do kasy suma: 0,00 zł

Zmarzluch

Prezent dla zmarzlucha

Praktyczne pomysły na prezent dla zmarzlucha i istoty ciepłolubnej. Ciepłe bluzy, czapki, skarpety oraz inne akcesoria szeleszczące i skrzypiące polszczyzną niczym mróz. Kolorowa czapka z pomponem ZMARZLUCH - uniwersalny prezent dla zmarzlucha. Świeca GRZANIEC GALICYJSKI - idealny prezent dla domatora ceniącego komfort, ciepło i wygodę. Skarpety ZIMNE NÓŻKI - pomysł na prezent dla osoby, która zawsze ma zimne nóżki. Zobacz inne oryginalne produkty stworzone z myślą o zmarzluchach i zainspiruj się!

Znalezione produkty (8)

BRRR... / skarpety BRRR... / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 26,39 zł 32,99 zł
zobacz więcej
  • -20%

ZIMNE NÓŻKI / skarpety ZIMNE NÓŻKI / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 32,99 zł
zobacz więcej
  • -40%

MORS / skarpety MORS / skarpety
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 26,39 zł 32,99 zł
zobacz więcej
  • -20%

  • -40%

Zima, zima, zima, pada, pada śnieg i na samą myśl dostajesz dreszczy. Szczypie w nosy, szczypie w uszy, a biedne stopki kulą się pod zawsze za cienkim kocykiem. Wybierz prezent dla zmarzlucha, który jak kot Bonifacy nad życie pokochał wygrzewanie się na zapiecku.

Doskonały prezent na zimę dla zmarzniętych stóp to wygodne SKARPETY ZIMNE NÓŻKI. Jeśli jedna para to za mało, aby się rozgrzać, należy założyć drugą parę SKARPET: BRRR… Maluszki – zmarzluszki ucieszą znalezione pod choinką SKARPETKI PIERNIKI i bawełniane SKARPETKI DZIECIĘCE BOMBKI. Długie zimowe wieczory rozjaśni ŚWIECA SOJOWA CZAR ŚWITEZI lub ZAPACHOWA ŚWIECA SZARLOTKA ADELI. Rozgrzewający od środka prezent dla zmarzlucha, to HERBATA BAŚNIOWY OGRÓD, która smakuje najlepiej podczas wieczorów spędzonych przy kominku na opowiadaniu najbardziej niezwykłych historii.

Żaden szanujący się zmarzluch nie ruszy się z domu bez ciepłej czapki. Tych, którzy czują zimowy klimat, ucieszy prezent na zimę CZAPKA ŚNIEŻYNKA albo CZAPKA Z POMPONEM ZIMA ZŁA. Mamy też prezent dla zmarzlucha, który woli bardziej oryginalne nakrycie głowy. Dla podróżnika proponujemy CZAPKĘ OBIEŻYŚWIAT, kocia mama doceni CZAPKĘ ZIMOWĄ CZARNE KOTY, a prezent na zimę dla miłośnika psów to kolorowa CZAPKA GŁASKAJ. Wśród nas są jednak i tacy, dla których okres pomiędzy grudniem a marcem to prawdziwy dopust boży i największa możliwa udręka. Prezent dla zmarzluchów, których nic nie może pocieszyć to CZAPKA WELTSCHMERZ, CZAPKA Z POMPONEM DRAMAT oraz wyrażająca egzystencjalny ból CZAPKA JAK ŻYĆ? .

Rozgrzewające upominki można owinąć w kocyk termiczny, albo też spakować do eleganckiego PUDEŁKA PREZENTOWEGO. My się zimy nie boimy! Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium