do kasy suma: 0,00 zł
Zwroty i reklamacje

Masz prawo zwrócić lub wymienić zakupiony towar w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki

Nie musisz podawać powodu zwrotu, ale będziemy bardzo wdzięczni za taką informację, wszak to opinie i sugestie klientów sprawiają, że możemy się dla nich rozwijać. :)

Jak dokonać zwrotu w sposób szybki i przyjemny?

 

 

Jak dokonać zwrotu w sposób tradycyjny?

  • Przede wszystkim zwracany towar powinien być nowy i nie może mieć śladów użytkowania.
  • Jeśli powyższe się zgadza, pobierz formularz odstąpienia od umowy i szczegółowo wypełnij.
  • Następnie zapakuj zwracany produkt i koniecznie wrzuć do paczki wypełniony formularz.
  • Paczkę wyślij na adres: Absztyfikant sp. z o.o., Podświętna 16, 09-304 Lubowidz.
  • Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem. 
  • W przypadku zwrotów spoza terytorium Unii Europejskiej prosimy o wcześniejszy kontakt.
  • Po otrzymaniu paczki postaramy się zwrócić pieniądze możliwie najszybciej. Zakładamy na to maksymalnie 14 dni.

PS Warto po wysyłce towaru zatrzymać dowód nadania, będzie on podstawą do reklamacji w przypadku błędu przewoźnika (kurier, Poczta Polska itd.).

 

Jak dokonać wymiany?
Wystarczy zwrócić zamówiony produkt/ zamówione produkty wg wskazówek powyżej (Jak dokonać zwrotu?), a my zwrócimy Ci pieniądze po otrzymaniu paczki. Produkt w innym rozmiarze lub ten, który interesuje Cię bardziej, zamów ponownie w naszym sklepie nadwyraz.com.

Reklamacje
Staramy się, aby do tej sekcji nikt nie zaglądał, dlatego każdy wysyłany przez nas produkt jest zawsze sprawdzany, zanim wręczymy go kurierowi. Jeśli jednak proza życia sprawiła, że coś przeoczyliśmy i na naszym produkcie jest skaza (o, litości!), oczywiście przysługuje Ci prawo do reklamacji. Zanim wyślesz do nas wadliwy produkt, spróbujmy najpierw ustalić kilka szczegółów: wyślij do nas e-mail z opisem sytuacji oraz zdjęciami wady na adres [email protected]. W tytule dodaj słowo „Reklamacja”, to na pewno przyspieszy naszą reakcję.

Reklamacje - produkt uszkodzony podczas transportu
Jeśli natomiast wydarzy się taki ambaras, że zamówiony produkt przyjedzie uszkodzony w znacznym stopniu (np. potłuczony kubek), należy żwawo podjąć stosowną reakcję. W najlepszym scenariuszu należy to zgłosić kurierowi, który właśnie wręczył Ci paczkę (potłuczony kubek na pewno wyda interesujący dźwięk). Kurier jest zobowiązany do udostępnienia protokołu szkody, który oczywiście należy wypełnić.

W sytuacji, w której uszkodzenie odkryjesz po otwarciu paczki, a kurier huśta się już na hamaku nad jeziorem, należy wówczas wykonać jeden z dwóch zaproponowanych poniżej kroków:
1. W maksymalnie 7 dni od daty otrzymania paczki zadzwoń do firmy kurierskiej, która dostarczyła Ci paczkę i zgłoś reklamację - konsultant zapewne zleci podjazd kuriera w celu wypełnienia protokołu szkody.
lub
2. W maksymalnie 5 dni od daty otrzymania paczki zgłoś ten ambaras do nas, wysyłając wiadomość na adres [email protected]. Zgłosimy tę sprawę do firmy kurierskiej, która dostarczyła Ci paczkę. Następnie ustalimy wspólnie dogodny dla Ciebie termin podjazdu kuriera (by wypełnić protokół szkody).

Termin zgłoszenia uszkodzenia produktu jest bardzo istotny, ponieważ firmy kurierskie rozpatrują reklamacje zgłoszone w maksymalnie 7 dni od daty doręczenia paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium