do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 99 zł! Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Witold Gombrowicz

Kolekcja WITOLD GOMBROWICZ powstała przy współudziale spadkobierców dzieł pisarza. Znajdziesz w niej koszulki, torbę oraz plakat inspirowane twórczością Gombrowicza. Koszulka GOMBROWICZ z wizerunkiem i autografem twórcy - prezent dla fana Gombrowicza. Torba bawełniana z cytatem ZRZUĆCIE MASKI - prezent dla miłośnika teatru. Plakat PONIEDZIAŁEK - JA - prezent dla artysty jak znalazł! Zainspiruj się. 

Znalezione produkty (3)

    Oficjalna licencja
    Oficjalna licencja

„Słowacki wielkim poetą był”, ale i Gombrowicz był niemniej wielkim pisarzem. Właściwie na tym można by zakończyć wstęp, ewentualnie dodać do niego linki, które pomogą Ci wybrać niepowtarzalny prezent dla fana Gombrowicza. Zdecydujemy się jednak na bardziej konwencjonalną formę, dzięki której podpowiemy, jak wybrać świetny prezent dla nauczyciela i nietuzinkowy prezent dla polonistki.

Biała KOSZULKA GĘBA, PUPA, ŁYDKA, dostępna także w wersji damskiej, to idealny prezent dla fana Gombrowicza. Nietuzinkowe przedstawienie jednego z najsłynniejszych cytatów literatury polskiej XX wieku czyni tę koszulkę prawdziwie wyjątkową. Może sprawdzi się jako prezent dla nauczyciela z wyjątkowym poczuciem humoru? Taki upominek na koniec roku szkolnego na pewno wprawi go w doskonały nastrój, w sam raz na początek wakacji.

Proza Gombrowicza przez lata słusznie zajmowała należne jej miejsce na liście lektur, a pisanie nawiązujących do niej wypracowań stanowiło nie lada wyzwanie dla młodzieży szkolnej. Później pani od polskiego musiała dźwigać ze sobą te wypociny, cierpliwie poprawiać liczne błędy ortograficzne i wykreślać wierutne bzdury. O ile łatwiej byłoby jej, gdyby miała ze sobą praktyczną torbę? Z tego powodu TORBA BAWEŁNIANA ZRZUĆCIE MASKI to doskonały pomysł na prezent dla polonistki. Po skończonej pracy każdemu należy się chwila odpoczynku, gdy można pozwolić sobie na odrobinę zdrowego egoizmu. PLAKAT PONIEDZIAŁEK — JA z cytatem Gombrowicza świetnie nadaje się na prezent dla polonistki. Nie samą szkołą człowiek żyje.

KOSZULKA WITOLD GOMBROWICZ, w wydaniu dla pań i panów to kolejna znakomita inspiracja na prezent dla fana Gombrowicza i mola książkowego. Wyobraź sobie, jaką zrobi furorę w bibliotece, szczególnie w dziale literatury współczesnej! Po co ukrywać się pod maską, skoro można tak dobitnie zamanifestować swoją fascynację postacią słynnego pisarzem. Czyż można wyobrazić sobie lepszy prezent dla fana Gombrowicza?

„Koniec i bomba, a kto czytał ten trąba!” Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium