do kasy suma: 0,00 zł
KOŁDRIAN pozna piękną polonistkę! Pomysły na prezent dla nauczyciela
KOŁDRIAN pozna piękną polonistkę! Pomysły na prezent dla nauczyciela
Za oknem dżdżysto, plucha i zawierucha. Przebijasz się przez gąszcze miejskiej dżungli, lub suniesz spokojnie mniej ruchliwą, lecz bardziej krętą wiejską drogą. Ale bez względu na to gdzie jesteś, z tyłu Twojej głowy błąka się myśl… O czymś należałoby dzisiaj pamiętać… Tylko o czym?

 

Nieśmiało spoglądasz na siebie sprawdzając, czy Twoja garderoba jest dzisiaj kompletna. Hmmm, niby wszystko w należytym porządku. Śniadanie? Było, rzeczywiście. Do pracy właśnie idziesz, więc to nie to. Dzieci do szkoły wysłane, a może to ty jeszcze się uczysz. O! Szkoła! No tak, jak można było zapomnieć! Za kilka dni najważniejsze święto w roku. Tak, tak, najważniejsze, bo przecież który z uczniów ośmieli się zapomnieć o Dniu Nauczyciela? To jak targnięcie się na swoje życie!

No dobrze, żarty na bok, ale przecież nasza miłość do nauczycieli musi zostać należycie wyrażona. Codziennie zmagają się w walce o naszą wiedzę. Prezent na Dzień Nauczyciela nie może być byle jaki. Kwiatki? To już było. Czekoladki? Nuda… To musi być coś niesamowitego!

 

Pan pozna Panią, ekipa szuka pomocnika

 

Przystojny, pełen romantyzmu mężczyzna jesienne wieczory spędza okryty kołdrą. Chętnie poczuje ciepło pięknej polonistki, która… przyodzieje koszulkę z jego podobizną! Tak, to Kołdrian czeka na nową towarzyszkę życia. A ekipa Reymontowa pilnie poszukuje kolejnych członków swojego zespołu. A Ty pomyśl o uśmiechu nauczyciela ubierającego swoją odtąd ulubioną koszulkę, która będzie poprawiać nastrój wszystkich w pokoju nauczycielskim.
  

 

 

 
Zapach gorącej kawy

 

Nie ma niczego lepszego niż gorąca kawa w ulubionym kubku przed pierwszą lekcją. A jeśli to będzie kubek od Ciebie… Pomyśl tylko. Chyba nic więcej nie trzeba tu dodawać. Do tego torba z wymownym napisem “WZIĄĆ”, która wykona część pracy nauczyciela za niego. Toż to przecież marzenie!
 

 

 

 
Na jesienne pluchy i zawieruchy

 

Znasz kogoś, kto podczas długiego jesiennego wieczoru nie lubi założyć ciepłych skarpetek? Nie? Bo nie ma takich osób! Jeśli Twój nauczyciel dostanie od Ciebie parę takich, w dodatku pięknych, zabawnych i z łamańcem językowym, to jak o Tobie pomyśli? Nad wyraz ciepło! ;)
 

 

 

 
Spodobały Ci się pomysły na prezent? Nieprawdaż, że o niebo lepsze niż kolejny bukiet kwiatów? Po tegorocznym Dniu Nauczyciela już żaden belfer o Tobie nie zapomni!

 

_article_author 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium