do kasy suma: 0,00 zł

-10% na wszystko! Kod: CZERWIEC24. Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Filtry
Kategorie
Cena
  • od
    do
Promocja

Lekarz

Prezent dla lekarza

Jeden z najważniejszych zawodów na świecie? Bez wątpienia medyk! Prezent dla lekarza stanowi wyraz uznania za wykonywanie trudnej i odpowiedzialnej pracy. Lekarze to oczywiście niejedyni bohaterowie służby zdrowia. Nie zapomnij o przygotowaniu prezentu dla pielęgniarki! Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla lekarza albo prezent dla pielęgniarki, koniecznie zajrzyj do naszej kategorii „Prezent dla lekarza”. Zainspiruj się — niech prezent dla lekarza od Ciebie przyniesie dużą dawkę radości.

Znalezione produkty (1)

Porządny zastrzyk pozytywnej energii — upominek w podziękowaniu dla lekarza i pielęgniarki

Mickiewicz już mniej więcej od 200 lat temu przypomina nam w swoim opus magnum o tym, jak cenne jest zdrowie. Inspirując się słowami z inwokacji „Pana Tadeusza” umieściliśmy ten mądry cytat na stylowych skarpetkach „Zdrowie” — nietuzinkowym dodatku do prezentu dla ratownika medycznego, położnej, pielęgniarki czy do prezentu dla lekarza. To niespotykany upominek, który sprawi, że podziękowania dla wszystkich pracowników służby zdrowia będą nad wyraz wyjątkowe. Oryginalny prezent dla medyka sprawdzi się jako upominek na każdą okazję. Niech nasze zabawne skarpety staną się lekarstwem na wszystkie trudne dni spędzone na opiece nad chorymi. Przekonaj się — zobacz, jak uniwersalnym prezentem dla pielęgniarek czy lekarzy mogą być niepowtarzalne skarpetki „Zdrowie”!

Bawełniana pigułka na smutki — śmieszny prezent dla lekarza

Praca na rzecz pacjentów to misja pełna wyzwań i stresu: każdy doktor z powołania doświadcza tego na własnej skórze. Potrzeba mnóstwa cierpliwości i zrozumienia, a także ogromnej wiedzy medycznej, by sprostać wszystkim zadaniom, jakie przynosi każdy kolejny dzień. Pacjenci wdzięczni za tak wielkie poświęcenie i zaangażowanie, często pragną wyrazić swoje uznanie za pomocą prezentu dla lekarza. Najczęściej bywają nimi czekoladki, kawa a czasem nawet wino. To zawsze miły gest ze strony pacjenta, choć trzeba przyznać, że pula upominków wydaje się być mocno zawężona. 

Jeżeli zatem szukasz bardziej oryginalnego prezentu dla lekarza, mamy dla Ciebie interesującą propozycję. Bawełniane skarpety dla lekarza to nieszablonowe i zabawne podziękowanie dla lekarza, które zdecydowanie wyróżni się na tle wszystkich innych upominków. Kolorowe skarpety „Zdrowie” to nie tylko praktyczny, ale i niezwykle stylowy prezent dla lekarza z poczuciem humoru. Na pewno będzie nim pozytywnie zaskoczony.

Służy nie tylko pomocą, ale też dobrym słowem i uśmiechem — podziękowanie dla pielęgniarki

Pielęgniarki to prawdziwe anioły w białych kitlach, których empatia dla pacjentów jest niezrównana. Bez ich nieustannej pomocy i poświęcenia powrót do zdrowia byłby bardzo trudny. We wszystkich najtrudniejszych chwilach są tuż obok, gotowe służyć nie tylko pomocą medyczną. Czasem równie ważny bywa serdeczny uścisk dłoni, uśmiech i słowa otuchy. Może między innymi ze względu na ich opiekuńczość do pielęgniarek zwracano się kiedyś „siostro”?

Oddział położniczy jest miejscem szczególnym, w którym ból miesza się z niewypowiedzianym szczęściem. Dzięki nieocenionej pomocy położnych łatwiej jest zapomnieć o tym co boli, skupić się na tym co piękne i radosne, a także przygotować się do nowych wyzwań. Młode mamy, nieco przerażone tym, że ich dotychczasowy świat właśnie przewraca się do góry nogami, nabierają wiary w siebie i uczą się wielu ważnych umiejętności. Niejedna mama jeszcze przez lata wspomina dobroć, z jaką spotkała się ze strony położnych.

Warto pamiętać o prezencie dla położnej i podziękowaniu dla pielęgniarki. Podobnie jak w przypadku drobnych podarunków dla lekarzy, także wśród prezentów dla pielęgniarek dominuje herbata, kawa i słodycze. Często panie na dyżurkach nie potrafią nawet przypomnieć sobie, kiedy ostatni raz musiały iść do sklepu po paczkę rozpuszczalnej. Gdy więc chcesz, aby Twój prezent dla pielęgniarki wyróżnił się spośród innych, zamiast (a może jako dodatek do) ekskluzywnej paczki herbaty i bombonierki, podaruj zaprojektowane przez nas śmieszne skarpety „Zdrowie”. Taki zastrzyk humoru z pewnością ożywi atmosferę na oddziale i sprawi, że Twoje podziękowania będą wyjątkowe.

Zawsze gotowi do działania, niezawodni i nie tracący ani chwili — podziękowanie dla ratowników medycznych

Ratownicy medyczni są jak błyskawica w świecie służby zdrowia. Najczęściej w całym zamieszaniu na szpitalnej izbie przyjęć ratownik znika z oczu pacjenta tak szybko, jak się pojawił, a przecież i jemu należą się ogromne wyrazy podziękowania. Skarpety „Zdrowie” to doskonały pomysł na prezent dla ratownika medycznego. Nie dość, że mają zabawny i nietuzinkowy wzór, to jeszcze spełniają ważną funkcję praktyczną — podczas jesiennych i zimowych dyżurów gdy ciepłe, bawełniane skarpety są nieocenione.

Prezent dla lekarza i prezent dla pielęgniarki w jednej osobie — upominek dla mamy, która zawsze troszczy się o schorowaną rodzinę

Najważniejszym lekarzem pierwszego kontaktu jest mama. Lata doświadczenia pomagają jej rozpoznawać bez trudu cały wachlarz najpopularniejszych  schorzeń (i prób symulowania), jakie zdarzają się domownikom, choć czasami zdarza jej się sięgnąć po podpowiedź z internetowej wyszukiwarki. Leki na większość chorób i urazów można znaleźć w pokaźnym skarbcu domowej apteczki. Nikt nie orientuje się tam równie dobrze (ani nie uzupełnia zapasów tak skrupulatnie) jak mama-aptekarka. Zdarza się niestety, że problem przekracza zakres kompetencji mamy (na przykład gdy w grę wchodzi nastawianie połamanych kończyn — za to mama potrafi je fachowo unieruchomić). Nawet w takich sytuacjach mama nie traci głowy. Doskonale wie, dokąd należy udać się po specjalistyczną pomoc. Nie tylko zawiezie cierpiącego członka rodziny do właściwego lekarza, ale nawet jest w stanie zadzwonić do recepcji i umówić wizytę. Dopóki zaś boleści nie ustąpią, domowa pielęgniarka zapewni najlepszą możliwą opiekę. Naprawdę tylko mamy posiadają tak niezwykłą moc.

W uznaniu za jej oddanie i pełną miłości opiekę należy podarować ukochanej mamie zabawny prezent dla pielęgniarki. Skarpety „Zdrowie” to świetny pomysł na upominek dla troskliwej mamy. Świetnie sprawdzi się nie tylko z okazji Dnia Matki, ale także jako podziękowanie po powrocie do zdrowia po długiej chorobie. Mama na pewno poczuje się wtedy doceniona za wszystkie swoje trudy.

Prezent dla medyka oznacza przede wszystkim jedno słowo — dziękuję

Nawet niewielki upominek podarowany w prezencie dla lekarza lub w prezencie dla pielęgniarki wyraża głęboką wdzięczność za wykonywaną przez nich pracę. Wręczając skarpety „Zdrowie”, sprawisz, że pracownicy służby zdrowia nie tylko poczują się docenieni, ale też uśmiechną się szczerze na widok tak oryginalnego prezentu dla medyka. 

Nawet najmniejszy gest uznania w postaci prezentu dla lekarza lub upominku dla pielęgniarki może wyrazić głęboką wdzięczność za ich trud i poświęcenie. Wręczając skarpety „Zdrowie”, nie tylko wyrazisz swój szacunek dla ich pracy, ale także sprawisz, że pracownicy służby zdrowia poczują się docenieni. Ten oryginalny prezent dla medyka z pewnością wywoła szczery uśmiech na jego twarzy, dodając pozytywnej energii w codziennej pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium