do kasy suma: 0,00 zł
Oryginalne kartki ślubne inspirowane literaturą. 6 propozycji nietypowych kartek na wesele nawiązujących do polskiej tradycji
104.jpg
Sezon ślubny to dla gości weselnych czas wzmożonych, nierzadko internetowych poszukiwań oryginalnych upominków dla pary młodej. Część nowożeńców w zaproszeniach prosi o niedołączanie do kopert dodatkowych podarunków, co ułatwia tę kwestię. Nie zmienia to faktu, że kartek ślubnych potrzebują absolutnie wszyscy. Chociaż oferuje je wiele marek, rzadko kiedy można trafić na coś oryginalnego, niesztampowego, z dobrym smakiem, a przy tym z wyrafinowanym humorem. Postanowiliśmy wypełnić tę niszę, toteż w tym wpisie prezentujemy unikalne propozycje z naszej nowej kolekcji: nietypowe ekologiczne kartki ślubne inspirowane literaturą, kulturą polską i poprawną polszczyzną – idealnie sprawdzą się jako dodatek do prezentu od rodziców, siostry czy świadkowej!

 

JAK SIĘ ŻENIĆ, TO SIĘ ŻENIĆ – rustykalna kartka ślubna z motywem z „Wesela”
Nie wyobrażaliśmy sobie sytuacji, w której w naszej kolekcji miałoby zabraknąć motywów z „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego – najpopularniejszego młodopolskiego dramatu. Staraliśmy się oddać na grafice klimat bronowickiego wesela sprzed ponad 100 lat w taki sposób, aby kartka ślubna nawiązywała do stylu boho. Taka propozycja idealnie sprawdzi się dla pary młodej, która zorganizowała wesele w klimacie rustykalnym. Tym bardziej że to ekologiczna kartka ślubna zapakowana w elegancką kopertę z ekokraftu!

 

image

JAK SIĘ ŻENIĆ, TO SIĘ ŻENIĆ! / Wyspiański / kartka

JAK SIĘ ŻENIĆ, TO SIĘ ŻENIĆ! to nieszablonowa kartka okolicznościowa inspirowana kultowym cytatem z „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Jej estetyka nawiązuje do tradycyjnego polskiego przyjęcia weselnego, a jednocześnie mocno wyróżnia się na tle dostępnych na rynku propozycji kartek ślubnych. Ciocia Lucyna z Krakowa donosi, że nasze starania docenił sam mistrz Włodzimierz Tetmajer!

 

WESELE, HEJ, WESELE! – nietypowa kartka weselna dla pary młodej
Chleb i sól – te rekwizyty stanowią nieodłączny element polskiego wesela! Nasza unikatowa kartka ślubna z tym motywem idealnie sprawdzi się jako dodatek do prezentu dla nowożeńców lubiących łączyć tradycję z nowoczesnością. Polecamy ją zwłaszcza rodzicom i świadkom.

 

image

WESELE, HEJ, WESELE! / ślubna kartka okolicznościowa

WESELE, HEJ, WESELE! Przyjedzie tu gości wiele! Kartka ślubna z motywem chleba i soli wypełniona najszczerszymi życzeniami będzie idealnym powitaniem nowożeńców na nowej drodze życia. Nawiązanie do staropolskiej tradycji w połączeniu z nowoczesną, minimalistyczną formą z pewnością zwróci uwagę młodej pary.

 

OD TERAZ W TANDEMIE – kartka ślubna z rowerem
Uwielbiamy gry słowne, a jako że polszczyzna daje nam szerokie pole do popisu, jedno z popularnych wyrażeń wykorzystaliśmy na oryginalnej kartce ślubnej z rowerem, która poleca się jako prezent dla zapalonych rowerzystów. Nasza kartka OD TERAZ W TANDEMIE będzie również świetną propozycją podarunkową dla podróżników i nowożeńców prowadzących aktywny tryb życia.

 

image

OD TERAZ W TANDEMIE / ślubna kartka okolicznościowa

OD TERAZ W TANDEMIE to nasza oryginalna propozycja kartki ślubnej. Jesteśmy przekonani, że ten wzór docenią zarówno miłośnicy polszczyzny, jak i zapaleni cykliści. Wszak kto powiedział, że nowa droga życia nie może być ścieżką rowerową? Gorący entuzjasta turystyki pieszej i rowerowej Bolesław Prus docenia ten pomysł!

 

I WIEDLI ŻYWOT DŁUGI… – minimalistyczna kartka ślubna z obrączkami
Czasem mniej znaczy więcej – hołdujemy tej zasadzie także w przypadku tak wyjątkowych okoliczności jak zaślubiny. W związku z tym stworzyliśmy minimalistyczną kartkę ślubną I WIEDLI ŻYWOT DŁUGI I SZCZĘŚLIWY… Nawiązuje ona do konwencji baśni i mimo oszczędnej formy zdecydowanie wyróżnia się na tle innych propozycji dostępnych na rynku. Jak wszystkie pozostałe, ta kartka weselna jest pusta w środku – wychodzimy z założenia, że najlepsze życzenia to te spersonalizowane i płynące z głębi serca obdarowującego.

 

image

I WIEDLI ŻYWOT DŁUGI I SZCZĘŚLIWY… / ślubna kartka

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami… Życie pisze najpiękniejsze baśnie! Kartka dla nowożeńców I WIEDLI ŻYWOT DŁUGI I SZCZĘŚLIWY… z minimalistycznym motywem obrączek ślubnych poleca się jako dodatek do prezentu. Miej swój udział w tym radosnym dniu i przypieczętuj go swoimi życzeniami – niech Twoja dedykacja znajdzie się we wstępie do nowej, fantastycznej opowieści, której autorami będą Twoi przyjaciele!

 

NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA – kartka ślubna od świadkowej
NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA z motywem maszyny do pisania to kartka okolicznościowa zarówno na ślub, jak i inne okazje będące ważnym etapem w życiu obdarowywanej osoby. Tę uniwersalną propozycję polecamy zwłaszcza jako prezent dla pary młodej od rodziców bądź świadków. W końcu to oni w największym stopniu towarzyszą nowożeńcom w momencie przejścia na nową drogę.

 

image

NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA / kartka ślubna

NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA to kartka ślubna dla świeżo zabukowanych, dla których pisanie własnej sztuki życia jest nie mniej ważne niż zanurzanie się w fikcji literackiej. Wszak tworzenie nie ogranicza się wyłącznie do przelewania swoich myśli na papier, a poza przeczytaniem życia trzeba je jeszcze jakoś przeżyć.

 

WIWAT, WIWAT! MŁODA PARA! – oryginalna kartka na wesele
Kartka ślubna nawiązująca do historii Polski i tradycji sarmackiej? Takie rzeczy tylko u nas! Absolutny unikat, który z pewnością zwróci uwagę nowożeńców. Wyróżnia się świeżością spojrzenia na estetykę ślubną, a przy tym odnosi się do tego, jak to drzewiej bywało. Nietypowa kartka na ślub WIWAT, WIWAT! MŁODA PARA! idealnie sprawdzi się jako prezent dla pary historyków, miłośników baroku i rekonstruktorów.
image

WIWAT, WIWAT! MŁODA PARA! / kartka okolicznościowa

WIWAT, WIWAT MŁODA PARA! – czyli tak się bawi szlachta! Nasza oryginalna kartka ślubna w estetyce retro jest inspirowana obyczajowością sarmacką i literaturą staropolską. Spośród innych kartek dostępnych na rynku wyróżnia się świeżością, a przy tym nawiązuje do tego, jak to drzewiej bywało. Podarowana jako dodatek do prezentu ślubnego dla młodej pary z pewnością zwróci uwagę nowożeńców.

 

 
Więcej propozycji kartek inspirowanych literaturą i kulturą polską – zarówno na inne wielkie wydarzenia, jak i bez okazji – znajdziesz na stronie naszego sklepu Nadwyraz.com.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium