do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do

Rocznica ślubu

Prezent na rocznicę ślubu

Miłość wytrwała jest i potrafi połączyć zakochanych na długie lata. Obdaruj szczęśliwych solenizantów niezwykłym prezentem na rocznicę ślubu. Szczególnie wyjątkowy powinien być upominek na złote gody, czyli prezent na 50. rocznicę ślubu. Zresztą jakikolwiek byłby staż małżonków, prezent na rocznicę ślubu zawsze przynosi wiele radości. Na szczęście oryginalny prezent na 50. rocznicę ślubu, jak i każdy inny prezent na rocznicę ślubu, nawet tę pierwszą, można znaleźć w nad wyraz dobrym miejscu.

Znalezione produkty (38)

MĄŻ I ŻONA / zestaw kubków dla pary MĄŻ I ŻONA / zestaw kubków dla pary
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 129,99 zł
zestaw
zobacz więcej
MĄŻ / skarpety dla męża MĄŻ / skarpety dla męża
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
MĄŻ / kubek biały z uchem / 500 ml MĄŻ / kubek biały z uchem / 500 ml
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
ŻONA / kubek biały z uchem / 500 ml ŻONA / kubek biały z uchem / 500 ml
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
ŻONA / skarpety dla żony ŻONA / skarpety dla żony
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
TEN DZIEŃ  / świeca sojowa zapachowa TEN DZIEŃ / świeca sojowa zapachowa
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 69,99 zł
szt.
zobacz więcej
SŁODKIEGO ŻYCIA! / kartka ślubna SŁODKIEGO ŻYCIA! / kartka ślubna
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 12,99 zł
szt.
zobacz więcej
KOTAM CIĘ / kubek biały z uchem KOTAM CIĘ / kubek biały z uchem
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 54,99 zł
szt.
zobacz więcej
BINGO / kartka ślubna BINGO / kartka ślubna
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 12,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
GORZKO, GORZKO! / kartka ślubna GORZKO, GORZKO! / kartka ślubna
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 12,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość

Tym razem na pewno nie zapomnisz, a w dodatku pomożemy Ci wybrać niezwykły prezent na rocznicę związku

Który to był dzień? Nie pamiętasz nawet, który to był rok! Miesiąc… któryś z tych dwunastu… zaraz… Maj albo październik! Na wiosnę oszczędzono Ci awantur z niczego i fochów, więc wygląda na to, że wzięliście ślub jesienią. Ta informacja to już dużo, ale nic więcej nie możesz już wygrzebać z pamięci, a akt ślubu gdzieś się zapodział. Na wszelki wypadek miej coś przygotowane na dnie szafy. Awaryjny prezent na rocznicę ślubu rodziców ojciec trzymał przezornie zachomikowany w garażu. Kiedy atmosfera robiła się gęsta, wyciągał go z ukrycia. Mama chwaliła się potem, jaki idealny prezent na rocznicę ślubu dla żony dostaje co roku od męża. Dobry pomysł. Tylko jak wybrać prezent na rocznicę ślubu — ciekawy prezent na rocznicę związku, gdy nie dasz rady znów wykręcić się z podbramkowej sytuacji, kupując tradycyjne kwiaty i czekoladki?

Prezent na 10. rocznicę ślubu

Prezent dla żony i prezent dla męża, którzy obchodzą pierwszy istotny jubileusz swojego związku, to na przykład wyjątkowe puzzle. Polecamy przede wszystkim niepowtarzalną układankę z wizerunkiem Stańczyka. Jego głęboka myśl filozoficzna przypomni małżonkom, że czeka ich jeszcze wiele kryzysów i trudności do przezwyciężenia. Z drugiej strony, jak oczywiście wiadomo, nadmiar pesymistycznych myśli nie służy nikomu. Podaruj zatem jubilatom inny wyjątkowy prezent na 10. rocznicę ślubu: plakat „Miej serce i patrzaj w serce” oraz parę filiżanek ozdobionych tym samym cytatem.

Prezent na 25. rocznicę ślubu

Srebrni jubilacji obchodzą pierwszą z najpoważniejszych rocznic ślubu. W prezencie na rocznicę związku podaruj szczęśliwej parze dwa wyjątkowe zestawy — niezwykłe pamiątki z okazji ich jubileuszu. Pierwszą mogą być gustowne zestawy skarpet; drugi pomysł na zestaw upominkowy to para nad wyraz eleganckich filiżanek, dostępnych w różnych wzorach. Udany prezent na rocznicę ślubu można już tylko uzupełnić aromatyczną świecą sojową „Eliksir miłości”.

Prezent na 30. rocznicę ślubu

Oboje piękni, w trzydziestoletnim związku, wiosna wokół nich, a oni zakochani w sobie nie mniej niż w dniu ślubu, a może nawet bardziej. Z okazji tego pięknego jubileuszu wybierz nieoczywisty prezent na rocznicę związku. Niech będą nim na przykład kubki „Idealnie dopasowani”. Dołącz do nich unikatowy plakat z cytatem Wisławy Szymborskiej. W prezencie na rocznicę ślubu dla żony możesz na przykład podarować filiżanki, z minimalistycznym wzorem, „Jesteś moim słońcem”. Z kolei na prezent na rocznicę ślubu dla męża nada się filiżanka „Rozgrzewasz moje serce”. Często największe rzeczy wystarczy, a wręcz należy, opisywać w najprostszych słowach.

Prezent na 40. rocznicę ślubu

Pora wybrać prezent na rocznicę ślubu dla rodziców z okazji 40 lat wspólnego pożycia. 40 to już nie byle jaka liczba, a nad wyraz eleganckie porcelanowe kubki to też niebagatelny upominek. Filiżanka z cytatem z „Małego Księcia” to uroczy prezent na rocznicę ślubu dla żony, a filiżanka z czytelniczym cytatem Wisławy Szymborskiej to miły prezent na rocznicę ślubu dla męża, bibliofila. Wspólne wspomnienia wielu wspaniałych dni rozbudzi aromatyczna świeca sojowa.

Prezent na 50. rocznicę ślubu

Złote gody to niewątpliwie wielkie przeżycie dla całej rodziny. Wszyscy pragną wspólnie świętować ten niezwykły dzień i podarować czcigodnym jubilatom choćby drobny upominek. W prezencie na rocznicę ślubu dla rodziców, dziadków i pradziadków możesz wręczyć bajeczny zestaw porcelanowych filiżanek: „I żyli długo i szczęśliwie”. Seniorów rodu ucieszy również praktyczny prezent na rocznicę ślubu, na przykład zestaw ciepłych, bawełnianych skarpet, „Mąż i żona”. Ekskluzywnym, osobistym prezentem na rocznicę ślubu dla babci będą oryginalne skarpety „Że tę”. Wybierając nietuzinkowy prezent na rocznicę ślubu dla dziadka, weź pod uwagę kubek „Kółko i krzyżyk”.

Kochajmy się — ale tak razem, nie z osobna. Niech przypomina o tym wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę ślubu powinien przede wszystkim uświadamiać małżonkom jak wiele cudownych, ale także i trudnych wydarzeń, wzmacniało przez lata ich miłość. Życzenia wzajemnej cierpliwości i wyrozumiałości, należy wpisać do pięknej i wyjątkowej kartki — obowiązkowego dodatku do prezentu z okazji rocznicy związku. Wśród naszych eleganckich propozycji można znaleźć między innymi urocze kartki okolicznościowe, stanowiące niezbędny dodatek do prezentu z okazji rocznicy ślubu dla żony: „Słodkiego życia” i „Niech miłość kwitnie”. Panowie często są zwolennikami minimalizmu. Z myślą o nich, proponujemy dołączyć do prezentu z okazji rocznicy ślubu dla męża kartkę „Serce” lub „Dobrze, że jesteś”.  Wpisując ciepłe słowa do kartki „Na zawsze razem”, koniecznie napomknij małżonkom o jeszcze jednej ważnej sprawie (choć prawdopodobnie sami o tym już znakomicie wiedzą): niech ani na chwilę nie zapominają, że miłość należy pielęgnować nie tylko z okazji jubileuszu, lecz każdego dnia wspólnego życia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium