Opis
Raporty „100 najczęściej popełnianych błędów w Internecie” z ostatnich lat nie pozostawiają złudzeń – Polacy niezmiennie mają kłopoty z poprawną pisownią tych samych wyrazów. Dlatego zarówno z myślą o miłośnikach polszczyzny, jak i osobach, którym przysparza problemów polska ortografia, stworzyliśmy torbę edukacyjną PARSZYWA 10! Niech ulicami zawładną poprawnie zapisane wyrazy kłopotliwe! Dołącz do naszego wyzwania i bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie – to NAPRAWDĘ I NA PEWNO działa.
Na torbie zamieściliśmy również kod QR, który po przyłożeniu do niego telefonu kieruje bezpośrednio do raportu „100 najczęściej popełnianych błędów w Internecie”.
Torba edukacyjna PARSZYWA 10 poleca się na prezent dla miłośnika polszczyzny, mistrza ortografii, językoznawcy, a także każdej osoby, która chciałaby już nigdy nie mieć wątpliwości, jaka jest poprawna pisownia „na razie”, „na co dzień”, „poszedłem”, „wziąć”, „poza tym”, „w ogóle”, „co najmniej”.
Dane techniczne
Prezent | prezent język polski |
Prezent z okazji | prezent na Dzień Nauczyciela |
ID produktów powiązanych | 654, 644, 77, 168, 252, 858, 842, 1055, 1269 |
Wysyłka realizowana
w 24 godziny*
Wysyłka do każdego państwa na świecie
Program
lojalnościowy
30 dni na zwrot towaru
lub wymianę
Oferta
dla firm