do kasy suma: 0,00 zł

Nauka polskiego

Prezent dla uczących się polskiego

Pomysły na prezent dla zagranicznego kolegi z korporacji, studenta programu Erasmus w Polsce i obcokrajowca uczącego się języka polskiego. Wyjątkowe produkty z polskimi łamańcami językowymi i trudnymi polskimi słowami wyprodukowane od A do Ż w Polsce. 

Znalezione produkty (28)

  • -10%

BEZBŁĘDNA / koszulka damska / czarna BEZBŁĘDNA / koszulka damska / czarna
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 84,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
  • -15%

  • Do

    -30%

  • -15%

  • -10%

Polska język trudna język, ciężko się z tym nie zgodzić. Istnieją jednak heroiczni obcokrajowcy, którzy zakochani w pięknie polszczyzny podjęli się nauki naszego wspaniałego języka. Taki czyn zasługuje na uznanie! Wyrazi je prezent z polskim akcentem — nietuzinkowy i wyjątkowy prezent z Polski.

Dobrze, by prezent dla obcokrajowca, który zgłębia tajniki języka polskiego, pozwolił mu pochwalić się znajomością polszczyzny. W tym celu znakomicie sprawdzi się prezent z polskim akcentem, KOSZULKA I SPEAK POLISH WHAT’S YOUR SUPERPOWER?, a także zachęcająca KOSZULKA LEARN POLISH! IT’S EASY. Oba T-shirty są ponadto dostępne w wydaniu damskim i męskim.

Następny na naszej liście, niepowtarzalny prezent z Polski, oddaje należną cześć arcydziełu polskiej sztuki kulinarnej. KUBEK I LOVE PIEROGI oraz SKARPETY PIEROGI, to prezent dla obcokrajowca zakochanego w najsłynniejszym daniu znad Wisły.

Prezent z polskim akcentem, a także wymową, gramatyką i ortografią to oczywiście książki pomagające udoskonalić znajomość polszczyzny. To znakomity prezent dla obcokrajowca, głodnego wiedzy o naszym języku. Polecamy KSIĄŻKĘ MÓWI SIĘ autorstwa profesora Bralczyka, PORADNIK POTYCZKI Z POLSZCZYZNĄ oraz oczywiście SŁOWNIK POPRAWNEJ POLSZCZYZNY. Znajdzie się także pomoc naukowa dla zwolenników e-booków, 50 PUŁAPEK JĘZYKOWYCH.

Ciężkie woluminy należy do czegoś spakować. Tu idealnie nada się kolejny prezent z Polski, wytrzymała bawełniana TORBA POLSKIE LITERKI. Gdyby nie udało się w niej wszystkiego pomieścić, przyda się dodatkowo TORBA CHRZĄSZCZ BRZMI W TRZCINIE. Tylko kto to wszystko udźwignie?

Doskonały prezent dla obcokrajowca, który miał już pewną styczność z polską literaturą, to elegancka dekoracja na ścianę. Polecamy więc PLAKAT MIEJ SERCE I PATRZAJ W SERCE i PLAKAT TAM SIĘGAJ, GDZIE WZROK NIE SIĘGA.

Pobaw się w łamańce językowe i nie łam już sobie głowy: w naszym sklepie z łatwością znajdziesz wyjątkowy prezent z polskim akcentem. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium