do kasy suma: 0,00 zł
Drobny upominek na Dzień Chłopaka. Najlepszy prezent dla kolegów z klasy i z pracy. 7 pomysłów na śmieszne kubki, skarpetki i maseczki na Dzień Chłopaka
Drobny upominek na Dzień Chłopaka. Najlepszy prezent dla kolegów z klasy i z pracy. 7 pomysłów na śmieszne kubki, skarpetki i maseczki na Dzień Chłopaka
Dzień Chłopaka tuż-tuż, a Ty jak co roku głowisz się, co tego dnia sprezentować kolegom z klasy lub swojemu wybrankowi? Przygotowaliśmy listę 7 sprawdzonych, tanich upominków, które zadowolą każdego!

 

1. Drobny upominek na Dzień Chłopaka od serca

 

Nietrudno jest znaleźć tani prezent dla kolegów z klasy, ale często bywa, że jakość tych upominków pozostawia wiele do życzenia. Tymczasem w duchu maksymy „przez żołądek do serca” warto sprezentować im… domowej roboty ciasto! Czyż można im na Dzień Chłopaka w szkole sprawić lepszą niespodziankę? Kilkadziesiąt złotych na składniki i kilka godzin pracy, a efekt będzie piorunujący!

 

2. Maseczka na Dzień Chłopaka

 

2020 to niezapomniany rok! W tym szczególnym czasie podaruj kolegom z klasy wyjątkowy prezent. Maseczka na Dzień Chłopaka? Czemu nie, takiej okazji już nigdy nie będzie! Polecamy nasz oryginalny wzór DRAMAT. 

 

 

 

3. Prezent potrzebny na teraz!

 

Jeśli na zamówienie prezentu na Dzień Chłopaka jest już za późno, a koniecznie chcecie obdarować czymś kolegów z klasy, tego dnia po prostu zamówcie pizzę! Wybierzcie różne rodzaje, niekoniecznie wyłącznie hawajską. Nauczyciele powinni być wyrozumiali.

 

4. NICNIEROBIENIE – śmieszny kubek na Dzień Chłopaka

 

Każdy zna kogoś, kto uwielbia oddawać się słodkiemu NICNIEROBIENIU. Za to istnieje o wiele mniej osób, które potrafią poprawnie zapisać ten wyraz! Śmieszny kubek NICNIEROBIENIE od Nadwyraz.com to oryginalny upominek dla obu tych grup – leniwców i pasjonatów języka polskiego. Idealnie sprawdzi się jako praktyczny prezent na Dzień Chłopaka dla kolegi z pracy.

 

 

 

5. Śmieszne kubki na Dzień Chłopaka

 

Absztyfikant to piękne XIX-wieczne polskie słowo oznaczające wielbiciela starającego się o względy dzierlatki. Czy masz w swoim otoczeniu jakiegoś absztyfikanta? Doskonale! Ten kubek stworzyliśmy właśnie dla niego. Tym bardziej jeśli jest ogromnym miłośnikiem kawy. Podaruj mu ten śmieszny kubek na Dzień Chłopaka, a na pewno sprawi mu dużo radości!

 

 

 

6. Przypinka – drobny upominek na Dzień Chłopaka

 

Jeśli interesuje Cię tani prezent na Dzień Chłopaka dla kolegi z klasy, stylowe przypinki z wizerunkiem Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego z pewnością przykują Twoją uwagę. Sprawdzą się szczególnie w klasie o profilu humanistycznym. Taki drobny upominek na Dzień Chłopaka z pewnością wywoła uśmiech na twarzach czytających kolegów!

 

 

 

7. ŻUK – oryginalne skarpetki dla chłopaka

 

Skarpety na Dzień Chłopaka – tak, to zdecydowanie sprawdzony i praktyczny upominek! Kolorowe skarpetki na prezent szczególnie sprawdzą się w deszczowe jesienne dni. Te z napisem ŻUK będą strzałem w dziesiątkę.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium