do kasy suma: 0,00 zł
Kolekcja #TataTeżCzyta

Kolekcja #TataTeżCzyta to zbiór unikalnych produktów dla ojców, którzy kochają czytać z dziećmi. Dołącz do naszej misji promowania czytelnictwa!

AKCJA TATA TEŻ CZYTA

Rozpoczynamy wyjątkową inicjatywę! Kolekcja produktów #TataTeżCzyta, stworzona we współpracy z Fundacją Powszechnego Czytania, to nasza odpowiedź na wyzwanie promowania czytania dzieciom w Polsce.


Naszym celem jest inspiracja ojców do aktywnego uczestnictwa w czytaniu z dziećmi i budowania silnych więzi rodzinnych poprzez literaturę.


„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.


Wisława Szymborska

Akcja Tata Też Czyta
Kolekcja Tata Też Czyta

O KOLEKCJI

W naszej kolekcji znajdziesz różne produkty dla ojców, którzy kochają czytać swoim dzieciom. Oferujemy niezwykłe koszulki, skarpetki, breloki i wiele innych elementów, które w prosty sposób promują miłość do książek.


Wszystkie produkty z tej kolekcji wyprodukowano / zadrukowano w Polsce, co podkreśla nasze zobowiązanie do lokalnego wsparcia.


Część zysku ze sprzedaży tej kolekcji zostanie przekazana Fundacji Powszechnego Czytania!

KOSZULKI

Dołącz do drużyny #TataTeżCzyta, wybierając jedną z naszych koszulek! Przenieś się razem z dzieckiem do BAŚNIOWEJ KRAINY, gdzie podczas wspólnego czytania rozkwita wyobraźnia. Możesz też wybrać skromny T-shirt, który będziesz nosił z wielką dumą! Niewielki, ale znaczący nadruk #TataTeżCzyta przypomina o naszej misji.

 

Wierzymy, że rodzice, którzy spędzają czas ze swoimi pociechami i książką, inwestują w ich przyszłość.

Koszulki Tata Też Czyta
Skarpetki Tata Też Czyta

SKARPETY

Zostań superbohaterem czytania, przenosząc się w nieznane światy jednym skokiem dzięki skarpetkom SUPERMOC KSIĄŻEK. Stawiaj kroki w skarpetkach z napisem TATA TEŻ CZYTA i wskaż swoim pociechom drogę do rozwoju wyobraźni i kreatywnego poznawania świata.

 

Razem przeżywajcie magiczne chwile, odkrywając fascynujące historie ze świata książek.

KUBKI

Z naszym kubkiem staniesz się prawdziwym ambasadorem akcji #TataTeżCzyta w swoim domu! Ciesz się chwilami spędzonymi z dzieckiem i niech kubek przypomina Ci, że tata też czyta! Za każdym łykiem kryje się nowa przygoda, a każda strona książki buduje silną więź między rodzicem a dzieckiem.

 

W naszej kolekcji znajdziesz dwa kubki - jeden z logo kampanii TATA TEŻ CZYTA oraz drugi z ilustracją BAŚNIOWA KRAINA. 

Kubki Tata Też Czyta
Akcesoria Tata Też Czyta

AKCESORIA

Sprawdź niezbędne gadżety dla prawdziwych miłośników czytania dzieciom! Wyjątkowy brelok to talizman, który zawsze będzie blisko Ciebie – przyczep go do kluczy lub torby i miej go zawsze pod ręką.

 

Nie zapomnij o magicznym etui na okulary! To nie tylko schowek na patrzałki, ale także symbol wieczornych czytelniczych sesji.

Nadwyraz.com to polska marka odzieżowa, która powstała ze szczerego uczucia do polszczyzny, kultury i literatury polskiej. Założyliśmy ją w listopadzie 2017 roku, ale początki sięgają 2011 roku, gdy Krzysiek powołał do życia projekt Poprawna polszczyzna oraz kilka lat później Polszczyzna.pl. Są to oddolne inicjatywy nastawione na propagowanie unikatowości naszego języka ojczystego i zatrzymywanie postępującego wypaczania polszczyzny. Jako doświadczony producent odzieży oraz akcesoriów dzielimy się naszą ekspercką wiedzą i realizujemy również indywidualne projekty dla firm. Produkując odzież i dodatki stawiamy na jakość i polską produkcję. Produkujemy odzież, akcesoria i gadżety dla firm z własnym logo i oferujemy pełną personalizację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium