do kasy suma: 0,00 zł

-10% na wszystko! Kod: CZERWIEC24. Do końca okazji zostało: Skorzystaj >>

Cyprian Kamil Norwid

Mickiewicz, Słowacki, Krasiński — trzech wieszczów uznanych i docenianych jeszcze za życia, niczym trzej królowie polskiej literatury. W tradycji chrześcijańskiej istnieje także legenda o czwartym królu, który spóźniony przybywa do Betlejem. Cyprian Kamil Norwid jest właśnie czwartym królem romantyzmu — genialnym poetą, który zyskał sławę dopiero wiele lat po śmierci. My nie zapominamy o czwartym wieszczu i przygotowaliśmy pomysły na prezent dla fana Norwida.

Torba bawełniana doskonale nadaje się na prezent dla nauczyciela każdego przedmiotu, ale torba materiałowa nawiązująca do literatury romantycznej to jedyny w swoim rodzaju prezent dla polonistki. Zafascynowana muzyką zespołu The Beatles pani profesor na pewno ucieszy się na widok TORBY THE WIESZCZERSTORBA BAWEŁNIANA WŚCIEKŁE WIESZCZE to prezent dla polonistki – kinomaniaczki, a TORBA MATERIAŁOWA ROMANTYZM POLSKI to ponadto pomysłowy prezent dla nauczyciela sztuki i muzyki.

Szukając pomysłu dla fana Norwida i innych przedstawicieli romantyzmu, warto wziąć pod uwagę nietuzinkowe bawełniane koszulki. KOSZULKA WIESZCZE NIESPOKOJNE, dostępna w wersji dla pań i dla panów to świetny prezent dla dziewczyny, studentki polonistyki. Wielbicielom popkultury polecają się także KOSZULKA THE WIESZCZERS oraz KOSZULKA WŚCIEKŁE WIESZCZE. Warto też wspomnieć o prezencie z zupełnie innej beczki, PLAKACIE THE WIESZCZERS.

Wielu miłośników dzieł Norwida nie zgodzi się z tym, by przedstawiać go jedynie w towarzystwie pozostałych wieszczów. Trudno odmówić im słuszności. Przygotowaliśmy zatem oryginalne pomysły na prezent dla fana Norwida. PRZYPINKA NORWID będzie świetnie prezentować się przy plecaku, torebce, a nawet wpięta w klapę garnituru (dlaczego by nie?). Heavy metalowy wielbiciel Norwida nie będzie mógł powstrzymać okrzyku zachwytu na widok KOSZULKI CIĘŻKIE NORWIDY — obowiązkowego wyposażenia studenta polonistyki, który właśnie wybiera się na festiwal rockowy.

Jękły głuche kamienie i elektryczne gitary. Ideał wcale nie sięgnął bruku — idealny prezent dla fana Norwida znajdziesz tylko w naszym sklepie. Zobacz inne wyjątkowe inspiracje prezentowe stworzone od A do Ż w Polsce. Więcej o naszej jakości przeczytasz TUTAJ.

Znalezione produkty (5)

Oryginalne ubrania i akcesoria nawiązujące do życia i twórczości Cypriana Kamila Norwida. Koszulka z nadrukiem CIĘŻKIE NORWIDY - prezent dla fana Norwida. Torba bawełniana ROMANTYZM POLSKI - najlepszy prezent dla studenta polonistyki. Stylowa przypinka CYPRIAN KAMIL NORWID - drobny prezent dla miłośnika literatury polskiej. Wyjątkowa torba WŚCIEKŁE WIESZCZE - prezent dla kinomaniaka. Koszulka bawełniana THE WIESZCZERS - pomysł na prezent dla pasjonata muzyki. Zobacz wyjątkowe produkty z wizerunkiem Norwida i skomponuj trafiony upominek. Uszyto od A do Ż w Polsce. Przeczytaj o naszej jakości TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium