do kasy suma: 0,00 zł
Oryginalne kartki ślubne inspirowane literaturą. 6 propozycji nietypowych kartek na wesele nawiązujących do polskiej tradycji
104.jpg
Sezon ślubny to dla gości weselnych czas wzmożonych, nierzadko internetowych poszukiwań oryginalnych upominków dla pary młodej. Część nowożeńców w zaproszeniach prosi o niedołączanie do kopert dodatkowych podarunków, co ułatwia tę kwestię. Nie zmienia to faktu, że kartek ślubnych potrzebują absolutnie wszyscy. Chociaż oferuje je wiele marek, rzadko kiedy można trafić na coś oryginalnego, niesztampowego, z dobrym smakiem, a przy tym z wyrafinowanym humorem. Postanowiliśmy wypełnić tę niszę, toteż w tym wpisie prezentujemy unikalne propozycje z naszej nowej kolekcji: nietypowe ekologiczne kartki ślubne inspirowane literaturą, kulturą polską i poprawną polszczyzną – idealnie sprawdzą się jako dodatek do prezentu od rodziców, siostry czy świadkowej!

 

JAK SIĘ ŻENIĆ, TO SIĘ ŻENIĆ – rustykalna kartka ślubna z motywem z „Wesela”

 

Nie wyobrażaliśmy sobie sytuacji, w której w naszej kolekcji miałoby zabraknąć motywów z „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego – najpopularniejszego młodopolskiego dramatu. Staraliśmy się oddać na grafice klimat bronowickiego wesela sprzed ponad 100 lat w taki sposób, aby kartka ślubna nawiązywała do stylu boho. Taka propozycja idealnie sprawdzi się dla pary młodej, która zorganizowała wesele w klimacie rustykalnym. Tym bardziej że to ekologiczna kartka ślubna zapakowana w elegancką kopertę z ekokraftu!

 

 

 

WESELE, HEJ, WESELE! – nietypowa kartka weselna dla pary młodej

 

Chleb i sól – te rekwizyty stanowią nieodłączny element polskiego wesela! Nasza unikatowa kartka ślubna z tym motywem idealnie sprawdzi się jako dodatek do prezentu dla nowożeńców lubiących łączyć tradycję z nowoczesnością. Polecamy ją zwłaszcza rodzicom i świadkom.

 

 

 

OD TERAZ W TANDEMIE – kartka ślubna z rowerem

 

Uwielbiamy gry słowne, a jako że polszczyzna daje nam szerokie pole do popisu, jedno z popularnych wyrażeń wykorzystaliśmy na oryginalnej kartce ślubnej z rowerem, która poleca się jako prezent dla zapalonych rowerzystów. Nasza kartka OD TERAZ W TANDEMIE będzie również świetną propozycją podarunkową dla podróżników i nowożeńców prowadzących aktywny tryb życia.

 

 

 

I WIEDLI ŻYWOT DŁUGI… – minimalistyczna kartka ślubna z obrączkami

 

Czasem mniej znaczy więcej – hołdujemy tej zasadzie także w przypadku tak wyjątkowych okoliczności jak zaślubiny. W związku z tym stworzyliśmy minimalistyczną kartkę ślubną I WIEDLI ŻYWOT DŁUGI I SZCZĘŚLIWY… Nawiązuje ona do konwencji baśni i mimo oszczędnej formy zdecydowanie wyróżnia się na tle innych propozycji dostępnych na rynku. Jak wszystkie pozostałe, ta kartka weselna jest pusta w środku – wychodzimy z założenia, że najlepsze życzenia to te spersonalizowane i płynące z głębi serca obdarowującego.

 

 

 

NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA – kartka ślubna od świadkowej

 

NOWY ROZDZIAŁ ŻYCIA z motywem maszyny do pisania to kartka okolicznościowa zarówno na ślub, jak i inne okazje będące ważnym etapem w życiu obdarowywanej osoby. Tę uniwersalną propozycję polecamy zwłaszcza jako prezent dla pary młodej od rodziców bądź świadków. W końcu to oni w największym stopniu towarzyszą nowożeńcom w momencie przejścia na nową drogę.

 

 

 

WIWAT, WIWAT! MŁODA PARA! – oryginalna kartka na wesele

 

Kartka ślubna nawiązująca do historii Polski i tradycji sarmackiej? Takie rzeczy tylko u nas! Absolutny unikat, który z pewnością zwróci uwagę nowożeńców. Wyróżnia się świeżością spojrzenia na estetykę ślubną, a przy tym odnosi się do tego, jak to drzewiej bywało. Nietypowa kartka na ślub WIWAT, WIWAT! MŁODA PARA! idealnie sprawdzi się jako prezent dla pary historyków, miłośników baroku i rekonstruktorów.

 

 

 

Więcej propozycji kartek inspirowanych literaturą i kulturą polską – zarówno na inne wielkie wydarzenia, jak i bez okazji – znajdziesz na stronie naszego sklepu Nadwyraz.com.

 

 

_article_author 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl