do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do

Torby na książki

Torby na książki

Bawełniane torby na książki inspirowane literaturą i kulturą polską, które sprawdzą się jako prezent dla nauczycielki, ucznia, bibliotekarza i każdego mola książkowego. Torba JESZCZE TYLKO JEDEN ROZDZIAŁ z Adamem Mickiewiczem - pomysł na prezent dla nocnego marka. Granatowa torba DEFINICJA KSIĄŻKI - uniwersalny prezent dla miłośnika książek. Oryginalna torba CZYTAM - NIE PRZESZKADZAĆ - prezent dla introwertyka. Zobacz wyjątkowe torby na książki i skomponuj wymarzony prezent dla czytelnika. 

Znalezione produkty (7)

Po szaleństwie zakupowym w księgarni pojawia się pewien kłopot — torebka okazuje się być za mała, plecak też nie może wszystkiego pomieści. Ze zrozumiałych przyczyn nie chcesz kupować plastikowej reklamówki, a papierowa torba potargała się pod ciężarem wielkich woluminów. Co teraz robić? Tę wydawałoby się patową sytuację, może uratować jedynie materiałowa torba na książki.

Niespotykana torba bawełniana z nadrukiem przyciąga spojrzenia wszystkich bywalców czytelni. Nabożną ciszę świątyni czytania przerywa kilka z trudem stłumionych ochów i achów. Elegancka mała TORBA MATERIAŁOWA O CO W ŻYCIU CHODZI? skłoni każdego do refleksji i pozwoli przynajmniej na chwilę zatrzymać się w szalonym pędzie między domem a biblioteką. Niełatwy jest bowiem żywot każdego czytelnika, o czym przypomina TORBA NA KSIĄŻKI ADAM MICKIEWICZ. Czasem warto trochę odpuścić, zaparzyć aromatyczną herbatę i sięgnąć do zbiorów z domowej kolekcji książek, zgodnie z tym, co podpowiada TORBA BAWEŁNIANA Z NADRUKIEM KOŁDRIAN.

Poręczna, mała torba materiałowa nadaje się doskonale na prezent dla mola książkowego. Nałogowemu czytelnikowi na pewno przypadnie mu do gustu mała TORBA MATERIAŁOWA DEFINICJA KSIĄŻKI. TORBA Z NADRUKIEM CZYTAM — NIE PRZESZKADZAĆ, to z kolei upominek, który uchroni zapalonego czytelnika przed niepożądanymi interakcjami społecznymi w komunikacji miejskiej. Torba na książki TRIATLON MOLA KSIĄŻKOWEGO to prezent dla bibliofila, bezbłędnie ilustrujący cały tryb jego życia. Z niezgłębionej skarbca literatury trzeba przecież czerpać jak najobficiej.

TORBA MATERIAŁOWA ZA DUŻO KSIĄŻEK może posłużyć jako motto każdego miłośnika lektur. Torba w dłoń, ruszamy na podbój bibliotek! Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium