O nas new

Nadwyraz.com to marka, która powstała ze szczerego uczucia do polszczyzny, kultury i literatury polskiej. Początki sięgają 2011 roku i wiążą się z założeniem strony Poprawna polszczyzna oraz Polszczyzna.pl. Po kilkuletnim obcowaniu z językiem polskim zdecydowaliśmy się pójść krok dalej i stworzyć produkt, z którym moglibyśmy się utożsamiać. Tak powstała marka odzieżowa nadwyraz.com.

Celem, który sobie wyznaczyliśmy, jest przede wszystkim przekonanie Polaków, że propagowanie dziedzictwa narodowego w kreatywny sposób jest cool! Bardziej cool od trzymania w szafie koszulek z napisem NEW YORK BROOKLYN 945415254, podczas gdy Nowy Jork znamy wyłącznie z przygód młodego Kevina McCallistera granego przez Macaulaya Culkina.

Koszulki z poetami takimi jak Słowacki (nasz wspaniały jegomość Kołdrian), Kochanowski czy Mickiewicz sprawiają, że każdy fan literatury polskiej znajdzie coś dla siebie. Skarpety, torby i kubki, na których umieszczamy trudne wyrazy, zaspokoją nawet najwybredniejsze gusta sympatyków ortografii i poprawnej pisowni. Nasze produkty  idealnie sprawdzają się także jako prezent dla mola książkowego, obcokrajowca lub jako garderoba na  zagraniczny wyjazd (np. Erasmus).

Nasze wzory bazują na inteligentnej zabawie słowem, żartach i łamańcach językowych. Wykorzystujemy bogactwo języka polskiego, które jest jak studnia bez dna – każdego dnia można wyciągnąć z niej coś nowego, dlatego często wykorzystujemy zapomniane i trudne wyrazy.

Wisienką na torcie jest to, że nasze koszulki, bluzy, skarpety, torby i kubki są od A do Ż produkowane w Polsce! :)


Do zobaczenia na zakupach

Krzysiek i Maciekdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium