do kasy suma: 0,00 zł

Wieszcze

Ubrania i akcesoria z polskimi wieszczami narodowymi. W rolach głównych Juliusz Słowacki, Adam Mickiewicz, Zygmunt Krasiński i Cyprian Kamil Norwid. Koszulka bawełniana WŚCIEKŁE WIESZCZE - prezent dla miłośnika literatury polskiej. Torba z nadrukiem THE WIESZCZERS - prezent dla fana romantyzmu. Kolorowe skarpetki ADAM MICKIEWICZ - pomysł na prezent dla polonisty. Chyżo zobacz inne oryginalne produkty!

Znalezione produkty (2)

ADAM MICKIEWICZ / skarpety ADAM MICKIEWICZ / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
JULIUSZ SŁOWACKI / skarpety JULIUSZ SŁOWACKI / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej

Romantyzm był wyjątkową epoką w dziejach polskiej literatury, sztuki i muzyki. W tym okresie powstało całe mnóstwo arcydzieł, które fascynują i inspirują do dziś. Hasło „romantyzm” od razu przywodzi na myśl cztery postaci: Mickiewicza, Słowackiego, Norwida, Krasińskiego. Są tacy, którym po latach spędzonych w szkolnych ławach, te nazwiska nadal odbijają się czkawką. Inni z kolei do dziś z zamiłowaniem czytują „Ballady i romanse”, czy przegapiają przystanki autobusowe, zaczytani w poezję Norwida. Współczesnych romantyków zachwyci nietuzinkowy prezent dla fana wieszczy.

Wielbiciele romantyzmu często zasilają szkolne grono pedagogiczne. TORBA BAWEŁNIANA THE WIESZCZERS to praktyczny pomysł na prezent dla polonistki, który ułatwi jej noszenie ciężkich woluminów poezji XIX wieku. KOSZULKA WIESZCZE NIESPOKOJNE, w wydaniu damskim i męskim, to wspaniała inspiracja na prezent dla nauczyciela przysposobienia obronnego. PLAKAT THE WIESZCZERS, prezent dla fana wieszczy, wzbudzi zazdrość wszystkich stałych bywalców pokoju nauczycielskiego.

Duża TORBA MATERIAŁOWA WŚCIEKŁE WIESZCZE to nie tylko znakomity pomysł na prezent dla polonistki, ale przydatny gadżet, który zachwyci wielbicieli filmów Tarantino. By skompletować doskonały zestaw, wystarczy wzbogacić prezent dla fana wieszczy o  KOSZULKĘ BAWEŁNIANĄ ROMANTYZM POLSKI.

 Wszystkim znany jest spór pomiędzy Mickiewiczem a Słowackim. Mimo upływu czasu da się zauważyć, że rywalizacja pomiędzy wieszczami wcale się nie zakończyła. Nie wierzysz? W takim razie zdecyduj, który prezent dla fana wieszczy jest lepszy: SKARPETY MICKIEWICZ, czy SKARPETY SŁOWACKI? Jedynym sposobem, by zażegnać konflikt, wydaje się wymieszanie obu par, ale wtedy rodzą się kolejne pytania: Słowacki na prawej, czy na lewej nodze? Który sabotażysta wyciął dziurę w Mickiewiczu? Zamiast zadręczać się odpowiedziami, znajdź płytę Beatelsów, antologię poezji i rozsiądź się w wygodnym fotelu w KOSZULCE THE WIESZCZERS.

Czy chodzi o prezent dla nauczyciela, studenta polonistyki, albo dla babci romantyczki — wieszcze do dziś mają wiele do powiedzenia. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium