do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 99 zł! Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Wychowawca / Wychowawczyni

Prezent dla wychowawcy i wychowawczyni

Oryginalne pomysły na prezent dla wychowawcy z okazji Dnia Nauczyciela i nie tylko! Kubek do kawy NAUCZYCIELKA - prezent dla wychowawczyni na koniec roku. Elegancki kubek TAM SIĘGAJ, GDZIE WZROK NIE SIĘGA - prezent dla pedagoga szkolnego. Kartka dla nauczyciela PODZIĘKOWANIE - prezent z okazji zakończenia roku szkolnego. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (60)

 • nowość
 • -10%

 • nowość
POZYTYWNIE / koszulka damska / słomkowa POZYTYWNIE / koszulka damska / słomkowa
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 49,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • -50%

POZYTYWNIE / koszulka męska / jasny beż POZYTYWNIE / koszulka męska / jasny beż
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 49,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • -50%

 • Do

  -30%

 • -20%

 • Oficjalna licencja
  Oficjalna licencja
  Oficjalna licencja
 • -50%

 • Oficjalna licencja
  Oficjalna licencja
 • -30%

 • Do

  -15%

W roku szkolnym zdarzają się wyjątkowe dni i okazje: mikołajki, dzień wagarowicza, dzień dziecka, oraz dwa wyjątkowe dni, kiedy nie chodzi wyłącznie o uczniów: dzień nauczyciela i zakończenie roku szkolnego. Warto wtedy docenić tych, którzy podejmują się heroicznego wysiłku wychowania młodzieży.

Klasowy wychowawca to szczególna osoba, zasługująca na wyjątkowy prezent na dzień nauczyciela. Anegdoty z pracy wychowawcy można dopisać do KSIĄŻKI ZWIERZYNIEC — to piękna aluzja i wyjątkowy prezent na dzień nauczyciela. PLAKAT NA DOBRE, NA NIEDOBRE I NA LITOŚĆ BOSKĄ to również świetnie dobrany prezent dla wychowawczyni, podobnie jak KUBEK NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA. Ten cytat i prezent dla wychowawcy wyraża więcej niż tysiąc słów. Z drugiej strony prezent dla nauczyciela z okazji jego święta, KOSZULKA NIEZWYCIĘŻONY, przypomina, że mimo wszystko potrafi on wybrnąć z najtrudniejszej sytuacji. Kto jak kto, ale wychowawca najlepiej zrozumie cytat z KUBKA DOBRZE WIDZI SIĘ TYLKO SERCEM. KOSZULKA POZYTYWNIE to odpowiedni prezent dla wychowawczyni i podziękowanie za pogodę ducha.

Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły, nadeszły wakacje! W związku z tym wypada wybrać prezent na zakończenie roku szkolnego. Kolejny rok nauki dobiega końca, o czym przypomina KUBEK NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA, nostalgiczny prezent dla wychowawcy. Lato to także pora relaksu i można wrzucić na luz, zakładając SKARPETKI SŁOMA Z BUTÓW. Na czas odpoczynku jako prezent dla nauczyciela sprawdzi się ŚWIECA BIESZCZADZKI ZIELNIK. Praktyczny prezent dla wychowawcy – mola książkowego to TORBA CZYTAM —NIE PRZESZKADZAĆ, do której warto spakować lekturę NOBLIŚCI I SKANDALIŚCI. Inny prezent dla nauczyciela, który można połączyć w parę to KAWA ZIARNISTA CZARNY AKSAMIT, która najlepiej smakuje w KUBKU ŚWIĘTY SPOKÓJ. Czy można znaleźć bardziej odpowiedni prezent na koniec roku szkolnego?

Nawet najlepszy upominek nie będzie wart wiele bez słowa „dziękuję”. Można je napisać na KARTCE PODZIĘKOWANIE, albo bardziej oryginalnie, na TORBIE NAJTRUDNIEJSZE POLSKIE SŁOWA. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium