do kasy suma: 0,00 zł

-10% na wszystko! Kod: CZERWIEC24. Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Informatyk

Prezent dla informatyka

Oprócz angielskiego zna także Javę, C++, Delphi i Pythona; jest niewidzialną złotą rączką, w większości najrozmaitszych branż. Prezent dla informatyka nie może być zero-jedynkowy: potrzebujesz czegoś bardziej kreatywnego. Jednocześnie dobrze byłoby, gdyby prezent dla programisty był również praktyczny. Jeśli Twoje serce pała miłością do komputerowca niczym dzięcielina, znajdziesz u nas wyjątkowy prezent dla informatyka. Pomożemy Ci skomponować prezent dla programisty zgodny z jego hobby. Odkryj nietuzinkowe bawełniane skarpety — genialny w swej prostocie pomysł na prezent dla informatyka.

Znalezione produkty (3)

Gdzie szukać prezentu dla nerda? Oczywiście w Internecie! Konkretniej w naszym sklepie

Elementy garderoby to zawsze dobry pomysł na prezent dla informatyka. Przecież wiele osób z branży IT (a w rzeczywistości, spora część mężczyzn w ogóle, nie oszukujmy się) często (acz nie zawsze) nie przywiązuje jakiejkolwiek uwagi do swojego ubioru. Zapracowani programiści swoją uwagę skupiają na innych, ważniejszych aktywnościach. W związku z tym proponujemy śmieszny prezent dla nauczyciela informatyki, kolegi z działu IT, czy niespotykany prezent dla nerda: zawsze dobre, zawsze modne, zawsze niezbędne bawełniane skarpety.

Jako prezent dla informatyka na urodziny, lub jako dodatek do prezentu dla nerda wybierz długie skarpety „Programista” albo kolorowe skarpetki „Szare komórki”. Jednak nie tylko zawodowi informatycy zasługują na nietypowy gadżet dla programisty. Być może zdziwi Cię to, jak wielu informatyków można spotkać wśród zwykłych ludzi; nawet tych, którym Python kojarzy się jedynie z wężem. Czasami nasze doskonałe skarpety dla nerda będą najlepszym z możliwych prezentów z okazji Dnia Babci. Niemożliwe? Pozwól nam to udowodnić.

Prezent dla informatyka, specjalisty od awarii domowych komputerów

„Chodź szybko, zobacz, takie okienko mi się tu wyświetla. Nie, oczywiście że nie czytałam tego, co tam  piszą. Czekałam, aż przyjdziesz”; „A jak się ekran robi taki cały czarny to chyba źle, prawda?”; „Weź mi wyślij tego maila, ja się na tym w ogóle nie znam”.

Seniorzy coraz częściej i coraz lepiej opanowują sztukę obsługi komputerów i urządzeń elektronicznych; jednakże spora część starszego pokolenia nadal potrzebuje pomocy domowych informatyków. Tych ostatnich nie trzeba daleko szukać — zwykle siedzą tuż obok, najczęściej oczarowani magią smartfonu. Wystarczy spróbować na chwilę oderwać ich od ekranu, by uzyskać niezbędną, fachową pomoc. Gdy zbliżają się święta, świetnym pomysłem na prezent dla komputerowca domowego chowu będą skarpety „Programista”. Bawełniane skarpety to fajny gadżet dla informatyka i szczery wyraz podzięki za pomoc przy restartowaniu komputera, logowaniu i poszukiwaniu zaginionych myszek.

Metodą prób i błędów i poprzez liczne doświadczenia przeprowadzane na żywym oprogramowaniu, starsze pokolenie stopniowo coraz rzadziej odczuwa potrzebę szukania pomocy u eksperta do spraw obsługi komputerów. Nadchodzi dzień, w którym dumny domowy nauczyciel informatyki zaczyna dostrzegać postępy swoich uczniów. Wtedy bawełniane skarpety „Szare komórki” doskonale sprawdzą się w roli świątecznego prezentu dla informatyka stawiającego pierwsze kroki w branży. Właściwie dobrany upominek wręczony w uznaniu za postępy w nauce obsługi elektronicznych gadżetów może może być doskonałą motywacją dla początkującego informatyka. Kto wie, może nawet zachęcona sukcesami babcia nagle zaskoczy wszystkich swoją znajomością języka C++. Jej nowo nabyty talent koniecznie należy nagrodzić niebywałym gadżetem dla programisty, długimi skarpetami „Programista”. Wszystkie koleżanki z klubu seniora padną z wrażenia.

Prezent dla informatyka, którego drugim domem jest sala do informatyki

Wielu młodych ludzi ponad naukę nad egzaminy przedkłada wzorową obecność na dodatkowych zajęciach z informatyki. W głowach młodzieży aż roi się od pomysłów na nowe aplikacje, gry, nowatorskie witryny i portale. Podczas wizyt w bibliotece młodzi informatycy kierują swe pierwsze kroki do działu poradników z dziedziny IT. Z myślą o przyszłych pokoleniach nerdów wypisują ołówkiem na marginesach książek własne poprawki i aktualizacje. Skarpety „Szare komórki” to najlepszy urodzinowy prezent dla tak kreatywnego geeka.

Z kolei skarpety „Programista” to doskonały prezent dla nauczyciela informatyki. To nie tylko upominek, ale również wyraz najwyższego uznania, jaki można okazać innemu nerdowi z okazji zakończenia roku szkolnego. Ten śmieszny prezent dla nauczyciela informatyki to forma podzięki za wszystkie nadgodziny spędzone wspólnie na kółku informatycznym.

Prezent dla informatyka, który spełnił dziecięce marzenia i wyruszył w świat dorosłości

Dzięki nieustannej pracy i wytrwałości młodzi adepci informatyki opuszczają szkolne mury, by kontynuować swą naukę w legendarnym miejscu: Wieży Magów Politechniki Gliwickiej (albo na wydziale informatyki jakiejkolwiek innej uczelni, ale czy któryś z nich może pochwalić się tak pięknym przydomkiem?). To wspaniałe osiągnięcie należy uczcić, wręczając wyjątkowy prezentem dla komputerowca.  Koniecznie należy do niego dołączyć niepowtarzalne gadżety dla programisty, na przykład skarpety „Szare komórki” naszego autorstwa.

Stereotypy są zawsze bardzo krzywdzące. Nie inaczej jest w przypadku, gdy chodzi o wizerunek typowego informatyka. Powszechne przekonanie, że miłośnik komputerów to skrajnie introwertyczny geek, noszący grube okulary oraz flanelową koszulę, zazwyczaj nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Informatycy dbają o swój styl, a bajeranckie i modne gadżety dla programisty ucieszą ich bardziej, niż nowy pad, albo myszka komputerowa najwyższej generacji. Z okazji urodzin, świąt lub rocznicy opublikowania pierwszej aplikacji, obdaruj znajomego fantastycznym prezentem dla informatyka: skarpetami „Programista”.

Masz już pomysł na prezent dla ulubionego geeka?

Wysokiej jakości skarpety, łączące prezentową klasykę i oryginalne wzornictwo, to zawsze niebanalny prezent dla informatyka. Te zaprojektowane przez nas są nie tylko praktyczne, ale także dzięki swojej unikalności odwołują się do pasji każdego miłośnika komputerów. Chcesz dołączyć do naszych wyjątkowych skarpet jeszcze inny równie niebagatelny podarunek? Nie wahaj się i odkryj nasze pozostałe kategorie prezentowe. To jasne jak zera i jedynki, że w całych czeluściach Internetu nie znajdziesz lepszego sklepu z upominkami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium