do kasy suma: 0,00 zł
Ekologiczne kartki okolicznościowe na różne okazje! 8 propozycji uniwersalnych kartek z klasą
Ekologiczne kartki okolicznościowe na różne okazje! 8 propozycji uniwersalnych kartek z klasą
Szukasz oryginalnej kartki okolicznościowej zaprojektowanej ze smakiem, a jednocześnie niosącej odpowiedni ładunek emocjonalny? Dobrze trafiłeś(-aś)! W tym wpisie prezentujemy kolekcję ośmiu uniwersalnych kartek na niemal każdą okazję oraz takich, które można podarować bez okazji. Imieninowe, urodzinowe, jubileuszowe, dla wyjątkowych osób – do wyboru, do koloru.

 

NA DOBRE, NA NIEDOBRE I NA LITOŚĆ BOSKĄ – kartka jubileuszowa

 

Naszą kolekcję otwiera absolutny unikat z cytatem Wisławy Szymborskiej. Kartka idealnie sprawdzi się z okazji jubileuszu ślubu bądź związku. Minimalistyczny wzór, bo czasem jedno trafne zdanie wyraża więcej niż tysiąc słów. Kartka NA DOBRE, NA NIEDOBRE… poleca się jako dodatek do prezentu dla miłośników literatury, zwłaszcza poezji.

 

 

 

POSYŁAM KWIATY – kartka w kwiaty na imieniny

 

Na imieniny i nie tylko – sprawdzi się również jako kartka bez okazji z życzeniami „miłego dnia”. Świetna także jako kartka okolicznościowa dla emeryta i seniora. Wszak POSYŁAM KWIATY, bo o niej mowa, inspirowana wierszem Adama Asnyka, to nasza wysublimowana wersja internetowej grafiki „smacznej kawusi”.

 

 

 

RAZEM NAJLEPIEJ, czyli kartka na dzień dobry

 

Książki i kawa – brzmi jak idealny zestaw na leniwy poranek! Dlatego umieściliśmy je na naszej nietypowej kartce okolicznościowej RAZEM NAJLEPIEJ, którą polecamy jako dodatek do prezentu podarowanego ważnej osobie bez okazji. Jeśli dodatkowo ta osoba kocha literaturę i jest zapalonym molem książkowym, taki podarunek ucieszy ją podwójnie.

 

 

 

STARY CZŁOWIEK, A MOŻE – zabawna kartka na 18. urodziny

 

Tego jeszcze nie grali! Kartka okolicznościowa STARY CZŁOWIEK, A MOŻE z okazji 18. urodzin to nasza nietypowa propozycja inspirowana kultowym opowiadaniem Ernesta Hemingwaya. Absolutny biały kruk. Sprawdzi się jako prezent dla osiemnastolatka od jego przyjaciół.

 

 

 

Kartka JESTEŚ JAK KSIĄŻKA – podziękowanie dla nauczyciela

 

Jesteś jak książka – masz same dobre strony! Czyli idealna kartka okolicznościowa z polskimi kwiatami dla ulubionego nauczyciela z okazji urodzin, imienin, zakończenia roku szkolnego czy bez okazji. To nietypowe wyznanie z pewnością doceni każda polonistka!

 

 

 

KOCHAM CIĘ BARDZIEJ NIŻ KSIĄŻKI – ekologiczna kartka miłosna

 

Kocham Cię bardziej niż książki, a to już coś znaczy! Czy istnieje większy dowód miłości niż ten, kiedy ktoś jest w stanie oderwać od lektury najbardziej zapalonego czytelnika? Nasza unikalna ekokartka poleca się jako laurka walentynkowa bądź dodatek do prezentu dla ważnej osoby, która jest molem książkowym. Świetnie sprawdzi np. się jako kartka dla czytającej mamy.

 

 

 

Kartka BINGO 30 – gratulacje z okazji 30. urodzin

 

Ból pleców, kredyt na głowie i awersja do spotkań towarzyskich… Brzmi znajomo? To pierwsze symptomy nadchodzących trzydziestych urodzin! A że w takich okolicznościach ratuje tylko dystans, z myślą o wszystkich świeżo upieczonych trzydziestolatkach stworzyliśmy zabawną kartkę urodzinową BINGO 30. Brzmi jak wymarzona rozrywka po męczącej imprezie.

 

 

 

PIĘKNI CZTERDZIESTOLETNI – kartka na 40. urodziny

 

Szukasz kartki urodzinowej dla czterdziestolatka? Dobrze trafiłeś(-aś)! Nasza nietuzinkowa propozycja JESTEŚMY PIĘKNI, CZTERDZIESTOLETNI inspirowana autobiografią Marka Hłaski to coś, co świetnie sprawdzi się jako dodatek do prezentu dla jubilata ceniącego klasykę literatury polskiej i wyrafinowane poczucie humoru.

 

 

 

Cała kolekcja wraz z propozycjami kartek ślubnych jest dostępna w sklepie internetowym Nadwyraz.com.

 

 

_article_author 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium