do kasy suma: 0,00 zł

Polonistka / Polonista

Prezent dla polonistki i polonisty

Zobacz wyjątkowe pomysły na prezent dla nauczyciela języka polskiego i studenta polonistyki.  Koszulki i bluzy z ulubionymi autorami i bohaterami literackimi oraz akcesoria inspirowane literaturą i poprawną polszczyzną. Skarpety ADAM MICKIEWICZ - uniwersalny prezent dla polonisty. Kubek NAUCZYCIELKA - pomysłowy prezent dla nauczycielki języka polskiego i nie tylko. Torba KOŁDRIAN - idealna dla fanki romantyzmu. Zobacz inne oryginalne produkty stworzone od A do Ż w Polsce.

Znalezione produkty (31)

 • -10%

PARSZYWA 10 / koszulka męska / czarna PARSZYWA 10 / koszulka męska / czarna
Producent: Nadwyraz.com
Od Cena: 59,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • Do

  -40%

 • Do

  -30%

POZYTYWNIE / koszulka damska / słomkowa POZYTYWNIE / koszulka damska / słomkowa
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 49,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • -50%

POZYTYWNIE / koszulka męska / jasny beż POZYTYWNIE / koszulka męska / jasny beż
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 49,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • -50%

  Oficjalna licencja
  Oficjalna licencja
BEZBŁĘDNA / koszulka damska / czarna BEZBŁĘDNA / koszulka damska / czarna
Producent: Nadwyraz.com
Cena: 84,99 zł 99,99 zł
zobacz więcej
 • -15%

 • -50%

 • Oficjalna licencja

„Polacy nie gęsi, iż swój język mają”, a Ci, którzy przekazują wiedzę o polszczyźnie młodym pokoleniom, zasługują na specjalne wyrazy wdzięczności. Śmieszny prezent dla nauczyciela polskiego i prezent dla wychowawcy bez trudu znajdziesz w naszym sklepie.

Doskonały i praktyczny prezent dla polonisty to KUBEK CHRZĄSZCZ BRZMI W TRZCINIE, w którym można zaparzyć znakomitą KAWĘ CZARNY AKSAMIT. Do noszenia stosów zeszytów przyda się bawełniana TORBA PARSZYWA 10, kolejny świetny pomysł na prezent dla nauczyciela polskiego.

KOSZULKA I AM ROMANTIC nada się jako prezent dla polonistki – romantyczki. Na pewno spodoba się jej też ETUI TAM SIĘGAJ, GDZIE WZROK NIE SIĘGA oraz SKARPETY LITERAKI.

Śmieszny prezent dla nauczyciela polskiego, który jak każdy miewa chwile kryzysu to KUBEK KOŁDRIAN, a nawet KUBEK WELTSCHMERZ. Prezent dla wychowawcy, miłośnika czarnego humoru, to bawełniana TORBA DZIEŃ DOBRY.

Prezent dla polonisty, wielbiciela Mickiewicza, to nietuzinkowe SKARPETY ADAM MICKIEWICZ i KUBEK MICKIEWICZ. Z kolei prezent dla polonistki, która absolutnie nie podziela gustów swojego kolegi, to TORBA KOŁDRIAN oraz poręczny NOTATNIK KOŁDRIAN. Pogodzić może ich inny prezent dla nauczyciela polskiego, LITERACKIE KARTY DO GRY.

Nie samą pracą nauczyciel żyje, więc jako prezent na zakończenie roku szkolnego warto podarować ŚWIECĘ SOJOWĄ WIECZÓR Z KSIĄŻKĄ, do której pasuje kolejny prezent dla polonistki, KSIĄŻKA ŻONY BOGÓW. Relaksujący prezent dla polonisty to także PUZZLE KOŁDRIAN. Ciepłe letnie wieczory będą miło upływać nad KUBKIEM FILIŻANKĄ MIEJ SERCE I PATRZAJ W SERCE pełnym aromatycznej herbaty.

Prezent dla nauczyciela polskiego może też służyć pogłębianiu wiedzy. Praktyczny prezent dla polonisty to KSIĄŻKA BEZECNIK GRAMATYKI POLSKIEJ lub E-BOOK GDZIE POSTAWIĆ PRZECINEK?

Wręczając prezent na zakończenie roku szkolnego nie wolno zapominać o NAJTRUDNIEJSZYCH POLSKICH SŁOWACH i KARTCE PODZIĘKOWANIE za trud i całoroczny wysiłek, o którym przypomina KUBEK NIOSĘ KAGANEK OŚWIATY. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium