do kasy suma: 0,00 zł

Jan Brzechwa

Kolekcja JAN BRZECHWA dla małych i dużych stworzona przy współudziale spadkobierców dzieł pisarza. Ciepła bluza APK - śmieszny prezent dla studenta. Koszulka dziecięca DZIK JEST DZIKI - prezent dla dziecka w wieku szkolnym. Czapka DZIK JEST DZIKI - praktyczny prezent dla chłopaka. Zobacz więcej i zainspiruj się!

Znalezione produkty (2)

Dobra poezja obroni się sama — również wtedy, gdy chodzi o wiersze dla najmłodszych. Teksty Jana Brzechwy nigdy się nie starzeją i zachwycają kolejne pokolenia. Dzięki nim wiemy, gdzie brzęczą chrząszcze, ile lat trwają zaloty żurawi i czapli, a nawet poznaliśmy doskonały przepis na jedyną w swoim rodzaju kaczkę. Z nostalgią wspominamy wierszowane wersje „Czerwonego Kapturka”, czy „Kopciuszka”, a bohaterowie tacy jak Pchła Szachrajka i Pan Kleks cieszą się niesłabnącą sławą. Może jedna z książek Brzechwy, prezent dla polonistki, kiedy była jeszcze małą dziewczynką, rozbudziła w niej pasję do polszczyzny. Być może jeszcze dziś jako prezent dla nauczyciela biologii sprawdziłby się tomik wierszy o ptasich plotkach. Książki nigdy nie wychodzą z mody, ale Nadwyraz przedstawia także inne doskonałe pomysły na prezent dla fana Brzechwy.

Chcecie bajki? Oto bajka — były sobie niesamowite koszulki dziecięce, idealny prezent dla fana Brzechwy w wieku szkolnym. KOSZULKA DZIK JEST DZIKI na pewno nie pozostanie niezauważona na szkolnych korytarzach. Aby stworzyć idealny leśny komplet, do T-shirtu można dołączyć BRELOK DZIK JEST DZIKI.

Mając możliwość wyboru ścieżki edukacji, wielu młodych czytelników bez wahania zdecydowałoby się kontynuować naukę w elitarnej Akademii Pana Kleksa, ale niestety niewiele osób spełnia wygórowane kryteria naboru. Za to KOSZULKA APK to prezent dla fana Brzechwy, który może założyć każdy: dziewczynki i chłopcy, o imionach zaczynających się na każdą literę alfabetu.

Nie zapominamy też o dorosłych wielbicielach utworów Jana Brzechwy. BLUZA Z KAPTUREM APK znakomicie nadaje się na prezent dla polonistki. 14 października, w święto edukacji, można podarować również inny prezent dla nauczyciela: CZAPKĘ DZIK JEST DZIKI lub męską wersję BLUZY Z KAPTUREM APK.

Żuk na żonę żuka szuka, a idealny prezent dla fana Brzechwy znaleźć można tylko w sklepie Nadwyraz.com. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium