do kasy suma: 0,00 zł

Muzyka

Prezent dla miłośnika muzyki

Oryginalne pomysły na prezent dla muzyka. Śmieszne skarpetki FRYDERYK CHOPIN - prezent dla miłośnika muzyki klasycznej jak znalazł! Koszulka THE WIESZCZERS - nietypowy prezent dla fana The Beatles i klimatów lat 60. Skarpety MUZYKA - uniwersalny prezent urodzinowy dla każdego muzyka. Zobacz inne ciekawe propozycje upominkowe i zainspiruj się!

Znalezione produkty (13)

FRYDERYK CHOPIN / skarpety FRYDERYK CHOPIN / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 23,09 zł 32,99 zł
zobacz więcej
 • Do

  -30%

 • Oficjalna licencja
 • -20%

 • Oficjalna licencja
 • -20%

 • Oficjalna licencja
  Oficjalna licencja
FRYDERYK CHOPIN / przypinka FRYDERYK CHOPIN / przypinka
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 12,59 zł 17,99 zł
szt.
zobacz więcej
 • -30%

 • Oficjalna licencja
 • -20%

 • Oficjalna licencja
ROMANTYZM POLSKI / plakat ROMANTYZM POLSKI / plakat
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 55,99 zł 69,99 zł
szt.
zobacz więcej
 • -20%

THE WIESZCZERS / koszulka damska / czarna THE WIESZCZERS / koszulka damska / czarna
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 89,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • -10%

THE WIESZCZERS / koszulka męska / czarna THE WIESZCZERS / koszulka męska / czarna
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 59,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • Do

  -40%

THE WIESZCZERS / notatnik THE WIESZCZERS / notatnik
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 59,99 zł
zobacz więcej
THE WIESZCZERS / plakat B2 THE WIESZCZERS / plakat B2
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 69,99 zł
szt.
zobacz więcej

Czy słyszysz w oddali ten śpiew i dźwięki gitar i z nostalgią wspominasz fortepian Chopina? Może znasz kogoś takiego, komu ciągle w duszy gra, nuci coś pod nosem, a nawet zasypia ze słuchawkami w uszach. W naszym sklepie znajdziesz jednakowo prezent dla muzyka profesjonalisty, prezent dla fana muzyki, a także prezent dla nauczyciela muzyki. Wybierz nad wyraz niepowtarzalne muzyczne prezenty.

Prezent dla muzyka profesjonalisty to gustowne bawełniane SKARPETY FRYDERYK CHOPIN. Kto powiedział, że świetny pomysł na nowy utwór nie może przyjść do głowy od strony stóp? Możliwe, że skarpetkowe muzyczne prezenty zadziałają jak wabik na muzy. Inny prezent dla muzyka to również praktyczna TORBA BAWEŁNIANA ROMANTYZM POLSKI, na której widnieją nie tylko wizerunki literatów, ale też prawdziwych supergwiazd muzyki XIX wieku. KOSZULKA THE WIESZCZERS, dostępna w wersji damskiej i męskiej, to też znakomity prezent dla muzyka lub wielbiciela muzyki rozrywkowej.

Skoro już mowa o wielbicielach, pora na prezent dla fana muzyki. PRZYPINKA FRYDERYK CHOPIN, dumnie umieszczona na klapie marynarki, plecaku, lub gdzie tylko masz ochotę, to gadżet świetnie nadający się na prezent dla fana muzyki klasycznej. PLAKAT THE WIESZCZERS, niepowtarzalne nawiązanie do słynnego zdjęcia zespołu The Beatles, to również oryginalny pomysł na prezent dla fana muzyki. Przeglądając nasze muzyczne prezenty, nie sposób nie zauważyć bawełnianej KOSZULKI FRYDERYK CHOPIN, dostępnej w wydaniu męskim i damskim.

Praktyczny prezent dla nauczyciela muzyki to graficzny PLAKAT ROMANTYZM POLSKI. Będzie się znakomicie prezentował, nie tylko zdobiąc ściany w domu pedagoga. Jeśli wpadnie w oko poloniście, ten będzie gotów ze łzami w oczach błagać kolegę z pracy o zawieszenie upominku w pokoju nauczycielskim.

Miejmy nadzieję, że prezent dla nauczyciela muzyki, ani też inne muzyczne prezenty, nie staną się przyczyną żadnych dysonansów. Graj, muzyko! ! Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium