do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do
Promocja

Podziękowania

Kartki z podziękowaniami

Oryginalne kartki okolicznościowe - podziękowania. Kartka dla nauczyciela PODZIĘKOWANIE - idealny dodatek do prezentu z okazji Dnia Nauczyciela czy zakończenia roku szkolnego. Elegancka kartka POSYŁAM KWIATY inspirowana poezją Asnyka - uniwersalny prezent dziękczynny. Kartka miłosna KOCHAM CIĘ BARDZIEJ NIŻ KSIĄŻKI - wdzięczny prezent dla ukochanej osoby od mola książkowego. Zainspiruj się!

Znalezione produkty (4)

„Dziękuję” — jedno z najpiękniejszych słów, które można znaleźć w każdym języku. Nigdy nie wolno o nim zapominać: nie tylko, gdy w grę wchodzą wielkie i poważne sprawy, ale także gdy chodzi o drobne przysługi. Wdzięczność można okazać na wiele sposobów, poprzez uśmiech, bukiet kwiatów, drobne upominki. Wyjątkowa kartka z podziękowaniem to także dobry pomysł na wyrażenie swoich uczuć.

Praca nauczyciela jest często niedoceniana, a przecież trud wkładany w wychowanie młodzieży jest naprawdę wielki. Nietuzinkowa KARTKA PODZIĘKOWANIE DLA NAUCZYCIELA to być może drobny, ale jakże ważny wyraz uznania. Nadaje się znakomicie jako prezent na dzień nauczyciela, lub prezent na zakończenie roku szkolnego. Na pewno wywoła szczery uśmiech na twarzy obdarowanego.

Kwiaty są częstym i uniwersalnym wyrazem wdzięczności. Choć ich uroda szybko przemija, to kartka podziękowanie z motywem kwiatowym nigdy nie utraci swojej świeżości. KARTKA DZIĘKUJĘ z pięknym bukietem polskich kwiatów pasuje do każdej sytuacji. Możemy ją wręczyć jako dodatek do prezentu dla troskliwych rodziców, serdecznej pielęgniarki w szpitalu, lub przyjaciela, którego rzeczywiście poznało się w biedzie. Kolejna piękna KARTKA DZIĘKUJĘ — PRZESYŁAM KWIATY ucieszy nie tylko każdego miłośnika poezji lub wielbiciela piosenek Krzysztofa Krawczyka — każdemu będzie miło otrzymać tak oryginalną przesyłkę.

Nie wszystkie trudne sytuacje da się rozwiązać dzięki wskazówkom znalezionym w książce lub poradniku. Nawet mól książkowy musi od czasu do czasu skorzystać z pomocy innych osób. KARTKA PODZIĘKOWANIE KOCHAM CIĘ BARDZIEJ NIŻ KSIĄŻKI to niepowtarzalny dowód uznania od kogoś, kto świetnie radzi sobie ze słowami wypisanymi na papierze, ale niekoniecznie potrafi wypowiadać je na głos. Ta kartka podziękowanie to chyba najpiękniejszy wyraz wdzięczności, jaki można otrzymać od zwykle pogrążonego w innym świecie bibliofila.

Powody mogą być różne, czasem nawet zupełnie zaskakujące, ale słowo „dziękuję” pozostaje zawsze takie samo. Do kartki z Twoimi własnymi, szczerymi wyznaniami podzięki dołączamy elegancką kopertę. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium