do kasy suma: 0,00 zł

Wychowawca / Wychowawczyni

Prezent dla wychowawcy i wychowawczyni

Matura napisana, egzaminy zdane, a koniec roku szkolnego za pasem? Zakończenie kolejnego etapu edukacji i odbiór świadectw to również świetna okazja, aby podziękować nauczycielom za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Prezent dla wychowawcy na koniec roku szkolnego może być niebanalny! Oryginalne kubki, kartki okolicznościowe oraz symboliczne podarunki i gadżety to tylko początek naszych propozycji na prezent dla wychowawcy i nauczyciela. Zainspirujcie się i znajdźcie niezwykły prezent dla wychowawcy w naszym zestawieniu! 

Znalezione produkty (43)

  • nowość
  • nowość
    Oficjalna licencja
    Oficjalna licencja
    Oficjalna licencja

Ukłon w stronę edukatorów, czyli ciekawe pomysły na prezent dla wychowawcy

Nauczyciel to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepsze, cudzym dzieciom? 

Drodzy uczniowie i wychowankowie, teraz wy podarujcie swoim nauczycielom i wychowawcom to, co najcenniejsze - wdzięczność wyrażoną niezwykłymi prezentami i upominkami. W ramach podziękowań za trud i poświęcenie ofiarujcie swoim edukatorom coś, co pozostanie w ich pamięci na lata i będzie przywoływało miłe wspomnienia o waszych szkolnych sukcesach i ekscesach. 

Co na prezent dla wychowawcy? 

Bukiet czy bomboniera to niepodważalne klasyki, ale jeśli chcecie wysilić się na coś bardziej oryginalnego i nieoczywistego, co wzbudzi radość, wywoła uśmiech, a nawet śmiech, to zdecydujcie się na zabawne gadżety: śmieszne skarpetki, bawełniane torby z dowcipnymi nadrukami czy kubki opatrzone ciekawymi napisami. A wszystko to w iście nauczycielskim i profesorskim stylu! Taki gadżeciarski prezent dla wychowawcy zaskoczy i rozbawi.

Jeśli chcecie zaś podziękować w bardziej patetyczny sposób, to wypiszcie – do rymu bądź wierszem - choćby białym – podziękowania na kartce. Wśród naszych eleganckich propozycji można znaleźć bowiem urocze kartki okolicznościowe. Zapewniamy, że łezka w oku ciała pedagogicznego po przeczytaniu spersonalizowanych życzeń na pewno się zakręci! Zrobi się niebywale nostalgicznie!

Prezent dla wychowawcy od klasy 

Przedszkolaki, szkolniaki, uczniaki i wszystkie dzieci wesoło wybiegły ze szkoły i… podziękowały wychowawcy za wspólny rok. Klasowy wychowawca to wszakże szczególna osoba zasługująca na wyjątkowy prezent. Zawód nauczyciela i jednocześnie klasowego wychowawcy to ciężka praca wymagająca zaangażowania, cierpliwości i dozy optymizmu. Jak te mentorskie cnoty docenić? Wręczając całą klasą oryginalny prezent dla wychowawcy bądź wychowawczyni. Poniżej podpowiadamy, co wybrać na prezent dla wychowawcy od klasy, grupy zajęciowej czy przedszkolnej.

Nasze pomysły: anegdoty ze szkolnej ławy, z lekcji z wychowawcą i z zajęć przy tablicy można powpisywać do KSIĄŻKI ZWIERZYNIEC — to piękna aluzja i wyjątkowy prezent dla wychowawcy na koniec roku. Zebranie klasowych wspomnień w takiej książce to również idealny prezent dla wychowawcy na koniec 8 klasy. Stanowiłby świetne podsumowanie wspólnie spędzonych lat u boku i pod czujnym okiem klasowego belfra.

PLAKAT NA DOBRE, NA NIEDOBRE I NA LITOŚĆ BOSKĄ to również świetnie dobrany prezent dla wychowawczyni, podobnie jak KUBEK NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA. Ten cytat i prezent dla wychowawcy wyrażają więcej niż tysiąc słów. Kto jak kto, ale wychowawca najlepiej zrozumie też cytat z KUBKA DOBRZE WIDZI SIĘ TYLKO SERCEM. Natomiast KOSZULKA POZYTYWNIE to odpowiedni prezent dla wychowawczyni i podziękowanie za pogodę ducha.

Co zaś sprawdzi się doskonale na prezent na zakończenie roku przedszkola dla wychowawczyni? Opiekunka przedszkolna to przecież ważna rola w pierwszych latach edukacji małego przedszkolaka – zastępuje rodzica, wychowuje uczy, bawi i rozpieszcza, zasługuje więc na docenienie. Ukochanej przedszkolance warto sprezentować coś kojącego i rozpieszczającego, jak na przykład piękną i aromatyczną świeczkę. W ofercie naszego internetowego sklepu znajdziecie cudownie pachnące świeczki. W przerwie na leżakowanie każda przedszkolanka chętnie napije się kawy w KUBKU ŚWIĘTY SPOKÓJ, a na przedszkolną gimnastykę z dziećmi wskoczy w skarpetki KAWA ZIARNISTA CZARNY AKSAMIT. Gwarantujemy, że tak dobrany zestaw na pewno się spodoba!

Ciała pedagogiczne i prezenty niebotyczne, czyli prezent dla wychowawcy na koniec szkoły 

Czy można znaleźć bardziej odpowiedni prezent dla wychowawcy na koniec roku szkolnego? Oczywiście! Spieszymy z pomocą! Co powiecie na bardziej spersonalizowane prezenty, dobrane pod kątem przedmiotu, jakiego naucza wasz wychowawca? Niezależnie, czy jest to nauczyciel od matmy, psor od historii, pani od biologii czy polonistka, mamy coś na każdą okoliczność i oświatową profesję. Z nami z pewnością znajdziecie idealny prezent na zakończenie roku dla wychowawcy!

Prezent dla wychowawcy na koniec szkoły

Drogi uczniu, jeśli nie chcesz mojej zguby, kup mi słownik, ale gruby! – rzekłby niejeden polonista. Dla wykładowcy literatury i polszczyzny idealnie sprawdzą się prezenty opatrzone właśnie literackimi sentencjami i cytatami. A może coś z Mickiewicza lub Słowackiego? Dla polonistek o poetyckim usposobieniu polecamy świeczkę W MALINOWYM CHRUŚNIAKU, a dla prawdziwych miłośniczek książek piękne zakładki! Posiadamy również dedykowaną kategorię prezentów dla polonistek – sprawdźcie sami.

Wszystkie farbki, paletki, bibułki i szkicowniki niejedna pani od plastyki chciałaby zmieścić w poręczną torbę. Zmalujcie jej zatem w prezencie jedną z naszych bawełnianych toreb. A dla pani od biologii w szczególności proponujemy torbę CZASEM PRZESADZAM. Jeśli zaś kocha rośliny, sprawdźcie propozycje wśród prezentów dla ogrodnika.

Wasz wuefista to prawdziwy atleta i sportowa, piłkarska dusza? Sprawdźcie propozycje prezentów dla fanów piłki nożnej. A może Wasza historyczka oprócz Napoleona lubi koty i nazywa je imionami historycznych postaci? Na tę okoliczność również mamy rozwiązanie! Sprawdźcie zakładkę prezentów dla kociar.

Widzicie? Prezent dla wychowawcy wcale nie musi być nudny. Z tak dobrze dopasowanego, a zarazem praktycznego upominku każdy opiekun się ucieszy, a obdarowani wychowawcy z pewnością zapamiętają swoich dowcipnych wychowanków w jak najlepszy sposób!

Prezent dla wychowawcy na koniec roku szkolnego i nie tylko

W roku szkolnym zdarzają się wyjątkowe dni i okazje: Mikołajki, Dzień Wagarowicza, Dzień Dziecka, oraz dwa wyjątkowe dni, kiedy nie chodzi wyłącznie o uczniów. Jest to nie tylko zakończenie roku szkolnego, ale także jakże ważny Dzień Nauczyciela. Jest to niepowtarzalna okazja, aby docenić tych, którzy podejmują się heroicznego wysiłku wychowania i nauczania młodzieży szkolnej. Po akademii, recytacjach i piosnkach wraz z życzeniami warto złożyć na ręce grona pedagogicznego symboliczne podarunki. Nasze pomysły na prezent dla nauczyciela znajdziecie TUTAJ.

Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium