10 pomysłów na prezent dla kolegi i koleżanki z pracy, współpracownika i pracownika
10 pomysłów na prezent dla kolegi i koleżanki z pracy, współpracownika i pracownika
Jak mawiał Władysław Reymont: „Żyć to działać, to rozsiewać po świecie talent, energię, uczucie, pomagać w czasie teraźniejszym pokoleniom przyszłym”. Ten wpis powstał z myślą o wszystkich pracownikach, którzy mimo że nie noszą peleryny i nie zawsze czują się docenieni, wykonują kawał dobrej roboty ułatwiającej nam życie. Warto im za to podziękować drobnym upominkiem, który umili im ciężki dzień w korpo! Poniżej przedstawiamy 10 propozycji prezentowych dla pracowników korporacji, współpracowników i zagranicznych kontrahentów!

 

1. Skarpetki stopki WELTSCHMERZ

 

Wyobraź sobie, że po ciężkich koszmarach sennych budzi Cię dźwięk budzika i momentalnie zdajesz sobie sprawę z tego, że to ten dzień – poniedziałek. Czas wziąć prysznic, zapakować obiad do lunchboxa i ruszyć w stronę szklanych domów na Domaniewskiej… Czy w taki poranek wypada założyć inne skarpetki niż kruczoczarne z napisem WELTSCHMERZ? Śmiemy wątpić. Jeśli urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą i ten opis Cię nie dotyczy, sprezentuj je bliskiemu Twojemu sercu pracownikowi korporacji.

 

 

Skarpety znajdziesz TUTAJ

 

2. Kubek W PONIEDZIAŁEK CZUJĘ WELTSCHMERZ

 

Jeśli poniedziałek sprawia, że walka z kołdrą jest wyjątkowo nierówna, a woda w kranie zawsze zimna, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jedna rzecz kojarzy się tego dnia z ogromną przyjemnością – ekspres do kawy w korporacyjnej kuchni. Jeśli Twoi współpracownicy podzielają ten pogląd, sprezentuj im kubek WELTSCHMERZ. Gwarantujemy, że w kubku od Nadwyraz.com aromatyczne latte smakuje jeszcze lepiej! To idealny prezent dla kolegi lub koleżanki z pracy.

 

 

Kubek znajdziesz TUTAJ

 

3. Kubek LIRYKA, EPIKA, DRAMAT

 

Jeśli nastrój kogoś z Twojego teamu zależy nie tyle od jakości kawy, co od jej ilości, idealnym pomysłem będzie sprezentowanie mu kubka LIRYKA, EPIKA, DRAMAT. To także świetny gadżet dla pracujących w korporacji humanistów – tych, którzy przed nazwiskiem mają przydomek „creative”, i nie tylko! Jeśli wiesz, że Twoja koleżanka z pracy interesuje się literaturą i szeroko pojętą sztuką, nasz kubek z pewnością zrobi jej dzień!

 

 

Kubek znajdziesz TUTAJ

 

4. Książka kucharska

 

Ten pomysł na prezent dla współpracownika może wydawać się zaskakujący, ale wbrew pozorom jest bardzo praktyczny! W końcu nasza koncentracja, efektywność i dobry nastrój zależą od tego, co jemy. Osoby zapracowane nie mają zbyt wiele czasu na obmyślanie swojego jadłospisu i przygotowywanie posiłków. Dlatego warto im pomóc, kupując dla nich książkę kucharską ze zdrowymi, błyskawicznymi przepisami na pożywny obiad, który mogą szybko przygotować wieczorem lub rano przed wyjściem do pracy. Pod koniec miesiąca, kiedy Twój przyjaciel zobaczy, ile pieniędzy zaoszczędził przez ograniczenie zamawiania jedzenia na mieście, z pewnością będzie Ci wdzięczny!

 

6. Notatnik lub planner

 

Nie ulega wątpliwości, że Twoja współpracowniczka starannie zapisuje wszystkie taski w Excelu, ale znając złośliwość rzeczy martwych i to, że zarówno technika, jak i ludzka pamięć czasem zawodzi, warto, żeby dodatkowo miała wszystko na papierze. Dobry notatnik lub planner może okazać się dla niej drugą prawą ręką! Taki prezent posłuży Twojej koleżance z pracy nie tylko do planowania obowiązków, ale także weekendowych rozrywek i przyjemności.

 

 Notatnik Mickiewicz

 

Notatnik znajdziesz TUTAJ

 

7. Koszulka I SPEAK POLISH! WHAT’S YOUR SUPERPOWER?

 

Ty i Twoja koleżanka pracujecie w młodym, dynamicznym, w dodatku międzynarodowym zespole i jako jedyni potraficie mówić w języku polskim? Niech wszyscy o tym wiedzą, bo jest się czym chwalić! Koszulka I SPEAK POLISH! WHAT’S YOUR SUPERPOWER? idealnie nadaje się jako stylizacja na rozmowę na Skypie, zagraniczny wyjazd służbowy czy imprezę integracyjną! To także świetny pomysł na prezent dla współpracownika, który niedawno przyjechał do Polski i uczy się naszego pięknego języka.

 

 

Koszulkę znajdziesz TUTAJ

 

8. Skarpetki LITERAKI

 

Najlepszy prezent dla zagranicznego kontrahenta to taki, który będzie kojarzył mu się z naszym krajem. Dobrze jednak, aby taka pamiątka z Polski była gustowna, praktyczna i dobrej jakości oraz żeby rzeczywiście była wyprodukowana w Polsce, a w dodatku nie kosztowała milionów monet. Skarpetki LITERAKI od Nadwyraz.com stanowią idealne uzupełnienie takiego podarunku. Twój zagraniczny gość z pewnością będzie zadowolony.

 

  Skarpety Literaki

 

Skarpety znajdziesz TUTAJ

 

9. Torba ADAM MICKIEWICZ NA STEPIE

 

Pojemna torba to niezbędny element stylizacji siłaczek codziennie zmagających się z pracą u podstaw! Z pomocą przychodzi im Adam Mickiewicz we własnej osobie, ćwiczący na stepie najlepszej na rynku (poza Nadwyraz.com) marki Akerman! Adam na stepie ma świetną formę – uniesie ręcznik, buty treningowe, dietę pudełkową i co dusza zapragnie! Nasza bawełniana torba to świetny pomysł na prezent dla koleżanki z pracy, która, jak głosi miejska legenda, regularnie korzysta z karty Multisport.

 

 

Torbę znajdziesz TUTAJ

 

10. Voucher do SPA

 

„Jak łatwo jest pracować, jak trudno odpoczywać!” – pisał Władysław Kopaliński. Nikogo nie powinno dziwić, że po pięciodniowej wzmożonej pracy pod presją trudno przestawić się na tryb odpoczynku. A odpoczywać też trzeba umieć! Czy istnieje lepszy prezent dla zestresowanej koleżanki z pracy niż voucher na odprężający masaż, który rozluźnia spięte mięśnie? Albo orzeźwiająca maseczka? Niejeden literat korzystał z relaksującej kuracji w uzdrowisku i na dobre mu to wyszło. Współczesny pracownik intelektualny również zasługuje na takie przyjemności.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium