do kasy suma: 0,00 zł

Gwarancja dostawy przed Dniem Matki jeszcze: Skorzystaj >>

Filtry
Cena
  • od
    do
Promocja

Stanisław Wyspiański

Ubrania i akcesoria nawiązujące do dzieł Stanisława Wyspiańskiego - wszechstronnego artysty okresu Młodej Polski. Koszulka z nadrukiem CHOCHOŁ inspirowana postacią z “Wesela” - śmieszny prezent gwiazdkowy. Kartka świąteczna CHOCHOŁ - prezent bożonarodzeniowy jak znalazł. Kartka ślubna JAK SIĘ ŻENIĆ, TO SIĘ ŻENIĆ! z cytatem z utworu Wyspiańskiego - idealny prezent dla nowożeńców. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (3)

Literatura, sztuka i muzyka epoki Młodej Polski stanowią niezwykłe bogactwo polskiej kultury. Mimo iż był to stosunkowo krótki okres, długo trzeba by wymieniać nazwiska wszystkich wybitnych artystów tamtych lat. Przeoczenie na tej liście postaci Stanisława Wyspiańskiego byłoby straszliwym bluźnierstwem i niewybaczalnym grzechem. Na szczęście mamy nad wyraz czyste sumienie i pamiętaliśmy o przygotowaniu pomysłów na prezent dla fana Wyspiańskiego.

Twórczość krakowskiego artysty może stanowić niewyczerpane źródło inspiracji, gdy szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent na dzień nauczyciela. Album z reprodukcjami słynnych obrazów to świetny prezent dla nauczyciela sztuki. Opracowanie dotyczące architektury lub projektów mebli autorstwa Wyspiańskiego to dobry prezent dla nauczyciela techniki. Antologia poezji młodopolskiego wieszcza nadaje się na prezent dla polonistki.

Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, na poczcie panuje wzmożony ruch. Ogólny chaos panuje oczywiście w dziale paczek, ale i osoby sortujące listy i kartki pocztowe nie mogą narzekać na brak pracy. Zapewne Ty także planujesz wysłać pocztówkę znajomym, a może chcesz znaleźć odpowiedni dodatek, by wzbogacić mikołajkowy prezent dla polonistki. Problem w tym, że masz już dość kartek z pyzatymi Mikołajami i angielskimi X-masami. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: KARTKĘ CHOCHOŁ, niespotykany prezent dla fana Wyspiańskiego.

„Wesele” to chyba najsłynniejsze dzieło literackie autorstwa Wyspiańskiego, dlatego jeśli wybierasz się na ślub, proponujemy inspirowaną tym dramatem oryginalną KARTKĘ Z CYTATEM JAK SIĘ ŻENIĆ, TO SIĘ ŻENIĆ — znakomity pomysł na to, jak wzbogacić ślubny prezent dla fana Wyspiańskiego.

Posłużmy się kolejnym cytatem z „Wesela”: „Serce jak się czego uczepi, to dynamit”. Jeśli więc znasz kogoś, kto płonie miłością do dzieł krakowskiego mistrza, nie wahaj się i podaruj wyjątkowy prezent dla fana Wyspiańskiego. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium