do kasy suma: 0,00 zł

-10% na wszystko! Kod: MAMA10. Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Filtry
Cena
 • od
  do
Promocja

Wisława Szymborska

Wisława Szymborska

Oryginalne produkty inspirowane twórczością polskiej noblistki, które powstały we współpracy z Fundacją Wisławy Szymborskiej. Kartka okolicznościowa NA DOBRE, NA NIEDOBRE z fragmentem wiersza Szymborskiej - prezent dla mola książkowego. Kubek do kawy NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA - elegancki prezent dla miłośniczki literatury. PLAKAT z cytatem Szymborskiej - prezent dla polonistki. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (14)

 • nowość
 • Oficjalna licencja
 • nowość
 • Oficjalna licencja
 • nowość
 • Oficjalna licencja
 • nowość
 • Oficjalna licencja
 • nowość
 • Oficjalna licencja

Żaden dzień — ani rok — się więcej nie powtórzy, więc nie ma co liczyć na to, by znów nadarzyła się sposobność do świętowania kolejnego roku pod patronatem Wisławy Szymborskiej. Decyzją Senatu, dla upamiętnienia setnych urodzin słynnej noblistki, rok 2023 został poświęcony Wisławie Szymborskiej. Nadwyraz także nie przegapił tej radosnej okazji i oto przedstawia doskonałe pomysły na prezent dla fana Szymborskiej.

Jak wiadomo, panie od polskiego mają szczególną słabość do poezji, a wszak Szymborska wielką poetką była. TORBA MATERIAŁOWA NA DOBRE, NA NIEDOBRE I NA LITOŚĆ BOSKĄ to bardzo praktyczny prezent dla polonistki, idealny upominek na dzień nauczyciela. Z kolei na zakończenie roku szkolnego proponujemy KUBEK FILIŻANKĘ NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA, nadający się doskonale na przedwakacyjny prezent dla polonistki. Poza tym KARTKA OKOLICZNOŚCIOWA NA DOBRE, NA NIEDOBRE I NA LITOŚĆ BOSKĄ z podpisami uczniów jest świetnym pomysłem na prezent dla nauczyciela i kreatywnym powitaniem nowego wychowawcy. Szczególnie jeśli zastępuje on kolegę, udającego się właśnie na urlop na poratowanie zdrowia.

Nie samą szkołą żyje człowiek, więc proponujemy coś więcej, niż prezent dla nauczyciela. Trudno chyba o lepszy upominek dla nowożeńców i prezent dla fana Szymborskiej, niż duże KUBKI FILIŻANKI NA DOBRE, NA NIEDOBRE I NA LITOŚĆ BOSKĄ. Niech młodzi wiedzą, na co się piszą. Jeżeli jednak nie chcesz straszyć państwa młodych na samym początku ich wspólnej drogi, wybierz KUBKI NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA. Pijąc z nich poranną kawę, młode małżeństwo będzie na pewno wspominać wyjątkowy dzień swojego ślubu.

„Co więcej jest do zrobienia. Spać i czekać”. W tym wypadku nie zgadzamy się z poetką, bo trzeba koniecznie udać się do naszego sklepu, by wybrać jedyny w swoim rodzaju prezent dla fana Szymborskiej. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium