do kasy suma: 0,00 zł

-10% na wszystko! Kod: CZERWIEC24. Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Na trudne czasy

Prezent na trudne czasy

Pomysły na prezent na trudne czasy. Koszulki, czapki, skarpety oraz wiele innych nietuzinkowych produktów, którymi możesz poprawić humor bliskiej osobie. Koszulka JAK ŻYĆ? dla smutnej osoby mierzącej się ze szczególnie trudnymi wyzwaniami. Kubek LIRYKA, EPIKA, DRAMAT wyrażający wszystkie stany emocjonalne. Czapka i skarpety WELTSCHMERZ - prezent w formie nagrody pocieszenia. Zainspiruj się! 

Znalezione produkty (21)

JAK ŻYĆ? / skarpety stopki JAK ŻYĆ? / skarpety stopki
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 21,24 zł 24,99 zł
zobacz więcej
  • Do

    -15%

WELTSCHMERZ / skarpety WELTSCHMERZ / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
  • -40%

JAK ŻYĆ? / skarpety JAK ŻYĆ? / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
WELTSCHMERZ / skarpety stopki WELTSCHMERZ / skarpety stopki
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 19,99 zł 24,99 zł
zobacz więcej
  • Do

    -20%

  • -40%

DŻDŻYSTO / skarpety DŻDŻYSTO / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 23,09 zł 32,99 zł
zobacz więcej
  • -30%

  • nowość

Obyś żył w ciekawych czasach, głosi stare chińskie przekleństwo. Konflikty, pandemia, szalejąca inflacja i różne problemy osobiste nie sprzyjają zachowaniu pogody ducha. Gdyby tak jednak podejść do dręczących duszę tematów z lekkim przymrużeniem oka? Być może nieco ironiczny prezent na trudne czasy pomoże rozwiać bodaj kilka szarych chmur.

Na początek wejście z klasą, czyli piękna bawełniana TORBA DZIEŃ DOBRY, z wizerunkiem Schopenhauera w jego najlepszej formie. Przy tym uśmiechu blednie nawet najwyższa inflacja. Po tak radosnym przywitaniu świetnie smakuje poranna kawa z KUBKA FILIŻANKI SMUTNO MI, BOŻE, choć KUBEK MAM TRUDNĄ SYTUACJĘ LIRYCZNĄ też świetnie się do tego nadaje.

Gdy na zewnątrz jest zimno i mokro, dobrze jest uzbroić się w ciepłą CZAPKĘ WELTSCHMERZ. CZAPKA DRAMAT to także praktyczny prezent na trudne czasy i niesprzyjającą aurę. Tym, których dręczą trudne pytania egzystencjalne, przypadnie do gustu CZAPKA JAK ŻYĆ?

Od tego dręczącego pytania trudno uciec nawet w czasie wolnym. O dziwo, można odkryć też jego rozrywkową stronę, układając PUZZLE STAŃCZYK JAK ŻYĆ? To dobry prezent na trudne czasy, dla tych, którzy muszą oderwać się od nawału zmartwień i poszukują odprężenia.

Rosnąca inflacja niesie za sobą wzrost rat kredytowych, a co za tym idzie, jesteśmy zmuszeni więcej i dłużej pracować. Stosy sprawozdań i sprawozdań rachunkowych zmieszczą się w bawełnianej TORBIE WELTSCHMERZ. Zmęczonym całodziennym bieganiem po bankach i urzędach stopom można podarować SKARPETY STOPKI WELTSCHMERZ.

KUBEK FILIŻANKA Z CYTATEM NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA dodaje jednak pewnej otuchy, że złe chwile muszą w końcu przeminąć. Głowa do góry — jeszcze będzie przepięknie i jeszcze będzie normalnie! Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium