą chwile zwątpienia, szczególnie na widok zatrważających wyników ostatniego sprawdzianu, wesoła koszulka doda bodaj choć trochę otuchy. Radosna ekipa pozytywistów przypomni, że nawet najbardziej z pozoru beznadziejna praca u podstaw ma swój sens.

Zaiste, panno Justyno, widzi już panienka, nie ma co za długo o swoich biedach myśleć. Bywają i insze wiatry i sama już panienka pojmuje, że o prezent dla fana Orzeszkowej nie tak trudno, jako ongiś panienka myślała. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium