FRYDERYK CHOPIN / skarpety
Opis
Czapki z głów Panowie, oto geniusz – napisał Schumann o 19-letnim Chopinie, który wyjechał w pierwszą podróż do Wiednia zakończoną oszałamiającym sukcesem. Najwybitniejszy polski kompozytor i pianista spotkał się ogromnym uznaniem już za życia. 170 lat później nadal cieszy się niesłabnącą popularnością.
Fryderyk Chopin nie wychodzi z mody, zatem bądźmy jak on! Nośmy tylko stylowe rzeczy, jak chociażby bawełniane skarpety z wizerunkiem artysty w kolorystyce retro.
Śmieszne skarpetki FRYDERYK CHOPIN zostały stworzone we współpracy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina. To najlepszy pomysł na prezent dla muzyka i miłośnika muzyki klasycznej. Równie dobrze sprawdzą się jako prezent dla fana twórczości Chopina. Podaruj je swojemu ulubionemu pianiście!
Kolorowe skarpetki FRYDERYK CHOPIN uszyto od A do Ż w Polsce z najwyższej jakości bawełny czesanej. Prezent dla muzyka jak znalazł!
Licencja: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
Dane techniczne
Kolor | Kolorowy |
Skład | 80% bawełna czesana, 17% poliamid, 3% elastan |
Płeć | Uniseks |
Prezent | prezent dla muzyka miłośnika muzyki |
Prezent z okazji | prezent na Dzień Nauczyciela |
ID produktów powiązanych | 1112, 1168, 1108, 1109, 1111, 376, 358, 394, 546, 548, 1113 |
Wysyłka realizowana
w 24 godziny*
Wysyłka do każdego państwa na świecie
Program
lojalnościowy
30 dni na zwrot towaru
lub wymianę
Oferta
dla firm