do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 99 zł! Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Mikołaj Rej

Ubrania i akcesoria z wizerunkiem Mikołaja Reja. Śmieszna koszulka 50 TWARZY REJA - prezent walentynkowy dla mola książkowego i kinomaniaka jak znalazł! Zobacz wyjątkowe produkty nawiązujące do dzieł i postaci Mikołaja Reja i zainspiruj się!

Znalezione produkty (2)

Czy moglibyśmy zasnąć spokojnie, wiedząc, że w Nadwyraz.com nie ma absolutnie żadnego przedmiotu, który uhonorowałby postać wybitnego człowieka renesansu i propagatora polszczyzny — Mikołaja Reja? Oto człowiek, który jako pierwszy uczył nas, jak być dumnym z języka polskiego i jak doceniać jego piękno. Żaden współczesny, szanujący się polonista nie może zapominać o tej postaci. W związku z tym przedstawiamy doskonały prezent dla fana Reja, który znakomicie nadaje się także na prezent dla polonistki oraz jako prezent dla nauczyciela historii.

Mikołaj Rej nazywany jest ojcem literatury polskiej. Wszyscy znają go jako autora słynnego cytatu, w którym, jak zapewne wiecie, wcale nie chodzi o ptactwo hodowlane. Rej zachęcał również do zagłębiania się w lektury, przypominając, by mieć „na pilnej pieczy, abyś czytał, kiedy tylko możesz”. Fakt ten sprawia, że gadżet związany z Rejem to doskonały prezent dla polonistki. Podaruj jej oryginalną KOSZULKĘ DAMSKĄ 50 TWARZY REJA — świetny prezent dla nauczyciela polskiego. Koleżanki w pokoju nauczycielskim pękną z zazdrości.

Rej był doskonałym przedstawicielem epoki humanizmu. Prezent dla fana Reja powinien nawiązywać do jego wszechstronności. W wolnych chwilach, gdy nie poświęcał się z oddaniem językowi ojczystemu, Rej zajmował się polityką, teologią i opracowywaniem tłumaczeń. W związku z tym męska KOSZULKA 50 TWARZY REJA fantastycznie nadaje się na prezent dla nauczyciela historii. Łobuzerskie spojrzenie XVI wiecznego szlachcica nawet dziś potrafi oczarować przedstawicielki płci pięknej.

„Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać umie”, w swej mądrości rzekł kiedyś Mikołaj Rej. Ty także wybierz mądrze oryginalny i wykonany z najwyższą starannością prezent dla fana Reja. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium