do kasy suma: 0,00 zł

Prezenty dla ucznia

Nagrody dla uczniów na koniec roku

Oceny w szkolnym dzienniku już wystawione. Świadectwa wypisane i czekają na wręczenie. To oznacza, że już dosłownie za chwilę zabrzmi ostatni dzwonek i rozpoczną się wakacje. Wszyscy uczniowie czekają z niecierpliwością by móc odetchnąć od codziennej nauki. Wśród nich znajdzie się wielu takich, którzy przez cały rok szkolny solidnie przykładali się do nauki, co w rezultacie przyniosło same piątki i czwórki. Oprócz świadectwa z czerwonym paskiem otrzymają też nagrody na koniec roku szkolnego. Dla wszystkich nauczycieli przygotowaliśmy propozycje, które mogą uwzględnić wybierając nagrody dla uczniów na koniec roku

Znalezione produkty (3)

  • Do

    -40%

  • Do

    -20%

Książkowe prezenty dla uczniów od wychowawcy

Pamiętacie jeszcze czasy, gdy sami chodziliście do szkoły? Pewnie tak. Na pewno też wielu z Was otrzymało nagrody na zakończenie roku szkolnego. Spróbujmy sobie przypomnieć jakie nagrody dla uczniów na koniec roku dostaje się w szkole. Książki, atlasy, leksykony. To taka klasyka, jeśli chodzi o nagrody dla uczniów. Nawiązując do tej szkolnej tradycji postanowiliśmy byście i u nas mogli znaleźć ciekawe książki, które mogą być miłymi nagrodami dla uczniów na koniec roku. By rozbudzić w uczniach miłość do czytania można wręczyć im NIEZNANE LOSY AUTORÓW LEKTUR SZKOLNYCH albo SEKRETNE ŻYCIE AUTORÓW LEKTUR SZKOLNYCH. Kapitalny pomysł dla uczennic i uczniów liceum! Zależy Ci by poznali ukryte talenty Reymonta albo dowiedzieli się jakie kompleksy mógł mieć Fredro? Chcesz by mogli poczytać o kobietach, które kochał Leśmian? Co było obsesją Wyspiańskiego? Te ciekawostki przydadzą się na maturze! Wybierz te pozycje, bo to prawdziwe perełki wśród nagród na koniec roku szkolnego

Dla trochę młodszych, ciekawym prezentem dla uczniów od wychowawcy będzie książka BASIA. WIELKA KSIĘGA PSÓW I KOTÓW. Również DNI, TYGODNIE I MIESIĄCE Z SOWĄ, JEŻEM I ZAJĄCEM sprawdzi się w roli prezentu dla ucznia na koniec roku. Dajemy słowo, że idealnie nadadzą się one  na nagrody dla uczniów początkowych klas szkoły podstawowej. 

Z kolei starszym uczniom szkoły podstawowej do gustu przypadnie edukacyjna książka  TATRY. PRZEWODNIK DLA DUŻYCH I MAŁYCH. Mamy nadzieję, że ucieszy on młodych uczniów, gdyż może przydać się podczas wakacyjnych wędrówek. To zatem interesujący prezent dla ucznia na zakończenie roku.

Niebanalne nagrody dla uczniów na koniec roku

Jako nauczycielka z nowatorskim podejściem do tematu chcesz nieco odejść od tradycji, przełamać schematy i w związku z tym szukasz jakichś oryginalnych nagród na zakończenie roku szkolnego? Jeśli nie książki to co? Może by tak Twoim znakiem rozpoznawczym stały się nagrody dla uczniów w postaci niepowtarzalnych kubków? Jesteśmy zdania, że to całkiem interesujący dodatek do świadectwa z czerwonym paskiem. Pragniesz by Twoje nagrody dla uczniów wyrażały indywidualność każdego z nich i w jak najlepszy sposób podkreślały jego osiągnięcia i talenty? Kubek FRYDERYK CHOPIN będzie miłym upominkiem dla ucznia uzdolnionego muzycznie. Kubek TYLKO MATEMATYKA SIĘ LICZY jako prezent dla matematycznych geniuszy. Unikatowe filiżanki TO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ i CHWILA WYTCHNIENIA jako uniwersalne nagrody dla uczniów na koniec roku, zapowiadające wakacyjny wypoczynek. Uważamy, że to inspiracje godne polecenia! Dlatego z czystym sumieniem polecamy je Waszej uwadze.

Nie boisz się dość szalonych pomysłów na nagrody dla uczniów na koniec roku? Postaw zatem na zabawne skarpety, których liczne wzory znajdziesz na naszej stronie. Kolorowe skarpety MICKIEWICZ oraz SŁOWACKI jako nietuzinkowe nagrody dla uczniów na koniec roku świetnie się tu odnajdą, szczególnie dla tych, którzy najczęściej udzielali się na lekcjach języka polskiego. Wzorzyste skarpety POLSKIE LITERKI dla najlepszych z najlepszych w kwestii ortografii. 

Czas pożegnań – upominek dla ucznia absolwenta szkoły

W życiu każdej uczennicy i każdego ucznia przychodzi taki moment, że czas szkolnej edukacji dobiega już końca. Maturzyści wiedzą o tym najlepiej. Choć pewnie w wielu przypadkach będą to smutne chwile, pełne wspomnień i wzruszeń, to rozstanie jest nieuniknione. W pamięci jeszcze na długo zostanie to wszystko, co wydarzyło się na szkolnych korytarzach i w salach lekcyjnych. Trzeba jednak już na zawsze opuścić mury ukochanego liceum i iść dalej. Drodzy nauczyciele, jeżeli szukacie czegoś, co będzie jedną z nagród dla uczniów na koniec roku, zwróćcie uwagę na naszą piękną kartkę POWODZENIA. Znakomicie nada się do tego, by zapisać w niej swoim uczniom kilka słów na pożegnanie, które będą dla nich drogowskazem na dalszej drodze dorosłego już życia. To na pewno doda im otuchy przed przystąpieniem do egzaminu maturalnego.   

Prezenty dla uczniów od wychowawcy – sposób na uznanie dla uczniowskich osiągnięć

Nagrody dla uczniów na koniec roku to nie tylko wyróżnienie za ich dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. To także zachęta i motywacja do kontynuowania wspaniałej przygody z nauką i własnego rozwoju. Starannie dobrane nagrody dla uczniów na koniec roku  będą także miłą pamiątką z czasów szkolnych, do których z przyjemnością będziemy wracać, gdy czasy szkolne będą już tylko wspomnieniem. Świadectwa rozdane. Nagrody już wręczone. Przypomnienie o bezpiecznych wakacjach wygłoszone. Wybrzmiał ostatni dzwonek. Wakacje znowu są wakacje. Na pewno mamy rację, wakacje znowu są. Teraz można już cieszyć się upalną pogodą, pójść na lody, a potem wprowadzić w życie wypoczynkowe plany, które snuliśmy w ostatnich dniach szkoły. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium