do kasy suma: 0,00 zł

Stanisław Lem

Kolekcja STANISŁAW LEM. Wyjątkowe produkty inspirowane twórczością Stanisława Lema powstałe we współpracy ze spadkobiercami dzieł autora. Przypinka STANISŁAW LEM zaprojektowana przez wnuczkę pisarza - prezent dla miłośnika fantastyki. Koszulka LEM Z RAKIETĄ - prezent dla fana twórczości Stanisława Lema. Koszulka bawełniana DWOJAK z rysunkiem Lema - prezent dla studenta medycyny. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (2)

STANISŁAW LEM / przypinka STANISŁAW LEM / przypinka
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 13,59 zł 16,99 zł
zobacz więcej
  • -20%

  • Oficjalna licencja
LEM Z RAKIETĄ / koszulka damska / czarna LEM Z RAKIETĄ / koszulka damska / czarna
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 39,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
  • -60%

  • Oficjalna licencja

Philip K. Dick, amerykański pisarz science fiction, jest autorem kreatywnej teorii spiskowej. W połowie lat 70 ubiegłego stulecia autor poinformował FBI, że Stanisław Lem nie istnieje. Trzyliterowe nazwisko Lem miało być kryptonimem, pod którym ukrywał się wrogi spisek, siejący komunistyczną propagandę. Z pewnością Dick poczuł się rozczarowany, gdy rzeczywistość okazała się mniej pasjonująca od fikcji.

Za to gwiezdne podróże do fikcyjnego świata Stanisława Lema nigdy nie rozczarowują czytelnika, dlatego w naszej kolekcji znajdziesz niejeden prezent dla miłośnika Lema. Przygody Trurla i Klapaucjusza oraz pozostałe „Bajki robotów” były dla wielu magicznym wstępem do prozy Lema. KOSZULKA BAJKI ROBOTÓW, to świetny pomysł na prezent dla polonistki. Wypożyczone z biblioteki lektury science fiction dobrze spakować do poręcznej TORBY BAWEŁNIANEJ LEM Z RAKIETĄ — również i ten praktyczny prezent dla polonistki to zawsze dobry wybór. Z kolei PRZYPINKA STANISŁAW LEM to drobny, acz gustowny prezent dla nauczyciela fizyki, miłośnika „Opowieści o pilocie Pirxie”. Inny pomysł na prezent dla nauczyciela, KOSZULKA DWOJAK, zachwyci panią od biologii. Jeśli zaś sen z powiek spędza Ci prezent dla nauczyciela historii, zaczytanego w biografiach, polecamy KOSZULKĘ LEM I PEGAZ.

Prezent dla miłośnika Lema powinien oczywiście nawiązywać do jego najsłynniejszej książki. KOSZULKA SOLARIS przyciągnie uwagę wielbicieli science fiction na całym świecie. Inny świetny upominek dla wielbicielki prozy Lema to KOSZULKA POWRÓT Z GWIAZD.

Stanisław Lem od wielu lat inspiruje pisarzy i naukowców. Jesteśmy świadkami czasów, gdy urzeczywistniają się wizje zawarte w jego powieściach. KOSZULKA LEM Z RAKIETĄ to doskonały prezent dla fana Lema, który z uwagą i książką w ręku śledzi rozwój najnowszych technologii.

Cytując Stanisława Lema we własnej osobie: „Człowiek musi jeść, pić i ubierać się; reszta jest szaleństwem”. Z drugiej strony co w tym złego, by od czasu do czasu poszaleć na zakupach w naszym sklepie? Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium